Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:45 06.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Drazni li vi PROSTOTIQTA ???  
Автор SHARK (Fast as a SHARK)
Публикувано06.08.01 11:39



Spored men mejdu glupav i prost ima ralzlika
4ovek moje da e dosta inteligenten no tova savsem da ne mu pre4i da prostee !!
Vsashnost pri men prostotiqta predizvikva pove4e qrost v redki slu4ai i sujalenie , nqkoi pat i dvete ..
Zashto pusnah taq tema? ( izvinqvam se na vsi4ki .. poradi prostata pri4ina 4e temata nqma mnogo obshto s Heavy Metala)
Ami zashtoto pove4eto ot toq forum jiveem v BG a tuk prostotiqta mai pridobiva kolosalni razmeri .. ( nqma maitap .. zaplahata e seriozna)
I poneje vse pak temata e v Heavy Metal shte napravq edna konstataciq
Zna4i edno vreme(82-ra do nqkadee....90-ta godina ) metala beshe neshto zabraneno .. goneha ni policai i tn .. no to beshe i moderno .. togava "Metali " bqha "sulio i pilio" vsqkakvi propadnali tipove i tn bezdarnici samo zaradi tova 4e tova "neshto" e zabraneno i saotvetno moderno
E sega neshtata se promeniha dosta (4estno kazano kato 4e li tova polojenie li4no na men dosta pove4e mi haresva)
Sega metali sa horata koito se interesuvat ( i razbirat) ot toiq vid muzika !!!
Vaprosnite propadnali tipove i bezdarnici sega sa "vurli 4algari" i vilneqt s pulna sila v 4alga clubovete . AZ vikam "Ole" pone nie metalite se oturvahme ot prostotiqta (v golqma stepen de ) ( tova moje da se pogledne i kato edno ot malkoto dobri strani na 4algata
Taka sega na temata
Ami mislq 4e segashnto pokolenie ( v po-golqmata si 4ast) zatupqva i izprostqva totalno .. neznam bg beshe v vurhovite mesta na tema koeficient na inteligentnost, samnqvam se sega da e taka..
nqkolko primera za totalno oglupqvane i isprostqvane :
1-vo 4algata i populqrnostta na 4algata ( no comment ) neshtata sa qsni
2-ro (samo kato primer za filma matricata , ta zna4i tova film4e beshe i e masov hit a i oshte masovo nerazbran )
zna4i patuvam si v gradskiq transport (309 avtobus) i do men kompaniq mladeji .. vodi se razgovor i se zadava vaprosa "Abe ti gleda li matricata ?" otgovora beshe "Da gledah go ama bez prevod .. mnogo gotin film , e beshe bez prevod ama to kakvo da mu razbira 4ovek samo efekti i ekshun ! ".. vuhh ( trudno go prejivqh tova .. )
produljenieto beshe oshte po qko !
"Da be taka e ama samo nerazbrah koi v toq film beshe Matricata ?) (ot4aivashto... no i tova prejivqh )
Oshte po ot4aivashtiq otgovor beshe " Abe ti nishto ne si razbral , Neo e Matricata! " ( tuk ve4e umrqh )
3. Zna4i kogato izleze albuma na Running wild "Death or glory" , bqh zapitan ot edin "metal" , zadaden mi be vaprosa "Abe ti imash li noviq na RW "Smurta na Glory"?"
aaaaaaaa ..ujass
..i etc i etc ..

PC men tova li4no me drazni ,a kogato slu4aite sa oshte po ot4aivashti daje mi stava i tujno .. neznam pri vas kak e ?

"Da ne ti puka ,dokato drugite se shashkat"


Тема Re: Drazni li vi PROSTOTIQTA ???нови [re: SHARK]  
Автор dOOmEr (Developer)
Публикувано06.08.01 12:05



Sharkyyyyy, Sharky o6te li ne si go razbral be bratmi Tq prostotijata po horata hodi

I az sym se naslu6al, na mnogo prostotii, otnosno Matricata, i 4estno kazano we4e ne gi pomnja, naj strannoto znaete li kakwo e, 4e tezi izkazwanija idwat ot na wid "inteligentni" hora ! Vse pak ima i druga gledna to4ka! Ne mislite li 4e ne e "zadyljitelno" wsi4ki da znajat English perfektno i da mogat da si gledat filmite bez prewod?!?!?!?

Sigaaa vyv vryzka s Metal'a ..... ne moga da twyrdja 4e sym po4itatel na tazi muzika ot mnogo otdawna Wsy6tnost Shark'a znae ot koga sym i po4itatel. I ne mislja 4e znam tolkowa mnogo za tazi kultura! Samo 4e znam edno ne6to tazi muzika mi hareswa! Na kojto ne mu hareswa da se "iznasja na palatka"

Ufffff, stiga sym pisal 4e toku wij sym stanal dosaden


You lived for the touch
For the feel of the steel
One man, and his honour.


