Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 27.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ima li SATANISTI tuk?  
Автор evil_means (непознат )
Публикувано10.08.01 09:43



Ako ima, mojete da otidete v klub "Predloji fenklub" i da podkrepite predlojenieto za SATANIC fenklub. Vreme e da razgranichim decata ot diabolichnata realnost!!!



Тема Re: Ima li SATANISTI tuk?нови [re: evil_means]  
Автор SHARK (Fast as a SHARK)
Публикувано10.08.01 09:55



satanizma e zabluda .. kakto vsqka religiq , tova e spekulaciq s umovete vi bre hora !?!?!? osuznaite se !!!!!!
Tova 4e realnosta ne vi haresva i ,4e iskate deistvitelnostta da e druga , da vqrvate v neshto razli4no .. go razbiram ..
Samo 4e tova ne e na4ina ...

"Da ne ti puka ,dokato drugite se shashkat"


Тема Re: Ima li SATANISTI tuk?нови [re: evil_means]  
Авторahav (Нерегистриран)
Публикувано12.08.01 00:45



Ne vijdam za6to tryabva da si satanist,za da slu6a6 metal.Az naprimer si slu6am metal i to dosta zdrav,vkl i black,koeto ne mi pre4i da sum si hristianin.Satanizmut e da se radvat decata.



Тема Re: Ima li SATANISTI tuk?нови [re: evil_means]  
Автор Che Guevara (Dreamer)
Публикувано13.08.01 10:31



Това е влечение, също като кеча, който дават по Btv. За да си фен, не е нужно да се увличаш много. Просто не го правете това у дома.
Аз лично отдавна не се увличам по такива детинщини.

Hasta la victoria siempre


Тема Re: Ima li SATANISTI tuk?нови [re: Che Guevara]  
Автор evil_means (непознат )
Публикувано13.08.01 15:11



Вижте кво хора, не е нужно да вярвам в сатанизма за да има фенклуб, в който да се разправят и обсъждат такива абсурдни и смешни работи като сатанизма и да се забавляваме с това!



Тема Re: Ima li SATANISTI tuk?нови [re: evil_means]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано13.08.01 15:17



Kato privarjani4ka na ateizma moga samo da kaja - 4e li4no spored men - wsi4ki religii sa si zabluda i samo ograni4avat 4owek w dadeni momenti - vajno e da bade6 sebe si.....

Hail and kill!


Тема Re: Ima li SATANISTI tuk?нови [re: manowarkata]  
Автор Che Guevara (Dreamer)
Публикувано13.08.01 15:49



Какво ще кажеш за това, че ManOwaR възпяват хевиметъла, като религия в повечето песни.

Hasta la victoria siempre


Тема Re: Ima li SATANISTI tuk?нови [re: Che Guevara]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано14.08.01 08:53



Te go sravnqwat s religiq poradi na4ina na wazpriemane na muzikata ot fenovete !
:P

Hail and kill!


Тема Re: Ima li SATANISTI tuk?нови [re: evil_means]  
Автор SHARK (Fast as a SHARK)
Публикувано15.08.01 14:42



Ако твоето мнение за станаизма е такова ...цитирам..."Вижте кво хора, не е нужно да вярвам в сатанизма за да има фенклуб,в който да се разправят и обсъждат такива абсурдни и смешни работи като сатанизма и да се забавляваме с това!"
То аз не виждам нужда да се прави цял клуб .. мисля че една тема ,като тази тук е напълно достатъчна.
Клуб би подхождал на хора които вярват в сатанизма или поне го приемат по-сериозно ..
Е аз не сам един от тях... ,а ако има желаещи .. . дерзаите

"Da ne ti puka ,dokato drugite se shashkat"


Тема Towa e smeshno ......нови [re: evil_means]  
Автор Virgin Steel (новак)
Публикувано16.08.01 00:17



