Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 26.04.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Paradise Lost  
Автор Гpaxчe (вариво)
Публикувано06.07.01 09:58



мъка, мъкааа....
който не е слушал новия Парадайъс просто да не го прави!!!
а този който си мисли, че Металика предадоха метала /не че не е вярно/ просто още нищо не знае.
А беше време когато Lost Paradise беше разбил представите ми за мощен звук. направо ги бях признала за богове на бруталията. Не съжалявах особено когато се промениха след това, защото напарвиха страхотни албуми като Draconian Times and Icon... а сега? знаете ли какво свирят сега? то да беше поне ню уейв!
Не, просто не мога да повярвам. Не мога ....

важно е да се прекопава и полива редовно


Тема Re: Paradise Lostнови [re: Гpaxчe]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано06.07.01 10:19



На мен ми прилича на апатичен Депеш Мод

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: Paradise Lostнови [re: StormWitch]  
Автор josarjan (непознат )
Публикувано06.07.01 11:19



Che to si e Depeche Mode.
.... s njakakwa zica tam



Тема Re: Paradise Lostнови [re: StormWitch]  
Автор Pycинoв ()
Публикувано07.07.01 01:16



Депеша по принцип си е апатичен и пасивен
хехехе



Тема Re: Hope Lostнови [re: Гpaxчe]  
Автор Elodia (Demoniac)
Публикувано07.07.01 21:31



Мдам, така си...
Къде остана True Belief..?

Крайно време е да се направи и класация с най-големите "вероотстъпници" в нашата музика... И да се заклеймят пууууууууууууууууууууууууууублично!

Мразя да мразя!


Тема Едва ли!нови [re: !fOObar]  
Автор Che Guevara (сдуХан)
Публикувано08.07.01 00:49



Icon горе долу бива, амапоследните два са ебати повърнята. Host даже е жизнорадостен, нещо като Pet Shop Boys. и няма никакви китари. Последния има повече китари, ама пффффффф. пич, слушай Secret Discovery. Тази група ме кефи, въпреки електронните заемки.
А бе по-добре слушай Queensryche. Това е музика за душата, а напоследък много групи ги имитират. За пресен пример виж последното албумче на Maiden и Better Than Raw на Helloween.

Трябва да се такова и изтакова редовно
(да се набира сутрин и прибира вечер)


Тема Re: Едва ли!нови [re: Che Guevara]  
Автор !fOObar (un-dead)
Публикувано08.07.01 14:47



Za Queensryche znam:) Ot mnogo wreme sa mi lubimci.
Operation Mindcirme e welik album!
Ama "Better Than Raw " na Helloween ne mislq che imitaciq na gorespomenatata grupa..

Редактирано от !fOObar на 08.07.01 14:50.



Тема Re: Едва ли!нови [re: !fOObar]  
Автор Che Guevara (сдуХан)
Публикувано08.07.01 16:20



Handfull Of Pain si e tipi4en Queensryche, kato Empire. Su6to i Hey Lord i Time.
Ami Wickermana na Maiden si e krajba ot Spreading The Disease

Трябва да се такова и изтакова редовно
(да се набира сутрин и прибира вечер)


Тема Re: Едва ли!нови [re: Che Guevara]  
Автор lron Maiden (RozovSlon)
Публикувано08.07.01 19:10



Момче, разбирам, че си сдухан, ама престани да плюеш името господне. А че последните албуми на Helloween са драйфоч, тва никой не го отрича.

holden.caulfield |

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от lron Maiden на 08.07.01 19:12.</EM></FONT></P>

Редактирано от lron Maiden на 08.07.01 19:13.