Тема Re: Drazni li vi PROSTOTIQTA ???нови [re: dOOmEr]  
Автор SHARK (Fast as a SHARK)
Публикувано06.08.01 12:12



hehehehhe D00mEr dobre 4e me isturpq na vremeto kato sakvartirant .. 4e da ti otvorq o4i4kite
Doom4o vijdash li i ot men e imalo nqkakva polza

"Da ne ti puka ,dokato drugite se shashkat"


Тема Re: Drazni li vi PROSTOTIQTA ???нови [re: SHARK]  
Автор SCELOS (КОПАЧА)
Публикувано06.08.01 21:02



Такаааааа. Приятелю.За простотията: ам чи тя е навсякаде.Да оставим"Матрицата" настрана.Щото филма е направен за определено зрели хора, а не за някакви дебилчета, дето ходят на кино като работници от Пътно управление.Разбирай облечени във оранжеви гащиризони, пищящи из цялата Морска градина, със касетофон дънещ..... Кондьо. Това е което видях на прожекцията на филма във Варна, лятото на 1998г.

Относно музиката ще ти кажа едно нещо:
93% от българите слушат чалга.Останалите 7% сме нормални хора.Става въпрос за тези,които слушат тежка музика.Лично аз не съм слушал нищо друго през живота си. Започнах в шести клас със ACCEPT, и дори ме остригаха нула номер,щото носех дълга коса и дънки.познавам страшно много хора, но никой не слуша метъл. А преди всеки слушаше. Но сега са върли чалгари, макар и да не си го признават.Аз не мога да го възприема тва нещо:да говориш че харесваш метъл, а в сряда вечер на чалга партив "Епсилон",или която да е там дискотека.
Така,че сега се броят истинските слушатели на тежка музика в България.
Тва е.

Предпочитам невъзможното, което звучи убедително, пред възможното, което звучи неубедително


Тема Re: Drazni li vi PROSTOTIQTA ???нови [re: SHARK]  
Автор Pycинoв ()
Публикувано07.08.01 02:51



Да не си от Лю-лин?



Тема Re: Drazni li vi PROSTOTIQTA ???нови [re: Pycинoв]  
Автор SHARK (Fast as a SHARK)
Публикувано07.08.01 08:47



Rusinov.. hvana me . ot liulin sam .. i za tova besneq tolkova na tema prostotiq ...
Tuk daje kogato se sabudq sutrin ..nqma kade edno kafe da ispiq ..na priqtno i spokoino mqsto , bez 4alga-ta da skapva vsi4ko ... naistina nqmaaaaaaaaaaaa

"Da ne ti puka ,dokato drugite se shashkat"


Тема Re: Drazni li vi PROSTOTIQTA ???нови [re: SHARK]  
Автор kaos (Синя каска)
Публикувано07.08.01 13:20



Akulski .... drazni ili ne - prostotijata e fakt ... Prosto se opitai da se abstrahirash .... Shte si spestish adski mnogo nervi...

Наблюдател към ООН


Тема Re: Drazni li vi PROSTOTIQTA ???нови [re: kaos]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано07.08.01 22:13



Mda kaos - adski si prav - prosto naistina ako se vrazva6 i se iadosva6 zaradi prostotiiata na wseki 4owek w balgaria - tuk triabva da si umre6 o6te na 1 wata minuta ot saznatelnia si jivot... :(((((((
Kakvo da ti kaja - prosti hora kolkoto iska6 - osobenno tuk i naj ve4e sega - to ne e 4alga - to ne e i " novata balgarska 4alga" kakto niakoi hora go nari4at - BG rapyt....
Moga samo da te uspokoia kato ti kaja 4e ima i umni i inteligentni hora w tazi strana kolkoto i malko da sa - wajnoto e da gi otkrie6... - Primer - naj dobria mi priatel e metal i moga da ti kaja 4e po inteligentnost nadminava 99 % ot horata w BG - kakto i po mnogo drugi ka4estva... :)
E ot men tova 4e mnogo se razpisah - ajde sas zdrave - i derzaite!!!

Hail and kill!


Тема Re: Drazni li vi PROSTOTIQTA ???нови [re: manowarkata]  
Автор kaos (Синя каска)
Публикувано08.08.01 12:32



Struva mi se che ne se izrazih napylno jasno - imah predvid prostotijata kato cjalostno javlenie. Ne smjatam che edinstvenno muzikalnijat vkus e opredeljasht faktor. Moje da slushash Verdi i Vagner i pak da si pylen prostak, kakto i moje da slushash chalga i da ne si prostak - prosto vsichko e mnogo otnositelno.

>Primer - naj dobria mi priatel e metal i >moga da ti kaja 4e po inteligentnost
>nadminava 99 % ot horata w BG - kakto i po >mnogo drugi ka4estva...

Наблюдател към ООН


Тема Re: Drazni li vi PROSTOTIQTA ???нови [re: kaos]  
Автор SHARK (Fast as a SHARK)
Публикувано08.08.01 16:07



Hmm Satanailski .. za tova s 4algata ne sam savsem saglasen ..(moe vijdane de )
Vijdash li ako nqkoi slusha 4alga ...zna4i mu haresva!!!!!!
Shtom mu haresva ami zna4i prinadleji kam obshtnostta na sashtite .. demek 4algarite .. ve4e kato znam .. kakvi sa cennostite i "modnite " te4eniq v taq "obshtnost" she se pozamislq za tova dali e prostak ili ne
zna4i stava vapros za "Na tslata drujkata", "Za Badjaci kato kozunaci" ,"nai mi e dobr s nqkolko maje". i tn i tn .. ne iskam da gi izbroqvam ..

Toq 4ovek HARESVA taq muzika i q priema kato normalna .. ... ima neshto gnilo .. ne mislish li ?


Estestveno 4ovek moje da e prost i da si prostee i bez da ima nishto obshto s 4algata

"Da ne ti puka ,dokato drugite se shashkat"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.