E pro4etoh mnogo mneniq eto go i mojte(kato se ima 4e sum hristqnin)
E as uwajawam 4ujdoto mnenie(moje bi losha 4erta)Ta iskah da popitam
kak puk se seti da napishesh twa to4no tuk w #heavy metal zasto
swurzwate metala sys satanizma oste powe4e(heavyto).Horata ni mislqt
za pulni idioti kato wijdat tiq smahnati pentagrami wednaga si prawqt izwodi
za muzikata i za was syotwetno(e na nqkoj ne im puka ,no ne e prawilno)
Twa 4e na nqkoj metala gi izbiwa na agresiq twa si e tehen problem i towa
4e nqkoj grupi nemogat da si izdadat nisto bez pentagrama syshto.
A kolkoto do satanizma:Satanist e 4owek kojto wqrwa ne samo w satana ,no
i w Bog i w Isus Hristos kato realnost i wyw wernosta na biblqta i wypreki
towa q otri4a.To4no tuk idwa problema satanistite sa bolni hora pri
polojenie 4e znaqt 4e satana nama wlast nad Boga ,4e tehnite dushi sa pogubeni
i 4e kradeca na dushi i em otnel we4nosta zastoto wsi4ki wie trqbwa da znaete
4e edinstwenoto nesto koeto NEumira e dushata.Taka 4e zasto te iskat da gorat
ne znaq i molq da prestanete s tezi sataninski izmislotini w tozi klub
nqmam nisto protiw washiq Sataniclub gorete si wuw washiq ogun i poburzajte
da se spasite stoto kraq e blizo.....

In this Dark Time the Eyes deny to wash all this Blood from my Hands...
I know the End is coming soon
In the End will we all pay this Price...

IF HEAVEN IS HOT THE HELL IS A DREAM

Редактирано от Virgin Steel на 16.08.01 00:20.



Тема twa za koj se otnasqsheнови [re: !fOObar]  
Автор Virgin Steel (новак)
Публикувано17.08.01 23:00



Towa Dani Filth li go kazwa i kum koj se obrushta?



Тема Re: twa za koj se otnasqsheнови [re: Virgin Steel]  
Автор lronMaiden (Child of Bodom)
Публикувано17.08.01 23:24



Ама защо реши че точно Dani Filth го казва?

They raped left five men of God...
... Her ghost in the fog ...



Тема E nali kazwa.....нови [re: lronMaiden]  
Автор Virgin Steel (новак)
Публикувано17.08.01 23:44



4e towa e mnenieto na Dani ot Cradle as ne slusham mnogo Cradle of Filth
samo 4e znam 4e taka se kazwa frontmena i vokala im ako ima drug Dani...



Тема LELE GOSPODIнови [re: !fOObar]  
Автор Virgin Steel (новак)
Публикувано17.08.01 23:49



I TWA GO KAZWA 4OWEK KOJTO NAMQ PESEN W KOQTO PONE WEDNUJ DA NE OPLUE BOGA!!!!



Тема Kakwo e Cuntнови [re: !fOObar]  
Автор Virgin Steel (новак)
Публикувано18.08.01 00:04



Imam mnogo re4nici i znam mnogo anglijski no ne se seshtam za taq duma naj blizka e do lukawost,hitrost ili se burkam!!!



Тема Re: Kakwo e Cuntнови [re: Virgin Steel]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано18.08.01 01:05



Cunt е синоним на Долна Уличница, Курва, но от най-евтините.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: LELE GOSPODIнови [re: !fOObar]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано18.08.01 01:07



Всъщност сега чак разбрах че Крейдъл ъф филт са Готик - ми те си пеят за вампири, за вещици, за тъмни мистични видения от мрачната викторианската епоха - чист готик!

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Mersi!!нови [re: StormWitch]  
Автор Virgin Steel (новак)
Публикувано18.08.01 01:18



Na men naistina mi hareswa Vampiria-ta na Cradle dori mi hareswa kak si pishat tekstowete samo kofti kakwi poslaniq ima w tqh mnogo sa demoni4ni makar 4e ima i powe4e ot tqh.Ej StormWitch grupata imeto na koqto e twoq nik bili golemi satanisti ,no wse pak dobri muzikanti pone po towa koeto 4uh!!



Тема Re: Mersi!!нови [re: Virgin Steel]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано18.08.01 01:44



:)))), защо реши че са били големи сатанисти? Аз определено не съм съгласен. Те са мистици - "The Masters of Black Romantic" и се интересуват предимно от тъмните, мистични, първични сили - много повече Pagan's, отколкото Satanists. Lee Tarot се интересува от душевността на индивида и затова много от текстовете му са повлияни от класически произведения като "Дневникът на Дориан Грей", които макар и да пишат за дявола, го правят индиректно и не носят култови сатанистични послания. И разбира се много вещици и тъмни магии, но никога открит култ към Сатаната. Най-малкото никой от тях не си е нарисувал обърнат кръст на челото, палнал някоя църква или убил хомосексуалист.