Тема Много си ФАНАТИЗИРАНнови [re: lron Maiden]  
Автор Che Guevara (сдуХан)
Публикувано09.07.01 01:36



Разбери бе момиче, че не съм сдухан, а просто ти си ПРЕКАЛЕНО ФАНАТИЗИРАН фен. Бас държа, че ако издадат албум на ниво "квартална група" (сигурно скоро ще стане), ти ще го харесаш само заради името на групата.
Аз слушам Iron Maiden от '95 а това, че са ми една от любимите ми групи не означава, че последните им албуми са на ниво. А определено те са абсолютна гълвоч. Та значи аллбума от '95 въпреки с шибан вокалист е горе-долу стабилен но като чух Virtua XI не можах да повярвам че това е техен албум а ти като те гледам, ти веднага би се влюбил в него може би заради чудовището на облбожката. Та какви са тея песни по 10 минути - едно и също нещо повтарят. Вероятно ти харесва "Tha angel And The Crambler" заедно с тромпетенето, припева от 2 думи и пеенето на ниво наско от сещаш се коя група. И да не говорим за Futureal та сещам се как се връщах от даскалото с автобуса и с една съученичка, която пее в хор и познай кво се чуваше от радиото - Futureal и тя ме пита "кой е тоя, дето пее така фалшиво" - ми ко да и обяснявам любимците ми, бе ай сиктир и си замълчах. Та заслушвайке се в барабаненето на този албум, помислих си за миг, да не би на Нико да му се е случила същата случка, както на колегата му от деф лепард.

Сигурно ти дразни факта, че не одобрявам и последният им албум, който е с любимият "ти на всички времена в цялата китарна музика" вокалист. Ми пича заедно с косата си загуби и гласа, та толкова е еднообразен и няма нищо общо с този от '88. Барабаненето им пак е толкова дразнещо и и .... си едно че им се е скапало MIDI-то. Ми преди да си взема албума видях по TV-то техния сингъл - уикърмен и се чудих какво е т'ва Tribute to Queensryche, а познай какво било?!? А после си взех албума и изслушах всичките му парчета заедно с трабадурско-акустичните им вариации (интродукциите на повечето парчета). А на Блуд брадърс-мадърс си помислих да не им е сполетяла същата беда, като на ричи блекмор, но на припева си пролича, че това е едно безобидно "Tribute to Alice Cooper" (Пойзън бе другарьо!). На Nomad инструменталната част е може би единственото хубаво нещо в албума и май пак взаимствана от Queensryche но си е много добре (вземи да чуеш Operation Mindcrime). А "The thin ...." е кодовото название на v.2.00 на The Unbeliver.......И останалите песни са толкова скучни, та ми се идеше да джасна диска през джама (също къвто бе случая с Reload) но добре че един приятел ми звънна да ме пита дали си взех новия албум. И на всичкото отгоре албума зае първо място в класацията на списание XAOC. Бе да не си бомбандирал пощата на редакцията или просто повечето БГ метали не са слушали друг албум с лейбъл 2000. И просто си гушнах старите албуми на Maiden с Bruce има ли нещо по-хубаво от тях и дали ще има......

Та да се върнем на въпроса кой е сдухан и кой не е. Ми виж само Tato.hit.bg, та просто ще си останеш в ГШМ и няма излезеш повече от там. А къв е тоя Artur Huiland - комплекс за малък пишок ли? В борбата си срещу пошлото си засегнал дори и момичетата на къци (може би щото ги харесваш) А да не говорим, че си се остригал косата според автобиографията си обичаш много да седиш пред твоя "Компич", който от скоро е приеменуван в женски род и се казва "Компутърка". Бе кво да се прави? А що не ти бачка графикала, зрънъра и зрънчото, та преди беше толкова хубав сайт! Та що го развали? Или просто вид, че любимата ни група може да прави пошли неща и ти кат тях. Това че си приет с квота в техническия да не ти кара да се мислиш много велик! Ми това е! Я виж кво ти писах в другия пост за хамалика и да приключвам с тези писаници, че глей се издухах, като тебе.

P.S. Ако нещо случайно, но съвсем случайно съм те обидил, просто извинявай! Вината не е моя, а в гореспоменатите музиканти.
P.S.S. Благодарности на Stormwitch за изразното средство "A tribute to....", което е използвано многократно.
P.S.S.S. IRON MAIDEN '80 - '92 FOREVER

Трябва да се такова и изтакова редовно
(да се набира сутрин и прибира вечер)



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.