Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:53 28.04.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема С кой ще правиме яко хеви??!!!нови  
АвторBoby-Johnny (Нерегистриран)
Публикувано02.08.01 21:43



Та значи за кво става дума: търся сериозни пичове от София за да направиме хеви група - 1 или 2 китаристи,барабанист,вокал. Аз съм басист и съм на 19 /ако има някакво значение/ Ако някоя група си търси басист също съм на разположение.
Така че ако сте от горните категории и разбира се ви се прави нещо от рода на: класически хеви - speed - thrash... ,ми пишете на powerslave@dir.bg или направо ми звъннете на 955 42 77 /казвам се Борис/ или просто оставете нещо за връзка.
PS: Страшно много ще съм ви благодарен ако можете да ми дадете координати на хора или група, каквито търся...Все пак всичко това е в името на музиката,при това на ИСТИНСКАТА!!



Тема Re: С кой ще правиме яко хеви??!!!нови [re: Boby-Johnny]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано03.08.01 22:53



Знам хеви траш дет група която си търси басист, - има барабанист китарист 1 или2 засега не се знае , клавирист(ка), и вокал евентуално - ако си заинтересуван - питай - моя меил е magy_r2000@yahoo.com

Hail and kill!


Тема Re: С кой ще правиме яко хеви??!!!нови [re: Boby-Johnny]  
Автор%@!! (Нерегистриран)
Публикувано06.08.01 16:17



Sorry - ne znam brato...............



Тема за manowarkata --> [re: manowarkata]  
АвторBoby-Johnny (Нерегистриран)
Публикувано09.08.01 21:54



Надявям се ,че си получила меила ми... просто се чудя що не пишеш ;мисля отдавна го пуснах.Ако не си го получила или има нещо - кажи!



Тема Re: за manowarkata -->нови [re: Boby-Johnny]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано11.08.01 21:14



polu4ih go - prosto w momenta govoria s grupata - i o6te ne sme stignali do konsensus... Sorry - staraq se!!!

Hail and kill!


Тема Ami kak da ti kaja...нови [re: %@!!]  
Автор Virgin Steel (новак)
Публикувано12.08.01 15:15



Ne sum mnogo dobur kitarist i za ritum i solo stawam samo 4e wsi4ki efecti na Kitarata sa mi na Kompa i trqbwa da repetirame tuk ina4e moga da swirq i na barabani,piano i blok fleyta(to nqma da trqbwa).
Imam mnogo idej no ne moga da gi osushtestwq bez swesten vokal,moga da pisha tekstowe(opredeleno antisataninski).I obi4am da swirq nesta ot roda ManOwaR,Judas,Rhapsody i Yngwie....
Ako namerish vokal i slu4ajno ti potrqbwam moje da se 4uem a i mojesh da mi pishesh na meila invictus@dir.bg



Тема Re: Ami kak da ti kaja...нови [re: Virgin Steel]  
Автор SHARK (Fast as a SHARK)
Публикувано13.08.01 12:03



opa Virgin , tuk napravo me naradva ...
Vij sega otdavna i az si drunkam na kitara , sobstvena izrabotka ( smesica m/u orfei koito mi e nabor (elektri4eski de ) i kremona ...
Ot ednoto grifa ,ot drugoto spretnah modificirano tqlo ,be efekta e ujasen .. ama tolkoz i na tova sam dovolen )
Sega mnogo me mu4i momenta ,4e nqmam nikakvi efekti .. toest sabrah nqkoi rodno proizvodstvo .. disstortion (made in vraca ) ne moje da ne si gi vijdal shto za durfeta sa ..i etc etc .. probvah nqkoi ruski i tn no si e sashtata boza ..
Poneje kaza 4e , efektite sa ti na pc-to , mnogo she sam ti blagodaren ako me svetnesh po temata kak stava nomera ima li nqkakav software .. i etc ...
Nadqvam se ,4e obiknovenna SND karta ku4a marka(baw baw ) she vatrshi rabota ...ili e neobhodimo neshto po svqstno !?!!?
adi i 10xz predvaritelno ..

"Da ne ti puka ,dokato drugite se shashkat"


Тема SORRY TRQBWA TI...нови [re: SHARK]  
Автор Virgin Steel (новак)
Публикувано13.08.01 19:37



Trqbwa ti soundkarta SoundBlaster LIVE 1024 struwa 50$ edwam mi se otdeliha ot surceto ama mi wurshi strashna rabota wklu4wam po 4etiri instr.kum ne q i zapiswam sam par4eta ima strashno mnogo efekti za kitarata i za wsqkwi instr.A naj me kefi 4e ima okolo 2000 wgradeni MIDI banki za piqnoto i se edno 4e sum s Roland 903 mojesh da si polzwash drum mashina i na wsi4koto towa mojesh
da swirish s klawiqturata abe super e !!
As sega ste si kupuwam nqkwa deto q nqma tuka w BG i si prodawam mojta za okolo 80DM drugata struwa sushto tolkowa samo 4e DM=$:,,,(((naprawo mi se pla4e ama kwo da se prai wsi4ko za muzikata)
THROUGH DEATH TO ETERNITY



Тема Ехе..нови [re: Virgin Steel]  
Автор drundrun (горе долу знае)
Публикувано13.08.01 19:47



Давай да направим една люта група...с много идеи..и аз имам 2,3 вече..по принцип съм барабанист...но китарата също ми е ясна донякъде :)

Аз казах..ХАУ


Тема Re: Ехе..нови [re: drundrun]  
АвторBoby-Johnny (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 21:34



Е браво!!Направо ме радвате - със Virgin Steel вече ставаме трима!!!
И на тебе ти казвам както и на него : звъннете ми или ми оставете вашите тел.;
Разбираме се и почваме сериозно.
То горе съм го писал моя тел ама все пак - 955 42 77 - Борис




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.