Ето ти линк, прочети:



"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"

Тема Re: Ами да...нови [re: !fOObar]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано18.08.01 01:56



И споерд мен - Midian е един от най-добрите албуми за миналата година, а сега и новия BSFS доста ми хваща ухото.

В интерес на истината аз почти не обръщам внимание на текстовете - те не са от съществено значение за мен и много малко групи пишат текстове, които наистина ме радват (Martin Walkyier(Sabbat/SkyClad) & Warrel Dane(Sanctuary/Nevermore) са можеби двамата текстописци, които наистина знаят как да пишат интересни и смислени най-вече текстове). Почти всички останали "нагаждат" текста съгласно музиката и мелодичната линия на вокалните партии и не е тайна че повечето текстове са просто нахвърляни думи, които много трудно могат да бъдат свързани в една обща и цялостна идея.
Ако седна да се водя дали да слушам някоя група заради текстовете то в такъв случай трябва да спра да слушам купища групи от сорта на Manowar, Judas Priest, U.D.O. и т.н., които пишат страхотна музика и ужасни, патетични текстове.
Все пак групите правят предимно МУЗИКА, ако ми се четът интересни текстове ще ида и ще си купя някоя стихосбирка.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: Ами да...нови [re: !fOObar]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано18.08.01 02:02



Какво ще кажеш за Obituary - те официално нямат текстове и Джон Тарди просто "груха" нечленоразделно нещо от сорта на бо-бо-бо-бо-бо и пак навремето бяха една от най-култовите Дет Метъл Банди. Доста смешно, но показателно .

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Ne bqha li Blek Metylнови [re: !fOObar]  
Автор Virgin Steel (новак)
Публикувано18.08.01 02:02



E nqma zna4enie wajnoto e 4e naistina te prehwurlqt w edna mra4na obstanowka!!



Тема Re: Extreme Progressive Gothic Metalнови [re: !fOObar]  
Автор SHARK (Fast as a SHARK)
Публикувано18.08.01 10:02



Ай , ай , ай , ай
недей PLS и без друо стиловете са камара и хич не се ориентирам в тях .. не ми трябва още един
PLS pls PLZZZZZ бъди милостифффф

"Da ne ti puka ,dokato drugite se shashkat"


Тема Re: Ima li SATANISTI tuk?нови [re: sleepless in dark]  
Автор SHARK (Fast as a SHARK)
Публикувано21.08.01 11:35



Stiga be ...

Tova 4e ne vqrvam v nqkakvo si bojestvo .. ne ozna4ava 4e nqmam sobstveno mnenie ..
Imam sobstvenno mnenie i to e 4e vsqkakav vid .. vqrvaniq , kultove, religii...
sa si 4ista zabluda .. s cel manipulaciq ..

Ne mi se vijda realno , nqkoi svobodomislesh 4ovek da se saobrazqva (i da bude ograni4avan) s napisani ot nqkoi si pravila, na tema kak da jiveesh jivota si kakvo mojesh i kakvo ne mojesh da pravish i tn
Po-sklonen sam da vqrvam .. 4e to4no vqrvashtite sa hora bez sobstvenno mnenie .. edin vid ovce .. (VUZPRIEMASHTI 4UJDO MNENIE I 4UJD NA4INI NA POVEDENIE)
kakto i da e tova e druga tema ..

Sega kakvo e satanizma .. kult kum Satanata moje bi ?.. a kakvo se qvqva Satanata .. mi mai nqkakvo "Bojestvo".
Ima si i edin vid "Boji zapovedi " .. pone za men sumnenie nqma .. kakto i da se su4e i da se vurti ... si mi mqza na 4ista religiq ,vsi4ki priznaci sa si na lice !

heheh a tova kato opredelenie na satanizma
"wsustnost da si satanist oznachawa tochno towa da imash swoe sobstweno mnenie i da go otstoqwash kakto i da uwajawash chujdoto"

mnogo neshto satanisti stanahme ;)
4estno kazano uvajavam 4ujdoto mnenie ,i se saobrazqvam s nego , sashto mislq 4e imam i sobstvenno mnenie oba4e she me izvinish .. nikak ne se 4uvstvam SATANIST !!!!!

