Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:51 16.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ima li tuk ...нови  
Автор!fOObar (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 22:28



fanowe na Voivod? Spoed men sa strahotna grupa! Edna ot nay-dobrite metal bandi wyobshte! Dosta sa originalni i raznoobrazni. Wseki album e po-razlichen ot drugite. " Angel Rat" i " The Outer Limits" sa strahotni , a " Insect" ot " Negatron" e edna ot nay-welikite thrash pesni wyobshte.



Тема Re: ima li tuk ...нови [re: !fOObar]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано20.06.01 00:31



Аз съм им фен, но до Angel Rat, той е последното нещо което ме кефи, след него се разводниха и залутаха "Outer Limits" и после взеха и да експериметнират и въобще...небих нарекъл Negatron траш във всеки случай.
Аз тача главно:

Killing Technology - Страхотен трашец - класика отвсякъде, а клипа на Ravenous Medicine е просто великолепен.
Dimension Hatross - също много добър албум.
Angel Rat - "хардроково" звучащ албум, но много интересен и носещ белезите на типичния Войвод.

...оттам насетне нещо ми се губят. Новата група на Away - Union Made не е лоша, доста повече ме кефи от новитре Войводи и според мен беше напълно логично и предсказуемо официалното разпадане на Войвод преди 2 седмици...

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: ima li tuk ...нови [re: StormWitch]  
Автор!fOObar (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 02:52



Dosta metal grupi experementirat w poslednite 10 godini, pri powecheto e pylen prowal... :(
No Voivod naprawiha nasistina dobyr album - " Angel Rat", neshto nowo, album koito izlizashe izwyn ramkite na metala i muzikalnite stilowe izobshto . Dosta uspeshen experiment. Wqrno e che pyrwite albumi im da dosta zdrawi, no na men wse pak mi hareswa poweche nowatorskiqt " The Outer Limits" w koito ima i neshto ot "stariqt" Viovod, ima i sweji idei..
I se syglasi, che pseneta " Insect" nasitina e mnogo zdrawa. Prez sredata na 90-te ne mislq che nqkoy e sytworil po-dobra thrash pesen.



Тема a za razpadaneto.. [re: StormWitch]  
Автор!fOObar (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 03:22



kyde go chete?



Тема Re: ima li tuk ...нови [re: !fOObar]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано20.06.01 05:33



За Angel Rat не си помислям и да споря. Това е един от много любимите ми албуми (CD-то стой заредено в чарджъра на колата ми постоянно).
Виж Outer Limits ми е "труден" албум - някой път го слушам и ме кефи, но обикновено се насилвам и го спирам, личи му че е преходен и според мен не е така свеж и се слуша трудно, не като AR на един дъх - нито е достатъчно бърз, ниито достатъчно разнообразен (всичко това си е лично мое мнение де, държа да се отбележи).
За Negatron немога да говоря много ,защото чо чух само веднъж и директно се отказах от него, просто немога да го лушам и това е, неискам никой да обидя, но ми звучи като смес от "War and Pain" и Machinehead. Твърде, твърде суров албум...

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: a za razpadaneto..нови [re: !fOObar]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано20.06.01 05:59



Не го чета никъде, защото нито официалния сайт (неъпдейтван от 1999! - ебаси официалния сайт), нито voivod.com казват нещо по въпроса - всъщност Юри(Уебмастера) обеща че Войвод ще публикуват официален стейтмънт, но това беше преди месец и все още няма нищо. Много се спекулира по въпроса, хората се надяват Снейк и Ъуей да се върнат, но аз имам приятел от Монреал който ги познава и той сподели че най-вероятно 99% Войвод ще се разпаднат официално поне за момента.
Sad but True

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.