Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:29 11.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Мнооооооо ви молимнови  
Автор Гpaxчe (вариво)
Публикувано07.08.01 14:09



да пишете на кирилица, щото това мазало дето го използвате за комуникация е супер гадно за четене. пък и като напраскате некъф дълъг текст - не издържам! то така направо не се живеееее...
копелета, стига лигавщини, кирилизация ли нямате - кажете си - ще помогнеме, веднага ке намериме, но стига вече тоз тормоз щот аз просто не го чета тва!

важно е да се прекопава и полива редовно


Тема Re: Мнооооооо ви молимнови [re: Гpaxчe]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано07.08.01 20:39



Мдам, и аз се присъединявам. Тъкмо се насилих да изчета постинга на SHARK относно Lake of Tears и към края ми потекоха сълзи от очите от напрежение.
Изказвам поощрение на !Foobar, който прекара безсънна нощ, но се кирилизира успешно.
SHARK каза че е под Windows, така че на него ще са му необходими 5 минути да се кирилизира (ако иска де, ако па ни мрази толкоз много нека си баца на методицата).
Все пак с фонетична кирилица няма особена разлика от писането на методица. Много по бих предпочел да прочета постинг, където човека е объркал "в" с "ж" и е написал "цх" вместо "ч" на 10 места, отколкото целия постинг да ми се межделее на методица, честна дума.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: Мнооооооо ви молимнови [re: Гpaxчe]  
Автор SCELOS (КОПАЧА)
Публикувано07.08.01 20:59



Ми да,нали сме си българи!!! То даже и бат`ви Гейтс са нави да кирилизира некои софтуер.

Предпочитам невъзможното, което звучи убедително, пред възможното, което звучи неубедително


Тема Re: Мнооооооо ви молимнови [re: !fOObar]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано07.08.01 21:48



Еми то и аз затова не им отговарям - защото не ги чета просто.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: Мнооооооо ви молимнови [re: StormWitch]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано07.08.01 22:15



ОК - публично се извинявам че досега съм писала на латиница - обещавам - повече няма!!!!!! Честна дума!

Hail and kill!


Тема Re: Мнооооооо ви молимнови [re: Гpaxчe]  
Автор Che Guevara (Dreamer)
Публикувано07.08.01 23:49



Ми когато пращам постинг, нямаш проблем с четено му освен ако не ми се е преебал компа, но в клубовете, обикновенно кирилицата липсва, не е инсталирана де и тогава съм принуден да пиша с латински букви.

Hasta la victoria siempre


Тема Re: Мнооооооо ви молим [re: Гpaxчe]  
Автор Гpaxчe (вариво)
Публикувано08.08.01 09:25



мерси на всички отзовали се ...
наистина е важно поне за мен, щот наистина не чета методицата, и пропускам за кво иде реч.
ако има проблем ще го разрешим заедно - ако не за тва - за кво сме клуб /боен/

важно е да се прекопава и полива редовно


Тема Re: Мнооооооо ви молимнови [re: Гpaxчe]  
Автор kaos (Синя каска)
Публикувано08.08.01 12:44



Ponjakoga njamash izbor - ako si v njakoe piklivo klubche i njamash kirovica ... ko praime togaz?
Ne smjatate li che neprochitaneto na nechii posting s objasnenie "Pishe na latinica..." - (ne bih kazal che mi puka, no svjat shirok - hora vsjakakvi...) - e obidno za avtora mu?
A i e meko kazano projava na tesnogrydie?

Наблюдател към ООН


Тема Re: Мнооооооо ви молимнови [re: Гpaxчe]  
Автор SHARK (Fast as a SHARK)
Публикувано08.08.01 14:26



Амииии , като главен виновник за съществуваването на тая тема ,предполагам ,че трябва да напиша нещо !!!(каквото и да е то )
Такаааа.. на тема кирилизатор .
Винаги сам имал кирилизатор , фонетична и БДС стандарт.Така че не е необходимо тепърва да кирилизирам PC-то си.
Работя в клуб , който сам съм администрирал(до голяма степен) , незнам какво е положeнието в другитe клубове ,но тук има kирилизатор на всяко PC(изискване на клиентите, другото би било гавра)
Пиша на латиница и на кирилица ,при това с доста добра скорост , занимавам се с предпечатна подготовка (все пак трябва да се яде),така че кирилизатора ми е необходимост !!
Тогава ...,защо подяволите пиша на Лат!?!?!
Амии причините са много ...(практически, сантиментални и технически)
1-во Моя милост е стар чатър ,а в IRC кирилицата е хмм непрепоръчителна
2-ро На ЛАТ пиша около....хммм... 2 пъти по-бързо !
3-то На PC-to ми (SERVER-а), има постоянно отворени приложения при които кирилицата е невъзможна !!(и mIRC естественно)
4-то Ами в интернет и в IRC използвам език , който StormWitch нарече доста сполучливо "Сленг", е тоя език звучи доста хммм ...мхх "странно" на кирилица
5-то Незнам как е при вас , но аз лично имам проблем при "превключването" от писане на лат на кирилица(изразяването е все на български), ако това ми се случи 5-6 пъти на ден, се получават ,ама много неприятни грешки (засхтото -защото , жинаги-винаги , сам-съм и тн и тн),и става пълна каша....

Незнам колко от вас имат опит с работа в гейм зали , но аз съм щастлив ако минат 4 минути без някои да "изпищи" за нещо.. Така че се опитвам максимално да използвам тея временни "затишия" и да напиша я отговорче, я да пусна нова тема....
И представете си че в тая "дъндания" се опитам да напиша нещо смислено...(аз винаги се старая да е смислено .. доколко това е успешно .. друг вапрос),значи постинг-а ми бива писан на някакви времеви интервали от по 4 до 6 минути(о благодат).
Като пример ще ви дам последния постинг за ЛОТ , ами това нещо се пише макс за 10 минути , е аз го писах час и половина
Все ми се струва ,че не е странно човек в такива условия да загуби нишката на мисълта си .И в постинга за ЛОТ (след като го прегледах наново) личи че е писан на "N" парчета и има неясни моменти и тн ..
Един приятел казва "За да работш в гейм зала трябва да си или луд или да имаш железни нерви" е аз мисля че е прав
Така че хора разберете .. нямам нито време ,нито нерви, нито възможност да пиша на кирилица ...(алтернатива е да пиша отговорите в нас ,но уви там нямам интернет)
Писането на латиница ми е много по удобно ,практично ,бързо, неангажиращо и етц ...упс таковата да кажа "и тн" ;о)
Изглежда че с писанията си на "методица" дразня доста хора ...(дано причината е само в това ), затова ще огранича постингите си до минимум .. ако е нужно напълно ще ги спра (Нека има мир)

PC Мисля че в инфото на канала "Heavy Metal" пишеше ...,че е позволен "Мета-език" ,сменете го иначе спора ни е безпредметен !

"Da ne ti puka ,dokato drugite se shashkat"


Тема Re: Мнооооооо ви молимнови [re: Гpaxчe]  
Автор Mandragora (e mi .....)
Публикувано08.08.01 16:54



Напълно сте прави въпреки ,че на мен ми е малко трудно но ще се постарая
нали сме българчета

В знак на признателност си редактирах профила

Редактирано от Mandragora на 08.08.01 17:04.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.