Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 03.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: молбица за малко жицанови [re: !fOObar]  
Автор Гpaxчe (вариво)
Публикувано23.07.01 10:27



йееееее .... супер яко
ама ....
аз какво мога да ти дам в замяна
имам малко саундтраци и малко дискове обикновенни
пък и ... кажи си какво искаш пък аз да видя - може и да се намери

важно е да се прекопава и полива редовно


Тема Re: модераторнови [re: manowarkata]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано23.07.01 10:56



Моля те, върни се и ми прочети предния постинг внимателно!
По-горното ми мнение се отнася към проблема с модерирането като цяло, а не към проблема с избирането на модератор във вашия клуб! Дал съм го за пример каквъв проблем може да се случи ако се започне с избирането на модератор, защото е актуален(вашия проблем) и съм го споменал точно с едно изречение - ето го: "Незнам дали си наминавал към клуба на Меноуор наскоро - те там се опитват да си изберат модератор от 2 месеца и е адски забавно . Никога по-рано не бях виждал толкова много "скромни" хора събрани на куп, всички предлагат себе си един през друг, хехех." и това си е чистата истина, защото вие от два месеца това и правите - циклите на едно място и всеки се самопредлага(без теб и Ерик Адамс за да съм точен). Всички други се изказват от сорта "абе гласувам за меноуорката, обаче и аз всеки ден по 3 пъти поне влизам тука, бла бла", "...да, и аз поне по 3 пъти на ден се логвам че и повече...".
Изчетох цялата тема след като някъде някой беше споменал колко е весела и наистина ми се видя много смешна, освен това никъде не съм споменавал имена или съм се изказвал крайно и отрицателно за да ти дам повод да ми се обиждаш. Според мойто лично мнение съм се изказал абсолютно точно. Призовавам който иска да отиде и да прочете и да каже тук дали съм прав или не.

Излкючая въпросното изречение всичко друго се отнася към проблема с модерирането като цяло и не е насочено към вашия клуб по никакъв начин. Моля чети внимателно и не прибързвай да си вадиш грешни изводи. Това че разсъжденията ми са съвпаднали напълно със ситуацията във вашия клуб е напълно случайно и неволно (освен въпросното изречение както вече казах по-горе).
Благодаря.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: молбица за малко жицанови [re: Гpaxчe]  
Автор!fOObar (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 14:33



Mi napishi mi kwi CD-ta imash. Interesuwa me predimno speed/thrash/heavy/power/progressive metal. Moje da mi drasnesh e-mail: didoj@yahoo.com



Тема Re: модераторнови [re: StormWitch]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано23.07.01 22:30



Hmmmm mojem da posporim - no ne mi se zapo4vat sporove kakto i ne iskam da se karam s nikoj sas ili bez povod - moga samo da dobavia 4e momentnoto glasuvane w kluba na MANOWAR e w palno edinodu6ie i skoro naistina we4e 6te ima koj da se spravia s izniknalite bokluci pliue6ti po manowar i metala kato cial - a i nesamneno i tuk se poqwiha dosta takiva koito ne sa jelani - moga samo da wi pojelaia uspeh w na4inanieto ako 6te go zapo4vate - no opredeleno ima nujda spored men - naj malkoto za da moje kato wleze6 da ne ti ubie entusiazma niakakav posting na niakoj si bokluk koito za poreden pat izrasva - kvi ste vie metali tapi i t.n. - prosto e gadno...
E kakto i da e - aide sas zdrave - i do skoro!

Hail and kill!


Тема Re: модераторнови [re: manowarkata]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано24.07.01 00:46



Желая ви успех от сърце. Дано само новия модератор не се престарае и клубът ви да заприлича на една безкрайна бъзхваляваща ода без място за интересни спорове и лични мнения.
Успех

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: модераторнови [re: manowarkata]  
Автор Pycинoв ()
Публикувано24.07.01 02:41



Какво означава "хора, които не са желани"? Отново ще дам за пример клуба на Мадона, в който има само позитивни мнения за нея и всички се прехласват като завладяни от някаква божествена сила и това прави клуба бозав. Според мен модератора трябва просто да трие реклами или разни работи които изобщо нямат връзка с форума. Иначе има и клубове в които всички са настроени отрицателно... например в клуб Никита последните 15 теми започваха с негативно отношение, и ако там се трият, нищо няма да остане.



Тема Re: модераторнови [re: StormWitch]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано24.07.01 04:39



Искам да внеса една корекция. Върнах се и прочетох темата ви за модератор още веднъж днес и всъщност единствен Ерик Адамс не се натиска да е модератор. Всички други, вклчително ти(Manowarkata) се самолансирате по особено интересни начини - това че не се самопредлагаш директно неозначава че човек неможе да усети как се подмилкваш като "Мачка на погачка"

Доказателства в хронологичен ред:

"Eheeee kolko ste mili i kakvo doverie mi glasuvate - napravo se trognah - no ako triabva da bada korektna ( niamam ni6to protiv da sam moderator) no bih predlojila niakoj s analogov tel - i postoianen dostap - za da moje da si war6i mnogo dobre rabotata) li4no az wlizam po 2 pati na den - ako tova vi ustroiva - dobre - v protiven slu4aj predlagam da glasuvate za niakoj kato Virgin Steel ili Eric Adams! E ot men tova - bye!"