Da ne govorim 4e i Satanizma e pulen s protivore4iq kato vsqka druga religiq ..
i ako ne si nqkakv slepec spokoino she zabelejish tezi protivore4iq .. i e normalno da si zadadesh vuprosa "abe tiq me budalkat neshto mai ?"

Nadqvam se tova da ne sa prevurne v neshto kato spor s "religiozen fanatik" koito citira polovinata biblq i si misli 4e s tova te ubejdava v neshto

Vqrvaite v koeto si iskate .. samo kato pojelanie ot men e da se osuznaete kolkoto e vuzmojno po rano !

"Da ne ti puka ,dokato drugite se shashkat"


Тема Re: Ima li SATANISTI tuk?нови [re: SHARK]  
Авторsleepless in dark (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 23:01



wij sega za da me razberesh trqbwa da prochetesh literatura
a nali ti kazwam satanata ne e nikakwo bojestwo
satanata e wsewechnata sila na prirodata i satanizma ne e nisto poweche ot filosofiq
ima si edni prawila ama te sa po skoro obobstenie na wsicko nai glawnoto ot filosofiqta
a tq otdelq golqma chast na borbata protiw owcete kakto gi nareche
i w nikakuw sluchai ne sum religiozen fanatik kakto ti kazah az ne sum satanist
i sum mnogo dalech ot horata koito ne wijdat po dalech ot nosa si
uwerqwam te satanizma ne e sredstwo za manipulaciq tochno obratnoto



Тема HAHAHAHAAAAAнови [re: sleepless in dark]  
Автор Virgin Steel (новак)
Публикувано22.08.01 02:18



Ne 4etoh wsi4ko no samo purwoto izre4enie mi stigna da razbera 4e e nqmalo koj da te swetne kwo e satanizma.E as sum 4el sataninskta bibliq i se zanimawam s tiq nesta we4e godini taka 4e budi siguren stanata e bil angel i nikoj satanist ne go otri4a towa drugoto si e prosto inat sreshtu istinata

Ta kato zagowori za KIngDiamond trqbwa pone malko lirika da pro4etesh i ste razberesh za kwo stawa duma 4e ne otri4a sushtestwuwaneto na Bog.
A za Marilin Manson ha ta "toj" nqma da si prodade i edna pesen ako ne si praweshe toq imi4 !!!



Тема Re: HAHAHAHAAAAAнови [re: Virgin Steel]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано22.08.01 08:22



Hey stiga we4e molia wi - tova si se prevarna napravo vav voina m/u satanisti i hristiani.... ne 4e spadam kam koito i da bilo ot tiah no!!! Darja da pod4ertaia 4e OPREDELENO IMAM SOBSTVENO MNENIE!!!! tova kato oprovarjenie otnosno ateizma...
Ina4e Virgin Steel - pozvoli mi da ne se saglasia s teb! W Satanizma Satanata ne e Onzi padnal angel - hristianskia satana - toi e po skoro olicetvorenie na wsi4ko ( ti bi kazal gre6no no) na wsi4ko 4owe6ko!! I tuk bih podkrepila Sleepless in dark taj kato satanizma naistina e pove4e filosofia otkolkoto religia - drug e vaprosa 4e ako podhojda6 s predubejdenie kym wsi44ko edva li bi mogul da ima6 obektivno mnenie po waprosa - prosto pogledni pod drug ъгъл
( tova na litinica ne uspiah da go napi6a :P) E kakto i da e - Za poreden pat pod4ertavajki 4e sym ateistka - bih kazala 4e ako triabva da dam predpo4itanie na dadena religia tova po skoro e satanizma - prosto e po realen ( haide sega opliuite me!!!!!)
tova zasega ot men bye

Hail and kill!


Тема Re: Ima li SATANISTI tuk?нови [re: sleepless in dark]  
Автор SHARK (Fast as a SHARK)
Публикувано22.08.01 11:27



vuhh parvo ti se izvinqvam i poqsnqvam ne sam kazal 4e si religiozen fanatik ..
specqlno za teb ne ..
Spomenah go zashtoto sam imal sporove s takiva .. a te sa sposobni da te izkarat izvun nervi .. dosta prili4at na razvaleni gramofonni plo4i ... tup4at na edno mqsto i ne mogat da poglednat po dale4 ot koricite na bibilqta ..
Imal sam i kontakti s takiva hora "Subotiani se nari4at (togava bqh v kazamata komandir na vzvod i mi se nalagashe da se opravqm to4no s takiva).. ot togava naistina sujalqvam takiva ekzemplqri .. te sa dostoini za sujalenie ..

