Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 03.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Pink Cream 69 ревюнови [re: StormWitch]  
Авторgangaman (Нерегистриран)
Публикувано09.08.01 14:24



В шок съм .Незнаех.В момента все едно някой здраво ме е изплашил така се чувствам.А причините за самоубийството знаеш ли ги



Тема Re: Pink Cream 69 ревюнови [re: gangaman]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано10.08.01 04:11



Е ти па все едно от луната падаш братче - то не беха скандали, то не беше чудо около Хелоуин 1993-1994. Инго се самоуби на 8-ми Март 1995.
Инго, Вейкат и Киске се караха много на сериозно кой да е шеф на Хелоуин след като Кай се махна. После Киске обяви че е вярващ и повече неще да има нищо общо с Метъл и се махна (претекст според мен) и после Вейкат изгони Инго и той реши да скочи под влака (ебаси гадната смърт).

"Ingo Schwichtenberg Ingo was one of the founding members and was basicially booted from the band in 1993 during the chameleon tour because of alcohol, drug and mental problems he was having. Its a shame to see Ingo had died, he was a great drummer and no doubt a great friend of the band. Ingo was a schizophrenic and refused to take his medication, because of that he started doing drugs and started to lose it.....its a shame, he was a great drummer and I hope he rests in peace." - www.helloween.org/ingo.html

Time of the Oath е посветен на него, както и парчето Afterlife на Gamma Ray

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: Pink Cream 69 ревюнови [re: StormWitch]  
Автор Che Guevara (Dreamer)
Публикувано11.08.01 01:15



Ми кажи го това на Петър Хараланов, който не се е разписвал отдавна в тоя клуб, та виж го кви писма е пращал в списание хаос. Ми то и аз не бих се пъхнал безпричинно под влака.

Hasta la victoria siempre

Редактирано от Che Guevara на 11.08.01 01:22.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.