"A mi taka kajete bre - 4estno si priznavam - i bez boj - 4e predpo4itam - li4no az moderator da e niakoj kojto e w net-a po naj mnogo wreme - taka 4e wie si kajete - az sam pas - ako me iskate - hubavo - ako ne - 4estito na tozi kojto si haresate - az sam s was!"

"MAJE! :(((((" - Пояснение - това е казано по повод накланянето на везните в полза на Ерик Адамс за модератор (б.а.)

"I wse pak darja da pod4ertaja ( Eric ni6to li4no ) No Eric Adams si ima dostata4no druga rabota po saita za da se zanimava i s tova....no wie si re6avate..... (makar 4e malko se raztroih ot izkazvaneto na edna li4nost tuk po vaprosa....:(((((((((((((((((((((((( )"

Ето, дефакто никъде не се натисваш лично да си модераторка, но ако наистина не ти пука и си съгласна "те да си решават"(незнам защо и ти не решаваш, като си от същия клуб) поне ги остави да си решават сами, хехе. Това се нарича лицемерие ако не знаеш - нищо лично.

Да не казваме че няколко дена след това лично си си пуснала тема да се гласува кой иска ти да си модераторка.

А кажи ми сега че не е смешно.
Сори че така директно подходих по въпроса, но ми се видя интересен. За да не ти накърня авторските права ще подчертая че всички цитати са написани от Manowarkata в клуб Manowar - Тема: Predlojeniq i Mneniq za MODERATOR!

Цялата тема може да бъде прочетена ТУК

и лично аз я намирам за много увлекателна и забавна.
Чао

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"

Тема Re: модераторнови [re: StormWitch]  
Автор Pycинoв ()
Публикувано24.07.01 11:29



ИСКАМ МП3 ОАЗИСА И БГ ВИЗАТА ДА СЕ РАЗКАРВАТ ОТ ТУК, ЗА ТВА НИ ТРЯБВА МОДЕРАТОООООР



Тема Re: молбица за малко жицанови [re: !fOObar]  
Автор Гpaxчe (вариво)
Публикувано24.07.01 13:20



в момента виждам срещу себе си
новия Хелоуин
новия Рамщайн
Пантера 2000 /реинвентинг дъ стиил/
Анихилейтър май 99- Ремейнс
Подуене Блус Бенд - албума кучето на крайния квартал
1 MP3 дискче със саунтраци:
Мумията
Гарванът
Индиана Джоунс и последния кръстоносен поход
Сърцето на дракона
13-ия воин
Къл Завоевателя
и още много, много парчета от различни траци
олсо ... оригинален диск със трака на Конан Варварина
още едно дискче мр3-та с миш-маш рок и метал
джаз, класика ...
в къщи има още, но не ги знам точно

важно е да се прекопава и полива редовно


Тема Re: модераторнови [re: StormWitch]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано24.07.01 22:58



Wij tova kak priema6 moite mnenia i postingi si e li4no tvoe mnenie i pravo - mislia 4e sled kato ( za da ne kaja wsi4ki) no po4ti wsi4ki ot kluba me poznavat li4no i smiatam 4e te sami si re6avat dali se podmazvam KATO MA4KA NA POGA4KA.... i te i re6avat kakvo iskat - dali men ili niakoj drug - niamam ni6to protiv - ako si misli6 obratnoto - laje6 se - prosto bi mi se iskalo moderato da e wse pak niakoj ot osnovatelite na kluba - t.e. - az, Eric , Virgin Steel, i Hendy Gretel - bi mi bilo wse taia ako stane i niakoj ot tiah wmesto men.
Ima6 pravoto da misli6 kakvoto i da e za men, kakto i da si talkuva6 postingite mi kakto iska6 - makar 4e ne e mnogo polezno imajki predwid 4e mneniata ni posle se razminavat.... prosto iskam da ti kaja 4e ne sam takav 4owek - wseki kojto me poznava li4no moje da go potvardi... E - 4ao ti - i sas zdrave!
P.S. sega se setih - otnosno pove4eto mi postingi w temata - darja da pod4ertaja 4e bol6instvoto ot tiah sa zaka4ki s hora koito poznavam - no taj kato ne znae6 wzaimootno6eniata mi s tiah edva li bi razbral istinskiat im smisal - ne se obijdaj - ni6to li4no...
Hail and kill!

Редактирано от manowarkata на 24.07.01 23:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.