Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:31 09.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема да сложим край на тая глупостнови  
Автор Гpaxчe (вариво)
Публикувано27.07.01 15:17



т.н. спор за металика
металика вече не са метал и поради тази причина обсъждането им тук е неуместно.
мисля, че по това твърдение други мнения няма да има.
с това най-любезно Ви моля, да прекратите дебатите.

важно е да се прекопава и полива редовно


Тема Re: да сложим край на тая глупостнови [re: Гpaxчe]  
Автор SHARK (непознат )
Публикувано27.07.01 15:34



Daaa i az taka kazvam da slojim krai na taq glupost ....
oba4e ne vijdam zashto she nalagate mnenie otnosno Metallica
Tova 4e ne vi haresva grupata v momenta go razbiram i na men ne mi haresva vsi4ko koeto pravqt .. No ima edno NO ... Metallica sa si Metallica i pone ednoto uvajenie zaslujavat ..sprqmo napster .. ami .. pravi sa si horata ( az go kazvam deto si4kata muzika mi e piratska)
Taka 4e neka vseki gleda na neshtata ot sobstveniq si ugul i da ne nalaga mneniq
kato "Metallica ne sa metal " .. prosto zashtoto iskame ili ne ...te sa si metal tova e ..
Nevijdam kak moje Grupa s tqhnoto minalo i tolkova obi4ana da bude sega mrazena ot pak neini fenove Metallica sa legenda i pone uvajenie zaslujavat nikoi ne vi kara da gi haresvate .. i da gi slushate .. no pone malko respekt a ?



Тема Re: да сложим край на тая глупостнови [re: SHARK]  
Автор Pycинoв ()
Публикувано28.07.01 01:07



Към бизнесмени респект нямам!



Тема Re: да сложим край на тая глупостнови [re: SHARK]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано28.07.01 02:28



Съгласен съм с Грахчето и приключвам да пиша за металика.
А на Шарки мога само да му кажа че точно защото едно време съм ги уважавал сега единствено мога да ги презирам. Все още си пускам старите им албуми, но винаги с един горчив привкус и немога да им се изкефя напълно точно защото ми напомнят как предадоха всичките си фенове, жалко.
Това е
the end

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: да сложим край на тая глупостнови [re: StormWitch]  
Авторblack (Нерегистриран)
Публикувано28.07.01 14:36



Infantilni muzikalni invalidi.Slushaite si tupite grupi deto ne mogat i edna malka zala da napulnjat.To si prolicha vsushnost dori i v BG.Jnakoi moje li da kaje koja grupa e napravila tova koeto stana v Plovdiv.Trudno i zatova vi e jad.Moje bi Metallica e edinstvenata grupa kojato pravi kakvoto so poiska bez da se suobrazjava mnogo mnogo i turpi razvitie koeto nikoia ot vashite prehvaleni grupi ne mogat da napravjat.E<ne vsichki sa tolkova nekadurni,prosto sa zakosteneli na edno polojenie i si svirjat muzikata ot 80-te,zashtoto mai gi e shube da trugnat da eksperimentirat.Edinstveno IRON MAIDEN naistina si zaslujava - tova e klasika kakto i Metallica.



Тема Re: да сложим край на тая глупостнови [re: Гpaxчe]  
АвторSHARK (Нерегистриран)
Публикувано28.07.01 16:19



Grah4e "evala" ti za temata ..
se edno neznaesh 4e taka she stane .. eto ti oshte edin spor ..
blahhh draifa mi se ve4e ..
Koito iska da uvajava Metallica
Az gi uvajavam i na koncerta v Plovdiv bqh i evala za tova koeto napraviha tam .
.. deistvitelno takova neshto v BG ne se beshe se slu4valo ..
.. taka 4e neka koito iska da uvajava Metallica ili ako ne Metallica pone 4ujdoto mnenie ... i pravoto na vseki da slusha tova koeto iska ( ne uvajavam tova pravo samo kogato se namesi 4algata)
Metallica i sega si imat fenovete i makar da neharesvam pove4eto ot novite im neshta "Vse oshte sam fen na Metallica" zashtoto ne vijdam koq druga grupa ima takuv prinos .. kato tqh i koq grupa e napravila pove4e ot Metallica "
Pak kazvam "AZ sam FEN " samo zaradi starite albumi na Metallica si struva "
Ne mojesh o4akva 4ovek na 40 godini da ne preturpi nqkakvi promeni v muzikalno i tn otnoshenie ... Pone ne gi e shube da riskuvat i da promenqt .. ( primer za obratnoto "Iron maiden" tup4at na edno mqsto .. deistvat vse oshte v stil koito za tqh e siguren i im nosi uspehi ( Ne pliuq po maiden imat veliki neshta .. no tova koeto vinagi me e draznilo e standratniq im ednoobrazewn stil .. sled kato islusham 2 albuma na maiden i po4ti se depresiram ..obrazno kazano de
tova e i neka naistina prikliu4im s temata ..



Тема Re: да сложим край на тая глупостнови [re: black]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано28.07.01 22:06



Sodom на стадион академик, ти си бил тогава 3-ти клас и затова непомниш

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: да сложим край на тая глупост [re: StormWitch]  
Автор SHARK (Fast as a SHARK)
Публикувано28.07.01 22:24



Storm az bqh i na SODOM ;)))))))))))))))))))
daje ne hodih na otvarqneto na u4ebnata godina po slu4aq ;)

Sashtestvuvam zna4i ..Mislq (Mark Farmer - osnovatel na individualniq mutualizum)


Тема Re: да сложим край на тая глупостнови [re: SHARK]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано29.07.01 01:25



Ти си късметлия, black обаче е трябвало да зансе букет на класната и затова е пропуснал това събитие .

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: да сложим край на тая глупостнови [re: black]  
Автор Pycинoв ()
Публикувано29.07.01 01:29



Въпросът не е в пълненето на зали. Мадона пълни зали ама честно казано, нищо не може да ме накара до отида на неин концерт, така че за мен това не е критерий .
Нищо особено не стана в Пловдив... този концерт беше абсолютно импровизиран... на път към Турция.. сцената представляваше 4 винкела ... грозота! Общо Металика бяха в България 5 часа. Да не говорим за спирането на тока, сигурно още е в кошмарите им.. цял час да чакат, вместо да правят кинти.
Невиждам какво им е експерименталното на Металика... че свирят старите си песни със симфоничен оркестър? Защо не напишат нещо специално за тях и оркестъра, нещо ново? Или пък говориш за Лоуд и Рилоуд че са много експериментални????!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.