Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 24.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kakvo mislite za Site na cluba Heavy Metalнови  
Автор SHARK (Fast as a SHARK)
Публикувано28.07.01 22:10



Ideqta e takava .. 4e govorim za grupi , pishat se reviuta ..koito v po diskutiranite temi e trudno da se namerqt i nqkak si sa razhvurlqni ...
Vsesi mislq 4e ako reviuta-ta sa na site she e mnogo pr prakti4no +tova she moje da se ka4va po nqkoi sample ot vsqka grupa za koqto govorim .. i taka natatuk .. she se slagat linkove kam vazmojni fan sites .. etc ..

Sashtestvuvam zna4i ..Mislq (Mark Farmer - osnovatel na individualniq mutualizum)


Тема Re: Kakvo mislite za Site na cluba Heavy Metal [re: SHARK]  
Автор мeтъл Джyмa (не(-)познат)
Публикувано29.07.01 01:24



Според мен идеята не е лоша, но нека специалистите (тези, които разбират от правене на саитове) да се изкажат

Малко повече толерантност!


Тема Re: Kakvo mislite za Site na cluba Heavy Metalнови [re: SHARK]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано29.07.01 01:32



Сложно е да се осъществи като замисъл, защото едно е да седна тук и да напиша квото ми хрумне на момента, друго е да седна и да чакам някой уебмастър да ми качи написаното на сайт когато на него му е удобно. Сайт е хубаво като еднолична идея но за момента твърде много ме мързи да се занимавам с подръжката и на сайт.
Тук има специална тема - "Ревюта" и на който му се пише ревю за някой албум или група, нека заповяда.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Blestqshta ideq "www.HeavyMetal.bg"нови [re: StormWitch]  
Автор Virgin Steel (новак)
Публикувано30.07.01 10:44



Ztrahotno,twa ste e super as moga da se zahwana pone s na4aloto puk posle nqkoj kojto powe4e razbira ste produlji i ste go okrasi :)!!
I wseki ste mi dawa materiali za negowite lubimi bandi i as ste gi ka4wam tezi nesta ste naprawim sekciq nowini kudeto wseki kojto iska za negowata HEAVY metal banda da se nau4i nesto nowo!!!samo dawajte idei as imam poznati te ste mi pomagat!
E saita moje da ne e wednaga www.HeavyMetal.bg no pone www.HeavyMetal.hit.bg Toj moje da predstawlqwa nesto kato MORE METAL w moq mizeren sait www.virginsteele.hit.bg wijte razgledajte pomislete i taka...
I dajte idei da si naprawim sobstweni 4atowe za wsqka grupa po otdelno i obsto za wsi4ki .I takiwa klub4eta kudeto razni bokluci kato onzi SAMOWAR nqma da imat dumata!!!
Haide ne zaspiwajte po tazi tema !!!!!



Тема Re: Kakvo mislite za Site na cluba Heavy Metalнови [re: StormWitch]  
Автор SHARK (Fast as a SHARK)
Публикувано30.07.01 11:05



Znam 4e e slojno .. no she e trudno samo v na4aloto posle lka po leka she se update-va..
sega ideqta mi ne e da e nqkakava "krasota" strani4kata ..prosto da Usefull ;) imam v predvid .. da mojem da ka4vame po 1 pesni4ka pone za grupite za koito govorim .. da mojem da dobiem nqkakva predstava .. neznam li4no az nqkoi ot grupite ne sam gi i 4uval .. a da rovq s 4asove 4e da 4uq kakvo predstavlqvat e meko kazano dosadno .. ) A moje da ispusna nqkoq qka banda
I Storm kato govoreh za strani4ka to4no teb vizirah ;p , vijdash li kak si se dosetil
Oba4e eto vijdash li 4e se namirat i entusiqsti kato Virgin-a deto she se zahvanat ..
kakto i da e tova moeto beshe samo ideq .. vie she reshite ..

Sashtestvuvam zna4i ..Mislq (Mark Farmer - osnovatel na individualniq mutualizum)


Тема Re: Kakvo mislite za Site na cluba Heavy Metalнови [re: SHARK]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано30.07.01 11:38



Виж, винаги ще се намерят ентусиасти да започнат. Аз съм реалист и знам че после като се види че са нужни по 2-3 часа на ден за да се бачка и актуализира по сайта и работата ще се разсъхне за по-малко от месец.
Точно затова и не ми се захваща, а и немога да си позволя такова разточително хоби (като време) в момента.
Можеби някой ден като съм по-свободен ще седна и ще зе захвана с моечтата ми да направя грандиозен сайт, посветен на личната ми колекция със семпли, обложки и купища ревюта.
Дотогава обаче ако някой има мераклия да прави сайт ще контрибутирам наякое ревю.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема DAWAJTE IDEI AS PO4WAM....нови [re: StormWitch]  
Автор Virgin Steel (новак)
Публикувано30.07.01 15:18



PO4WAITE PURWO LOGO NAMERETE NQKWO KAJETE IDEQ ZA PURWA STRANICA!!!!



Тема Re: DAWAJTE IDEI AS PO4WAM....нови [re: Virgin Steel]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано31.07.01 00:20



Добре, до 3-4 месеца обещавам да направя лого

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Twa smeshno li trqbwashe da eнови [re: StormWitch]  
Автор Virgin Steel (новак)
Публикувано31.07.01 12:46



MMMM?



Тема I az se wkluchwamнови [re: Virgin Steel]  
Автор !fOObar (un-dead)
Публикувано01.08.01 17:19



w praweneto na saita. Tykmo shte go izgrajdam paralelno s moq, koyto oshte e w dosta surow wid i ima oshte dosta rabota po nego.... pone imam powechko swobodno wreme.

Редактирано от !fOObar на 01.08.01 17:21.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.