Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 24.04.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема българската музика  
АвторTя пpeдпoчитa (Нерегистриран)
Публикувано17.07.01 18:40



Не мога да разбера защо много хора се палят и интересуват от българска музика. От някакъв криворазбран патриотизъм ли? "Слушам еди коя си група, защото пее на български" Е кво от тва? Просто няма добри български групи, които да се сравняват с чуждите. Това е мойто мнение и не смятам че съм нихилистка, а обективна. Наистина ми е трудно да си представя да си пусна в къщи някое СД на беге група. При наличието на толкова добри чужди. Обяснете ми моля



Тема Re: българската музиканови [re: Tя пpeдпoчитa]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано17.07.01 21:31



Няма кой знае какво за обясняване. Аз също не съм голям фен на българските групи (особено актуалните), но при нас е традиция когато си правим купони да си пуснем по някое време малко Нова Генерация, Ревю, първият албум на Стенли или "Походът" на Ахат. И то не защото пеят на български, а просто сме си фенове и сме израсли с тези групи. Това съвсем не означава че те агитирам да ги прослушаш, или искам да те убедя колко са велики. Просто въпрос на вкус и лични възприятия.
Между другото имам един приятел като теб - яростен противник на всичко българско в музиката, та той категорично отказваше да чуе дори едно парче на Wartime след като разбра че са българска група...еми един ден го излъгахме с един друг приятел че сме докопали някакъв много як щатски траш и той излсуша целия албум и много му хареса :))


"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Грешиш май...нови [re: Tя пpeдпoчитa]  
Автор drundrun (горе долу знае)
Публикувано17.07.01 22:12



Тук изобщо не си права...за такава малка държавица...имаме страхотни групи..Друг е въпрса че сме го закъсали финансово..толкова много групи има дето ако имаха поне 1/10 част от инструментите и парите на чуждестранните си колеги..щяха да ги минат..но парите са си важно нещо..

Аз казах..ХАУ


Тема Re: българската музиканови [re: Tя пpeдпoчитa]  
Автор WWizard®©™ (METAL FOREVER)
Публикувано20.07.01 15:47



Ti taka si napisala misalta si, 4e ne moje da se razbere koe ne ti haresva. Ne ti haresva peeneto na balgarski ezik ili prosto balgarskite grupi, koito peiat na angliiski i drugi ezici?



Тема Re: българската музиканови [re: Tя пpeдпoчитa]  
Авторgangaman (Нерегистриран)
Публикувано20.07.01 18:50



Браво е това исках да чуя.Аз нямах смелост да го напиша.Чудно как не са те оплюли до сега.



Тема Re: българската музиканови [re: WWizard®©™]  
Автор Pycинoв ()
Публикувано20.07.01 19:18



Има предвид, че няма много добри български групи, но това е нормално при положение че съотношението им с чуждестранните е 1:100000



Тема Re: българската музиканови [re: StormWitch]  
АвторlRON BRlGADES (Нерегистриран)
Публикувано20.07.01 23:09



Случайно попаднах на това твое изказване и бях много учуден, че дори тук те са известни. СТва дума за Wartime ако се чудиш. Много добър приятел съм на групата, дори се опитвам да правя единият от сайтовете им, но много ми е гадно, че те ще са поредните таланти отишли по-дяволите. А за музиката им няма какво да говорим.Половината модерни групи ако чуят Awackening трябва да си запалят китарите.

http://wartime.hit.bg



Тема Заради това..нови [re: Tя пpeдпoчитa]  
Автор drundrun (горе долу знае)
Публикувано21.07.01 00:50



Е заради такива сме на такова дередже..:(

Аз казах..ХАУ


Тема Re: българската музиканови [re: lRON BRlGADES]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано21.07.01 09:34



О, Викторе, как е. Надявам се че Стефан ти е дал диска на Кримсън Глори и съжалявам че неможахме да се видим докато си бях в БГ. ...или ти си The REdGuy? Ако си The RedGuy знай че аз съм Chungata, така че пак се познаваме.
Стефан ме ми е писал от много отдавна и нещо почвам да се притеснявам че "Wartime no more", бих се радвал ако можеш да ми кажеш някакви подробности.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Обясня'ам:нови [re: Tя пpeдпoчитa]  
Автор Бaй 3мeй (Горянин)
Публикувано21.07.01 13:05



Български групи има 2 - Щурците и ФСБ (мое мнение). От новите има също такива, които ме кефят, ама повечето не са от т. нар. "актуални". Но това пак е мое мнение. Що се отнася за чуждоземните групи - съгласи се с мен, че и при тях има пълни боклуци - примерите са много и няма смисъл да започвам да изреждам.

В крайна сметка - всеки да си слуша квото иска.

Аре!

Да во'й сладко пиеньето!
Да ви'й вкусна салатката!


Born To Raise Hell



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.