Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:03 28.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Wie samo metal li slushate?нови  
Автор!fOObar (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 22:03



Az lichno mislq che e typo chowek da slusha edin-edinstwen stil. Wypreki che obojawam metala, az hareswam i punk, wave, industrial, gothic... a wie?



Тема Re: Wie samo metal li slushate?нови [re: !fOObar]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано20.06.01 00:52



Лично аз под "Метъл" разбирам всички стилове, които влизат под една или друга форма под това име. Пример: за мен метъл са T'n'T, Stryper, Karo, Bon Jovi или дори Stallion и в същото време метъл са и Ateist, Nocturnus или Cradle of Filth примерно...и да ти кажа някакси разделянето на подстилове стана доста сложно, особено напоследък откакто групите започнаха да експериментират по-смело и прекрачиха отделните дефиниции. Едно време беше лесно, макар че и тогава имаше много сериозни спорове (спийд или траш са металика примерно) или както в случая с Running Wild, които дълго време ги водеха Black и Death Метъл преди да издадът великолепния си албум "Under Jolly Roger". Или пък съвсем пресния пример отпреди няколко дена когато племенника на Пол Диано (оня пич с лелята дето била женена за Пол) изказа мнението си че Мейдън не са Метъл въобще...Така че аз оставям класифицирането на тъпите музикални критици и си се кефя без да се интересувам особено хеви ли е, траш ли е или е "най-шумната група на земята".
Иначе понякога ме кефят отделни хитови песнички от радиото (примерно като парчето на Стенли - Обсебен) но никога достатъчно че да стана истински фен и да си купя диск примерно (изключая Синди Лопър, която ме кефи и си купих 2 тави).

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: Wie samo metal li slushate?нови [re: StormWitch]  
Автор Che Guevara (сдуХан)
Публикувано20.06.01 01:29



Мене Vnagelis адски страшно ме кефят и имам два техни диска - "Conquest of Paradise" и сборния "Reprise".

Икономически техникум - Бургас е най-най-шибаното училище в цялата страна


Тема Re: Wie samo metal li slushate?нови [re: !fOObar]  
Автор ^] (dreamer...)
Публикувано20.06.01 02:19



Ogranichavaneto samo do edin stil vuv muzikata e kato da si kon s kapaci .. slusham vsichko koeto mi dopadne ... zavisi ot nastroenieto mi ... kato pochnesh ot klasika - mozart, vivaldi, Carl Orf osobenno... minesh prez euro-dance, po lekia rap .. warren-g, dr-dre, busta rhymes, rock/hard rock .. mnogo sa niama da izboriavam .. minesh prez techno-to ot predi 2-3 godini .. ne segashnia elektronen jangur... heavy/power metal ... pantera sepultura ..

mmm obojavam starata bulgarska muzika ( e.. stara stara .. Tangra, Signal Shturcite.. ne e mnogo stara mai :) )

kvo li ne .. :) da ima :)

waiting... dreaming... wishing...


Тема Re: Wie samo metal li slushate?нови [re: !fOObar]  
Автор Гpaxчe (вариво)
Публикувано20.06.01 10:07



разбира се, че тук се включват всички останали подобни стилове. ти пък ...
не мога да си представя човек който да слуша само чист хеви.
за себе си изобщо не говоря защото музикалните ми предпочитания са манджа с грозде
слушам Металика, Хелоуин, Джудас, Моторхед, Анихилейтър, Антракс, Слеър, Сепултура, и др. ...
Боди Каунт, Сапръс Хил, Тайп о Негатив, Рамщайн, Найн Инч Нейлс, Пантера, Праймъс, Корн, Кристъл Метъд, Орбитъл... стига толкоз ...
Луис Армстронг, Джеъмс Браун, Гершуин, Андрю Лойд Уебър...
Бах, Бетховен, Вагнер, Вивалди, Верди, Брамс, Григ, Шопен, Чайковски...
и особено обичам, събирам и колекционирам - саундтраци всякакви
е не е ли манджа с грозде???

важно е да се прекопава и полива редовно


Тема УУУУ Направо ме отровихте с тея рапове :((((нови [re: Гpaxчe]  
Автор Che Guevara (сдуХан)
Публикувано20.06.01 10:50



Ебати, кога заговорихте заговорихте за рап в клуб Heavy Metal. Тове е баси отвратителната музика. Драйфа ми се от лекета, като Гумени Глави, Пуф Деди и уеръд Джи или пък Вреден джи. Бах им майките на тея дъпи рапари. А ти пък кога започна да слушаш Кристъл Метъд, Орбитъл ..... Нима няма каде да избягате от комерсиализацията. Няма спасение, във всички клубове се говори рап. А кво праите, като отидете на дрискотека, сигурно ще потавцувате, нима щот ви харесват бозите, които пускат там. Ами тогава слушайте си ги. Ами знаиш ли оня ден едва не счупих радиоточката, когато ми пуснаха Антибиотика. Ебати сички ли трябва да се хващан на тая музика, нали няма как.

Абе ей, Алоооо, къв е тоя лек рап бе!!!! Ще се подрискам бе дечица Сигурно някви весели песнички. Еи направо олекнах от тоя лек рап. Някой негър да почне да ти се дърви, е това музика ли го наричаш......я помислете малко.....

Икономически техникум - Бургас е най-най-шибаното училище в цялата страна


Тема Етенови [re: Гpaxчe]  
Автор Vladi (необразован)
Публикувано20.06.01 13:24



най-мразим нещо цръно да ми се кара!

Dream for a while of the things that make you smile...


Тема Re: УУУУ Направо ме отровихте с тея рапове :((((нови [re: Che Guevara]  
Автор ^] (escapist...)
Публикувано20.06.01 13:39



vpechatlen sum ot izraznite ti sredstva - naistina... a kolkoto do tova kakvo slusham .. nali az si go slusham :) tebe kvo ti prechi?:) muzikalen-pomiar sum ako te kefi - gut, ako ne te .. sesthai se

waiting... dreaming... wishing...


Тема Re: УУУУ Направо ме отровихте с тея рапове :((((нови [re: Che Guevara]  
Автор Гpaxчe (вариво)
Публикувано20.06.01 13:56



разбирам те човече, много хора не харесват рапа, но ти май не си прочел какво съм написала - Боди Каунт и Сапръс Хил .... са много, много далече от лекия рап. все едно да сравниш Деф Лепърд с Мегадет - изобщо нищо общо.
Кръстъл Метъд и Орбитъл пък нищо общо нямат с рапа хич, но да не ти пука ... важното е живота да върви. пък и ко та брига - аз като ги слушам теб те няма наоколо, значи не страдаш.
айде и поздрави

важно е да се прекопава и полива редовно


Тема Re: УУУУ Направо ме отровихте с тея рапове :((((нови [re: Гpaxчe]  
Автор ^] (escapist...)
Публикувано20.06.01 15:00



Kato kaza Body Count.. mp3-ta tehni da ti se namirat?:)

waiting... dreaming... wishing...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.