Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:10 23.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Най-любимоото ми BG парче за 2000-2001нови [re: Aнkaлaroн Чepния]  
Автор Che Guevara (Dreamer)
Публикувано15.08.01 16:17



уффф, д2 и уикеда как ги траеш? (особенно д2)
Звезди бая се е разюздал. На рок-експлозията в Бургас, като си тръгваше, с една мадама, добре пиийнал, се качваше на такси, като предварително погледна тарифата, преди да се качи. Новите му песни бяха далече от Ахат. Тея момчета еднообразен и немелодичен траш и не ме впечатлиха.

Hasta la victoria siempre


Тема Re: Най-добро BG парче за 2000-2001нови [re: SHARK]  
Автор Che Guevara (Dreamer)
Публикувано15.08.01 16:22



пфуф, въобще не ме кефи тоя бате гойко.
Единственото им албумче, което ме кефи е "С гол в ръката......"

Hasta la victoria siempre


Тема Re: Най-любимоото ми BG парче за 2000-2001нови [re: Che Guevara]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано15.08.01 22:58



Хехе, и аз бих погледнал тарифите на бургазките таксита - миналата година на Влас редовно имаше разни цигани с раздрънкани москивичи и тарифи 10лв/км. Все пак аз неискам да им купувам трошките, а само да си платя за 15 минути превоз!

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: Най-любимоото ми BG парче за 2000-2001нови [re: StormWitch]  
Автор1_Fukla (Нерегистриран)
Публикувано16.08.01 11:00



Panican Whyasker - Showbiznes
Babyface Clan - Strike
Stefan Vuldobrev - Propaganda
Insmouth - Lara Croft
VFG - Не ебах
VFG - R'n'B бара
Future Shok -
и т.н.



Тема Re: оф-топик разсъждениенови [re: StormWitch]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано16.08.01 16:21



EEEEEE ama ti pyk sega - nameri kakvo da kaje6!!! 1-vo ne sym pedofil(ka) i 2-ro - kazah da haresva6 - a ne da pravi6 ne6to - ima razlika :PPPPPPPPP
A i wse pak govorehme za muzika nali???????

Hail and kill!


Тема Re: Най-добро BG парче за 2000-2001нови [re: Che Guevara]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано16.08.01 16:27



Po tozi vapros moje da se kaje 4e ne sym mnogo pretenciozna - mnogo grupi i pesni me kefqt po4ti wsi4ko ot izbroenoto ot was a i mnogo drugi - no ne mi se 6te da izbroiavam - samo pod4ertavam 4e govrq za muzika na \bg grupi - i totalno se izklu4va 4algata - vapreki 4e se podrazbira
P.S. - zabelqzah 4e nikoj ne e spomenal obraten efekt - men li4no me kefqt kato maitap4iiska grupa - sy6to kakto po nagore bqha spomenati ludite jabki na django ze .... :P

Hail and kill!


Тема Re: оф-топик разсъждениенови [re: manowarkata]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано16.08.01 23:16



Хехе, казах го съвсем хипотетично и без изобщо да имам в предвид който и да е. Просто се замислих дали има такова положение и се сетих за този пример. .
Доста е просташко и няма връзка с музиката, просто леко нелирично отклонение :)

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема As puk...нови [re: StormWitch]  
Автор Virgin Steel (новак)
Публикувано18.08.01 00:34



Ne se kefq na bulgarska muzika s isklu4enie na mojte nesta koito pisha(ne sum 4owek sus samo4uwstwie:)i ne se kefq zastoto nqma po4ti nikakyw swesten bulgarski Metal a puk osobeno i heavy!!A kato za pesen "Prez Smurta kum We4nosta"
Ne iskam da zwu4i se edno 4e ne slusham nisto drugo oswen Metal(hareswam Wagner,Bethoven,Mozart i dr),no opredeleno sa mnogo monotonni nestata w Bg muzikata i ne se wpiswat s towa koeto hareswam.Puk i smeq da dobawq 4e nestata se wlushawat wse powe4e oswen 4algata we4e ima i nekwi Misho shmatkowci li shamari li beha kojto prosto po4ernawat cqlata BGscena.



Тема Ej Setih se...нови [re: Virgin Steel]  
Автор Virgin Steel (новак)
Публикувано18.08.01 00:38



Ima edin Pianist golqm wirtuoz bulgarin Mil4o Iliew popadnah na edna Mp3-ka ot negowa nowa proekciq ot tazi godina strashna pesen samo 4e daje imaeto ne i znam ozna4ena e kato TRACK5:(((



Тема Re: Най-добро BG парче за 2000-2001нови [re: StormWitch]  
Автор Vladi (необразован)
Публикувано18.08.01 22:27



Обратен Ефект - Клош Соната :-))))))


Moira Anderson eat your heart out


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.