Jalko e da gledash v kakvo se prevrushtat teq hora .. tova e 4ovek koito ne mojesh i s ritnici da vdignesh kogato e zabil nos v molitva ..
Ot togava ne gledam na religiqta s dobro oko.. i nadali nqkoga she pogledna ..
Kakto i da e ......Religiqta e vredna kakto vsi4ko ostanalo kogato e v golemi koli4estva ..toest kogato horata se "fanatizirat "..

Ina4e ,imam priqteli i poznati koito se opredelqt kato "Hristiqni" i tn ,no nikoi ot tqh ne go prevrushta v svoq jiteiska filosofq ,tova ne mu zamuglqva mozuka i ne se otrazqva na sposobnostta mu da misli .. e v toq slu4ai ... ne mi pre4i ama nikak .. losho nqma ako edinstvenata ti potrebnost e da se samoopredelish kato nqkakav ,ako smqtash 4e vse pak trqbva da prinadlejish kam nqkakva religiq .. da tova go razbiram ..

Ami otnosno satanizma .. zna4i vij..... vsqka religiq e i filosofiq, jiteiska filosofiq i tn .. taka 4e tuk razlika ne mojesh da napravish
Otnosno dali e bojestvo Satanata .. ami to4no kogato me oprovergavash davash edno otli4no opredelenie za bojestvo Citiram :
satanata e wsewechnata sila na prirodata i satanizma ne e nisto poweche ot filosofiq
Ami zna4i spor nqma 4e vsqka Religiq e i jiteiska filosofiq .. li4no spored men ralzikata e 4e tq ne e li4no tvoq .. a e vuzpriemstvana ot nqkoi v Slu4aq "Satanizma".....
Taka 4e iskame ili ne kakto i da q vurtim .. i kakavto i pogled da imame vurhu neq .. to .. satanizma si e religiq , kult , jiteiska filosofiq .. nare4ete go kakto iskate .. to si e edno i sashto .. ili pone za men e edno i sashto
Moje da davam oshte mnogo primeri i tn i za protivore4iqta i za prilikite na satanizma s drugite religii , dori da poso4a protivore4iq v sobstvenite ti dumi (gorniq primer sashto vaji).. no tova samo she produlji spora . a nali uj . tqbva da go prikliu4vame ...
Vse pak si misleh 4e v mojmenta ne sporim a obsujdame .. !! ne e li taka?

"Da ne ti puka ,dokato drugite se shashkat"


Тема Re: Лично мнениенови [re: !fOObar]  
Автор SHARK (Fast as a SHARK)
Публикувано22.08.01 12:45



!Foobar хехех ами точно на тая тема е една песен на Savatage от "Streets"
парчето се казва "St. Patrick" ако така се пишеше де ..
Като става дума за религия , това парче ми стана любимо най-вече заради текста..
хвърли му едно око и кажи ко мислиш ?

"Da ne ti puka ,dokato drugite se shashkat"


Тема Re: Лично мнениенови [re: !fOObar]  
Автор vp83 ()
Публикувано22.08.01 12:54



Ако се чувствате чак толкова слаби без закрилник и пазител, измислете си по един собствен

Например - полицията и правосъдието.
Ама Бог никой не го вижда и чува, а тях всеки ги знае...



Тема Re: Savatage St. Patrick'sнови [re: !fOObar]  
Автор SHARK (Fast as a SHARK)
Публикувано22.08.01 12:57



St. Patrick's
Written by Jon Oliva, Criss Oliva, Paul O'Neill


Hey there Lord it's me
I wondered if you're free
Or not asleep
This just won't keep
It seem I just don't see

Why all the things we asked
Or prayed would come to pass
Have gone unheard
Like silent words
That slip into the past

'Cause Lord they're not schemes
Can't you tell dreams
Why do you let them slip by
Never even tried

Is it you don't hear
There's far too many tears
Or can't you feel
Are we unreal
To one who knows no peers

You say we must pay dues
But still I am confused
I need to walk
And with you talk
Instead of to statues

'Cause Lord they're not schemes
Can't you tell dreams
Why do you let them slip by
Never even tried

