Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 28.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Приза за най-големи предатели.нови  
Автор Che Guevara (сдуХан)
Публикувано08.07.01 02:09



Хамалика с 91, Load, и PreLoad са на чело.
ми Maiden се борят за тази титла още от Virtua XI, като последният им албум е добър кандидат.
А кво ще кажете за средновековните песнички, дето Ричи Блекмор просвири заедно с гаджето си.
А ми на Скорпионс гледах един клип с едни машинописки, който ми ужаси с веселата усмивка на подтригания Клайне Майне.
А БТР са супер посерковци. No Comment
А през 96 ми дадоха сборна касета с балади и на нея имаше същинско денс-парче на деф-лепард.
Ми кво ще кажете за "Crush"-кането на Бон Джови.
А и има и много други групи, които засвириха денс, ама не мога да се сетя.

......и също бих добавил соловото албумче на Iommi, което ме изпълни с отрицателна емоция, не беше това, което очаквах(за повече подробности вижте клубчето на Black Sabbath)

Трябва да се такова и изтакова редовно
(да се набира сутрин и прибира вечер)


Тема Re: Приза за най-големи предатели.нови [re: Che Guevara]  
Автор lron Maiden (RozovSlon)
Публикувано08.07.01 18:40



Много не съм съгласен с тебе. Не стаа въпрос само за Мейдън, но и металика 91... мене си ми е любимия им албум.
Инак другите са ясни. Бих добавил и предишния албум на Мегадет, но с новия са в час горе-долу.

holden.caulfield |



Тема Re: Приза за най-големи предатели.нови [re: lron Maiden]  
Автор Che Guevara (сдуХан)
Публикувано09.07.01 01:45



Бе пичага, кви са тея Хамалики'91 И на всичко отгоре това ти е любим албум!!!?!?! Кво да направя, че това е първия техен албум, който си чул. Ами това вече е бойс група, а не металика. Откъде иначе ще ги има тея 20 000 000 продажби и кучетата ще знаят Nothing Else Mathers - единствената свястна песен от албума и останалото - за камофлаж. Каде отиде агресията от предните албуми? А като видях превода на Enter Sandman, направо се смахнах. Та какъв е тоя сънчо и децата ли ще плашат? Като малък ми харесваше този албум на нещата се промениха и вече само ми надува главата. Та Arise на Sepultura от същата година много повече ме кефи. Е това е сичко от мене, ми виж ко писах за Iron Maiden и да приключваме с писаниците.

Трябва да се такова и изтакова редовно
(да се набира сутрин и прибира вечер)


Тема Re: Приза за най-големи предатели.нови [re: Che Guevara]  
Автор Pycинoв ()
Публикувано09.07.01 02:25



Най-тъпата песен пък от този албум е последната, май беше Struggle Within ... В началото Джеймс почва да пърбори някакви речитативи които ме дразнят яко и след това се опитват да закърпят положението ..



Тема False Metal!!!нови [re: Pycинoв]  
Автор Virgin Steel (непознат )
Публикувано09.07.01 08:43



Kolkoto iskash "Flase Metal" twa sa to4no Mentallica,Paradise Lost,na Megadeth onq albuma sys soundtracite ima i drugi ne znam dali zaradi parite go prawat.Kolkoto za Maiden as smqtam 4e Blaze e naj dobriq im vokal na men X Factor mi e lubim album.Na Dickinson me kefqt edna max. po dwe pesni na album!



Тема Re: Приза за най-големи предатели.нови [re: Che Guevara]  
Автор Johny Cage (Lonely One)
Публикувано09.07.01 09:14



ne znam zashto smqtash za predatelstvo "Blackmore's Night", no tova si e tvoe mnenie.Tova e 1 dosta po - razli4no svu4ene ot celiq "metal" koito se pravi v momenta. Zena mu mnogo ne me kefi kak pee, no ne moze vsi4ko da e idealno

Johny Cage

------------------------------------------------
DOOM Will Never Die, Just The Players


Тема Re: False Metal!!!нови [re: Virgin Steel]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано09.07.01 11:56



Шегуваш се, нали? Немога да повярвам, че Блейз може да изкефи някого повече от Брус, просто немога! "Хидън Трежърс" на Мегадет си е чисто и просто сборка с техни кавъри и парчета, писани за разни филми и според мен си е много жесток и песничките са си хитове, можеби най-стойностният Мегадет за мен.



"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"

Тема KISSнови [re: Johny Cage]  
Автор!fOObar (Нерегистриран)
Публикувано09.07.01 13:59



Kyde gi zabrawihte be hora?:)



Тема Re: Приза за най-големи предатели.нови [re: Johny Cage]  
Автор Che Guevara (сдуХан)
Публикувано09.07.01 15:17



ххахахахахххххахеахеахеахеахеахеахеа
Кое е туй-по-различно звучене бре? Един от най-великите китаристи да ти свири като детска учителка.

Трябва да се такова и изтакова редовно
(да се набира сутрин и прибира вечер)


Тема Re: False Metal!!!нови [re: Virgin Steel]  
Автор Che Guevara (сдуХан)
Публикувано09.07.01 15:26



Ама аз сънувам ли или .... не мога прочета правилн... Та какво за блейзи? Та оправи се бре пич, наспи се добре, излей си един студен душ или ако нема резултат отиди на Психиатър. Та Блейзи въобще не може да пее, та ти ще го сравняваш с Брус - все едно да сравняваш мравка със слон.

Трябва да се такова и изтакова редовно
(да се набира сутрин и прибира вечер)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.