Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 10.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема CATAHИЗMЪTнови  
Автор Sinner (непознат )
Публикувано14.06.01 05:25



TPЯБВА ЛИ HИ CATAHИЗMЪT?



Тема Re: CATAHИЗMЪTнови [re: Sinner]  
Авторgirl (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 19:05



DA
HAIL SATAN



Тема Haide sega skupata "girl" da obqsni ...нови [re: girl]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано14.06.01 20:42



...na vsichki shto e to satanizym i ima li toi pochva u nas, zashtoto az lichno ne se seshtam njakoi v rodinata ni da e istinski vqrvasht satanist...

Mili dechica,
prochetete purvo nadulgo i shiroko kak i zashto e vuzniknal satanizmyt, prouchete povedenieto na horata, koito sa posledovateli na tova techenie...togava se pishete takiva i togava krqskaite na volia koi "rulezzz" i koi ne!!!

Ne iskam sega da sburchite nosletata i da si kajete-vijte q tazi dogmatichka, zatova samo vi informmiram - ne sum viarvashta V KAKVOTO I DA E, nosia se v cherno i slusham s black metal (makar i ne predimno).

Priemam oproverjenia.V sporyt se rajda istinata!

the Disaster


Тема Re: Haide sega skupata "girl" da obqsni ...нови [re: Jucky]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано14.06.01 23:02



Sas sigurnost mislia 4e znam pove4e ot teb po temata i s udoowolstvie priemam predizwikatelstvoto za spora!

Hail and kill!


Тема Sinner = Maloumnikнови [re: Sinner]  
Авторea (Нерегистриран)
Публикувано16.06.01 14:14



Adski glupav vupros.

---

Sushtestvuva edin edinstven satanism, tova e glupavata filosofia na Anton La Vey, koiato NE E RELIGIA i e narechena Satanism ne za drugo, a za da privlicha vnimanie.Kolkoto i da vi se iska deca, satanisma niama nishto obshto s kyrvavi jertvoprinushenia i vsichki onezi, koito se praviat na strashni go praviat s cel da sa obekt na vnimanie(interes)/da se otkroiavat po niakakav nachin sred obshtestvoto.



Тема Re: Sinner = Maloumnikнови [re: ea]  
Автор Eric Adams (6 октавен!)
Публикувано18.06.01 01:39



op, dobre kazano

Hail To Bulgaria's Manowar site



Тема Re: Haide sega skupata "girl" da obqsni ...нови [re: Jucky]  
Авторgirl (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 14:34



Priemi che az sam istinska sataniska.
Moje da sam edna ot malkoto,no razbiram i vjarvam v tva neshto.
Drug problem da imash?



Тема Koito se interesuva ot satanizam...нови [re: Sinner]  
АвторWWizard®©™ (Нерегистриран)
Публикувано26.06.01 22:49



da otide v 0.4.3 - to i da si kupi satanistskata biblia - 10 Lv.(koito e ot Sofia de)



Тема daite malko CLUE ;)))нови [re: Sinner]  
Автор _Ronia_ ()
Публикувано27.06.01 12:12



Obiasnete na bednoto devoiche KAKVO E SATANIZYM?
Vinagi sym se chudela i izvoda do koito sym stignala e che satanizmyt e tiasno obvyrzan s hristianstvoto i v syshtoto vreme s folklora... no ne mi e iasno, satanizmyt samo sys SAtanata-antagonist na Bog li e, ili e svyrzan s demoni ot "legendi i prikaz{-chici ;)} ili? chestno kazano ne viarvam v Bog , nito v Satanata i dvete mi se struvat ednakvo kucashti otkym teoria, no vse pak da viarvash v uj dobyr bog si ima i dobri strani tam - motivacia, spokoistvie che otgovornostta ne e tvoia i t.n.... a satanizma? Obisnete mi pls, da se prosvetia ;)



Тема Re: daite malko CLUE ;)))нови [re: _Ronia_]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано27.06.01 14:56



Ето един удобен случай многоуважаваната "GIRL" да седне и да ти отговори подробно.
На мен също ще ми бъде интересно да прочета, щом е една от "малкото истински вярващи сатанисти" - в какво точно и как се изразява тази вяра и въобще.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.