'Cause you take all the fame
Who'll accept the blame
All the hurt
Down here on earth
Unnecessary pain
Surely you must care
Or are you only air
Built in our minds
We're in binds
Never really there

Can we be tired of you
Is that something we're allowed to do
For even the blind change their views
And it's time we tried something new

So I pled my case
I'll now pull my escape
Didn't mean to doubt
What it's all about
Seems I forgot my place

But if you find the time
Please change the story line
Or give a call
Explain it all
I'll even leave the dime



"Da ne ti puka ,dokato drugite se shashkat"


Тема Re: Лично мнениенови [re: !fOObar]  
Автор SHARK (Fast as a SHARK)
Публикувано22.08.01 15:59



Амииии , срам не срам ще си кажа,нищо не съм слушал от Acid House, и от тук следва че и текста не съм го виждал даже ...
Ами !FooBAR ако имаш някакво адресче от където да смъкна текста и песента ( желателно е ) ще сам ти благодарен да го пратиш , на бележка или тук .. кадето решиш
ако не поне текста .. го пусни на една бележка ...
10x предварително


"Da ne ti puka ,dokato drugite se shashkat"


Тема Re: малко недоразумение :)))нови [re: !fOObar]  
Автор SHARK (Fast as a SHARK)
Публикувано22.08.01 16:30



Вай какава стана тя ..
ами то си пише в предния ти постинг "чел ли си я" ама на няма кой да чете внимателно (пък и днес съм като труп махмурлука ме мъчи)
Ами принципно чета най -вече фантастика и фентъзи....
Не не съм я чел ...
Обаче ако ти попадне нещо като електронно издание може да хвърля едно око

PC сега ми хрумна идеята за тема .. "Любими текстове " или нещо такова ... ?

"Da ne ti puka ,dokato drugite se shashkat"


Тема Re: HAHAHAHAAAAAнови [re: Virgin Steel]  
Авторsleepless in dark (Нерегистриран)
Публикувано22.08.01 23:32



twa za angela si go chel w nekoq kniga za bogomilite
absoliutno se otricha bibliqta i wsqka druga religiq stoto wsichki sa sredstwo za manipulaciq
a king dimond ne wqrwa w bog nito w koeto i da e drugo bpjestwo ami prosto uwajawa chujdoto mnenie i znae che nikoi chowek ne pritejawa znanieto za otwudnoto i sledowatelno moje puk i da sustestwuwa bog

a na mm az ste mu gi kupq i bez kakwoto i da bilo shou stoto az oste ne sum go gledal nikude puk mu gi kupuwam pesnite
i sto ne wzemesh da posporish za twa s edin pich na ime the beautiful one



Тема twa sa ezicheski prazniciнови [re: !fOObar]  
Авторsleepless in dark (Нерегистриран)
Публикувано22.08.01 23:41



dqwolski() si praw za towa tochno towa e sustnostta na satanistkata filosofiq
a koleda i welikden sa ezicheski praznici koito sa prewurnati w hristiqnski
i az gi praznuwam wupreki che izobsto ne sum hristiqnin



Тема Re: малко недоразумение :)))нови [re: !fOObar]  
Авторsleepless in dark (Нерегистриран)
Публикувано22.08.01 23:50



filma e mnogo qk ama e otwratitelen smisul ima mnoo gadosti no puk tochno taq istoriq q ima



Тема Ne wi li pisna gluposti da pisheteнови [re: manowarkata]  
Автор Virgin Steel (новак)
Публикувано23.08.01 02:39



Ne iskte da priznaete i izmislqte kwi li ne gluposti be mamka mu da eba(bez izwineniq) wie nqma li da pro4etete nesto a samo ste si sedite pred kompyutrite i ste se prawite 4e razbirate naprawo ne znaeh 4e ima tolkowa bezmozu4ni da se oprawdawate s takiwa tupi nesta ъгъла e samo edin i ot nego trqbwa da poglednem wsi4ki ot nego ne sa prawim na mnogo weliki kato se fukame as sum ateist as sum satanist!!Gluposti na tarkaleta !!___________!!!Prazni dumi!!

