Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:31 01.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Най-лошата Хеви Метал група?нови  
Автор Pycинoв ()
Публикувано28.06.01 23:09



Има ли изобщо лоша и най-лоша Хеви Метал група и коя е тя? а?




Тема Re: Най-лошата Хеви Метал група?нови [re: Pycинoв]  
Автор Eric Adams (6 октавен!)
Публикувано28.06.01 23:24



Щом е Хеви, значи е добро :)
Може и да не съм прав, но в момента супер много ме мързи да се сетя за лоша Хеви Метъл група, и въобща да се сетя за дефиниция на лоша хеви метъл група, примерно за антипатична хеви метъл група, мога веднага да се сетя, но за лоша... малко трудно
Нищо де, нощта е пред мен, still young and virgin, и ще помисля

Hail To Bulgaria's Manowar site



Тема Re: Най-лошата Хеви Метал група?нови [re: Pycинoв]  
Автор!fOObar (Нерегистриран)
Публикувано28.06.01 23:24



BTR s Nasko! hahaha



Тема Re: Най-лошата Хеви Метал група?нови [re: Pycинoв]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано29.06.01 03:28



В момента слушам една дето много се класира - Darxon.
инак лично на мен поне 500 групи ми звучат адски дървено и смешно, никога не съм мислил коя е най-лошата обаче, едва ли може да се определи и класифицира, твърде е персонално. Можеби тази, която наистина непредлага нищо като музика, обаче има хиляди фанатизирани фенове, да кажем Бурзум би бил доста удачен пример.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: Най-лошата Хеви Метал група?нови [re: !fOObar]  
Автор Pycинoв ()
Публикувано29.06.01 23:26



оо, а без Наско?




Тема Re: Най-лошата Хеви Метал група?нови [re: Pycинoв]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано29.06.01 23:55



В интерес на истината БТР без наско "Bending the Rules" 1993 е един от най-великите български метъл албуми със сигурност. Много голяма грешка направиха, че си изгониха китариста и вокала и викнаха Наско-Педераско, ако и технически Наско да пее по-хубаво от "циганина от Петрич" "циганина" поне беше метъл.
Ако харесваш мелодичен спийд метъл, абстрахирай се от името и си потърси БТР 1993 (и те като Металика направиха да ги е*а).

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: Най-лошата Хеви Метал група?нови [re: Drummer]  
Автор Vladi (необразован)
Публикувано01.07.01 00:43



Кънтри-то го затриха отдавна...

Dream for a while of the things that make you smile...


Тема Re: Най-лошата Хеви Метал група?нови [re: Drummer]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано01.07.01 06:53



Аз съм ги гледал по разни читалища навремето, най-як спомен имам от един техен съвместен лайф с Титан и Тротил

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: Най-лошата Хеви Метал група?нови [re: Pycинoв]  
Автор Гpaxчe (вариво)
Публикувано06.07.01 13:32



да ти кажа има Хеви който просто ми писва за отрицателно време. Скучно, еднообразно или подобно. Има групи, дето са виртуозни изпълнители, всичко уж им е о.к. - ама са толкова безидейни, че и да слушаш и да не ги слушаш - все едно.
за мен такъв случай е например Ингви Малмстийн или Ричи Блекмор, както и много от албумите на Блек Сабат. Нищо не изпитвам като ги слушам, хич... а виж Мотърхед, дето уж само джънгър дигат, ми пълнят душата с кеф.
А откровенно си мразя тия тъпи парчета от глем-рока /извинявам се, знам, че не е метал/ ама са отврат. Такива кат Мотли Крю и подобни.
другото, което не разбирам, това е защо блек групите, сред които има много приятни, си развалят манджата с тия вокали тип последна фаза на повръщнята. не гу разбирам това и ако някой вземе да ми обясни простичко какво му е хубавото на това, ще съм му благодарна.
има още нещо, ама не мога да се сетя сега

важно е да се прекопава и полива редовно


Тема Re: Най-лошата Хеви Метал група?нови [re: Гpaxчe]  
Автор Che Guevara (сдуХан)
Публикувано06.07.01 14:35



Честно казано Тея "вокали тип последна фаза на повръщнята" повече ми харесват от джангъра и пияното пеене на Lemi. Блека е по-агресивен и затова ми харесва. Чуй новиа албум на GraveWorm и тогава се изкажи по въпроса. А има и блек групи, от които наистина се повръща но това е друг въпрос.
На Black Sabbath всички албуми страшно ме кефят с изключение на "Forbidden", който е взаимстван от старите.

ААААааах, глем - рока наистина е отврат, Tomi leeee що не си гледа памелата, а прави музика. Ако го сравняваш с Венко от кукубенд, оня е направо съкатня.

Трябва да се такова и изтакова редовно
(да се набира сутрин и прибира вечер)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.