E towa beshe we4e ne mojah da se sdurja da 4eta ama naistina samo washte mneniq ne powliqni
ot nikoj drug(losho nqma)samo 4e ne samo moe mnenie 4e ne ste prawi!!!!Satanisti te sa edins-
twenite kojto se ograni4awat ot neshto te ne prawqt dobri dela samo na puk(kolkoto i da e ponqkoga
4owek ima nujda da naprawi nesto dobro)E ako ima nqkoj kojto ne e taka neka kaje togawa suwsem
ste razbera sto za hora ste!Plus towa mene nikoj ne me ograni4awa wupreki 4e sum hristqnin da prawq kak-
woto i da bilo ,koeto iskam.Wsushnost sigurno ne spazwam/h i powe4e ot polowinata Boji zapowedi samo 4e imashe koj
da mi pokaje 4e twa ne me wodi do hubawo e malko li4na drama ako iska nqkoj ste mu raskaja moje da pro-
misli sled kato 4ue za kakwo stawa duma!!!Ta religiqta e gadna tq sysipwa horata tq gi izqjda otwutre
tq ograni4awa horata ot istinata da gi izolira w edna sreda i twa e durji gi w newidenie e ako naistina imashe
nesto tolkowa weliko w religiqta na satana zasto ne se pokaje na nqkoj ili da prati swoq 'sin' za da zaribi powe4e
satanisti.E Bog go naprawi i iam powe4e dokazatelstwa zatowa otkolkoto 4e ti w momenta si w i-net i 4etesh glupostite
na *Virgin Steel* !!!
A kolkoto do satanizma si e to4no protiwopostawqne na hristqnstwoto i ne moje onq glupak anton da mi pishe
4e satanizma se e poqwil predi hristqnstwoto pri polojenie 4e po natatyk pishe 4e "to4no za towa nie se poklanqme
na satana zastoto obi4ta ni kum nego beshe suzdadena za da razbulim wsi4ki hristqnski wqrwaniq"Kak i da go gledash
ne se wruzwa.Kak ste obqsnish wsi4kite nesta ot bibliqta kojto sa ae sbudnali i se sbudwat w momenta w Izrael!!!?
Dori proro4estwata na Nostradamus ot 1543 godina ne sa bili za powe4e ot 100 godini kojto daje sa mnogo!!Puk i toj e
burkal kazal e 4e dwete mu deca ste jiweqt po 66 godini e i dwete omirat na okolo 12/14 ot zametresenie koeto toj
predri4a za den po kusno:))((Kusno okolo 5 weka trqbwashe da se setqt horata i da raskopaqt dwora mu i da se otkrie
pentagrama s razmeri okolo 3,4 metra zarowena naprawena kult kum zlatoto.Wsushnost dni sled smurta na decata mu
toj "priema" hristqnstwoto da no samo na dumi za da izbegne inkwiziciqta.Den predi da umre(toj predri4a smurta si)
napiswa pismo w koeto pishe (ne e doslowno):"satana wze doshata mi toj otne lubowta mi kum Bog oste ot kakto sum roden
sega sled kato znam istinata as ne moga da se otwurja ot werigite na greha i sum zapleten wuw sataninskiq cirkul*"
Toj e bil tokowa powle4en ot satana 4e sled kato e znael za silata na Bog ne mojel da se pokaq samo pri spomenawane
na imeto Isus eziga mu po4wal da gori!!! Stranna istoriq no istina.Ta swurzah q sus satanizma,hora kato Michael
Nostradamus e bil edin ot naj widnite satanisti na wremeto.I nikoga satanizma ne e otri4al sushtestwuwaneto na Bog prosto
za satanistite e po lesno da jiweesh w pulen grqh da prawish wsi4ko kato absoluten humanist da se wodish samo ot
4oweshki(plutski jelaniq w krajna smetka satana ima samo wlast nad tqh zastoto toj e boga na tozi swqt)!!!
Naistina e po lesno da otre4esh wsi4ko swqto i da jiweesh kakto ti hareswa no imana4in da jiweesh mnogo po stastliw
dori kogato priemesh hristqnstwoto!!! Malko se uwlqkoh.No ako iska nqkoj ste mu raskaja i za Hitler i Lenin kak
i te sa swurzani s cqlata rabota....!
E hora ni e go oburnahme na mnogo duhowna rasprawiq as she wi kaja wajnoto e da podurjate ogunq na Heavy Metal gorqsht
pa horata kojto iskat da si gorqt gi ostawete kakto obi4am da kazwam "OTKROWENIETO IDWA OT NEBETO SMURTA E PUT KUM
WE4NOSTA":)GOD BLESS YOU ALL!!


* ne znam kakwo ozna4awa tazi duma pone w tozi kontekst.

!!!IF HEAVEN IS HOT THE HELL IS A DREAM!!!



Тема Re: Лично мнениенови [re: SHARK]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано23.08.01 07:36



Това се нарича "Агностицизъм" и небива да се бърка с "Атеизъм"

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: HAHAHAHAAAAAнови [re: manowarkata]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано23.08.01 07:49



"toi (Сатаната) e po skoro olicetvorenie na wsi4ko ( ti bi kazal gre6no no) na wsi4ko 4owe6ko!!"
Айде моляте недей да слагаш "сатанинско" и "човешко" под един общ знаменател - нелепо е и е смешно.
"Сатанинската библия" на Ла Вей е дериват на Библията, но с обратен поляритет и просташко-веселяшки стил и е написана повече като за животни и първообщинни хора, отколкото за мислещи и разумни човешки същества. Има няколко интересни идеи, но като цяло неможе да предизвика нищо друго в мен, освен весел сарказъм.

А Мерилин Менсън е просто един палячо и трябва да бъде пребит от бой до насиране (това в отговор на постингът, в който се изтъкваше колко виден "сатанист" е ММ).

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: Ne wi li pisna gluposti da pisheteнови [re: Virgin Steel]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано23.08.01 07:59



Circle - на български "съркъл" - преводача на материала, който си чел не си е направил труд да го преведе. Оригиналния израз е нещо от сорта "Горя в кръговете на ада"

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема my dying bride it will comeнови [re: SHARK]  
Авторsleepless in dark (Нерегистриран)
Публикувано23.08.01 23:52



It Will Come

The sun will die,
On us tonight.
The days are gone,
For everyone.

The holy cry
Forever night
What have we done?
Who killed the sun?

We will be on our knees
The time has come
Thy will be done
Holy men pray
Return the day
For our souls

How can we fight,
This endless night?
Oh, lord Jesus,
Will you save us?



Тема Naj-interesnoto eнови [re: StormWitch]  
Автор Virgin Steel (минаващ)
Публикувано24.08.01 06:34



4e w samata kniga puk i na videokasetkata koqto imam goworqt na bulgarski i tam go nari4at cikyl.



Тема Re: Ne wi li pisna gluposti da pisheteнови [re: Virgin Steel]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано24.08.01 08:55



Znae6 li taj kato toja spor otide tvarde dale4e smqtam prosto da napi6a w otgowor i oprovarjenie ....................................... - edno ni6to - prosto 6te si zamal4a wmesti pak da pi6a fermani i da se sastezavam s nqkoj hora po inat - imenno za6toto ne iskam da se karame OK???????

Hail and kill!


Тема Re: Ne wi li pisna gluposti da pisheteнови [re: manowarkata]  
Авторsleepless in dark (Нерегистриран)
Публикувано24.08.01 23:58



eho
predi malko nqkoi me obwini w towa che sum fanatik
chudq se koi naistina e fanatik

btw kakto kazah az ne sum satanist





Тема Re: Naj-interesnoto eнови [re: Virgin Steel]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано25.08.01 04:52



Предполагам преводачът е решил че така ще звучи по "артистично" преводът. Много хора се кефят да ползват така наречените "чуждици", което понякога довежда до големи неразбории, особено ако човек незне английски - какво е това "съркъл"? такава българска дума няма и ако не знаеш инглиш нивга нма да се светнеш че означава "кръг".

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Агностицизъмнови [re: !fOObar]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано29.08.01 05:20



с две думи съмняваш се че има господ, но не го отричаш. Приемаш само доказателства от първа ръка (око да види, ръка да пипне) дето се вика. "Не съм убеден че има господ, докато не се убедя в противното" . Може да има, а може и да няма - много хора го бъркат със атеизма, което е съвсем различно нещо, а също така и много хора, които се пишат за "атеисти" не са наясно че атеизмът отрича и съществуването на сатаната.
Кофти е да си атеист - почти толкова ограничаващо е като да си вманиачен христянин - дали ще вярваш фанатично в нещо или още по фанатично ще го отричаш - все е тая.
Аз искам да си правя изводи сам за себе си, така че агностицизма най-ми харесва.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема !нови [re: !fOObar]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано29.08.01 23:24



Чудесно, членският внос е 5 лева . Хехех

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.