Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 05.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: daite malko CLUE ;)))нови [re: StormWitch]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано28.06.01 21:42



ami kakto niakoi hora kazaha - ako iskate da se presvetlite - waw O.4.3. ima sataninskata biblia - wzemete po4etete - ima i dosta istini w neia ( makar 4e sam ateistka). Vijte sami

Hail and kill!


Тема Re: daite malko CLUE ;)))нови [re: manowarkata]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано29.06.01 02:14



хехе, къде отиде ентусиазмът на вярващите в нещоси. 0.4.3 ми е на 15,000км в момента, а и да ми беше под носа не бих си дал зора (и парите) просто защото не съм заинтересуван да задълбавам чак в четенето на "сатанистките библии". Искам просто някой, който се БАРА за ЕКСПЕРТ и се фука наоколо колко е светнат да седне и за 5 минути стегнато и ясно да ми обясни в няколко реда що е то сатанизъм, цели, насоки, защо и с какво я привлича, етц. Невиждам нищо лошо в това, да не говорим, че ако е токоз светната с радост би го доказала, иначе в мен остава горчивото чуство че е поредната въздухарка, дето си е купила блузка на Бурзум и си е лакирала ноктите черни.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: daite malko CLUE ;)))нови [re: StormWitch]  
Автор Sinner (неверник)
Публикувано29.06.01 06:26



dobre kazano...i az tova iskah da popitam v nachaloto ama qvno ne me razbraha...

Да cи роден cъc cърце oт стомана...


Тема Re: daite malko CLUE ;)))нови [re: Sinner]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано29.06.01 12:14



Не е като да не те разбират...много добре разбират те, ма като нямат покритие кво да правят горките.
Минат оттука, изфукат се, ти ги подбъзнеш - те ти казват че си "тъпак" и си отиват.
Напълно стереотипно.
Вероятно това е поведението на истинските сатанисти....

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: daite malko CLUE ;)))нови [re: StormWitch]  
Автор deckoff (Iron)
Публикувано29.06.01 12:18



Aaaaaaaaaaaa , трябва да кажат и нещо като Hail Satan , преди да духнат

Up the Irons


Тема Re: Haide sega skupata "girl" da obqsni ...нови [re: girl]  
Автор Embryon (ex-Moonchild)
Публикувано29.06.01 19:34



Hahahahahaahha
Girl...
Jucky nqma problemi. Nai-malko ot sorta, koito si mislish che ima ;-)
pozvoli mi da ti se izsmeq v liceto, zashtoto neq poznavam...hm, dosta dobre ;-)

i v edin eventualen spor po vuprosa....si DEAD (ne death, bukvalno, bez metal)

misli si...

Take You now in my sleep, i want to touch You, to scratch you deep


Тема Re: Haide sega skupata "girl" da obqsni ...нови [re: Embryon]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано29.06.01 22:49



Немислиш ли че разрешаването на спорове откъм страната на грубата сила е твърде неуместно в случая, особено след като става въпрос за доказването на нечий познания, а не мускулатура?
Много е хубаво че я познаваш и почти ти вярваме че е супер, но можеш да и предадеш да дойде и сама да се обоснове тук, ако иска разбира се.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: daite malko CLUE ;)))нови [re: deckoff]  
Автор manowarkata (heavy forever!)
Публикувано29.06.01 22:57



Ne tvardia 4e satanizmat se polezno ne6to - az i ne sam satanistka - no ima i niakoi ne6ta v koito namiram pove4e smisal ot hristianskite drankanici za pro6ka milosardie obra6tane na drugata buza i pr.
Ne tvardia sa6to i 4e sam ekspert - no eto niakoi ne6ta koito znam i odobriavam:
1 ne naraniavaj malki deca
2 ne ubivaj jivotni bezpri4inno
3 ako niakoj te drazni - pomoli go da prestane - ako ne uni6toji go ( s4itam go za mnogo po madro ot tova da obra6ta6 i drugata buza - za vas ne znam)
4 sam si si bog
5 proiaviava se uvajenie kam tezi koito go zaslujavat, drugite da mu misliat

Smiatam 4e mnogo hristiani praviat mnogo ne6ta koito sa 4ast ot sataninskata biblia bez dori da go znaiat - a posle pretendirat 4e sa revnostni hristiani i pliuiat po satanizma bez da sa si napravili truda dori da razberat kakvo e....
E - kakto i da e - da ne vi dosajdam pove4e - tova si moe li4no mnenie...

Hail and kill!


Тема Re: Haide sega skupata "girl" da obqsni ...нови [re: girl]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано30.06.01 17:09



Lichno az problemi njamama v tova otnoshenie!
Drugoto ne te burka.
Kakto kazah v edno

, ostavi mi koordinati za da se razberem kude i koga shte govorim. Za men shte bude neveroiatno udovolstvie, nadiavam se i za teb! No ochi v ochi. Neta ne stava za tova. Pone ne e dostatachno guvkavo sredstvo.

the Disaster

Тема ...нови [re: _Ronia_]  
Автор Jucky (shemet4e)
Публикувано30.06.01 17:23



...ako trqbva da razkaja za sobstvenosto si useshtane na tova koeto lichno sum priela kato satanizum ... tova e neshto mnogo dobro, NO ZA MEN LICHNO.

V takuv smisul, che za razlika ot sebeotricanieto koeto vinagi e bilo vuzpitavano ot hristianstvoto u horata, pri satanizma (kato antigon na sushtata tazi religia) e shiroko zastupen EGOcentrizma, izkustvoto da oceleesh i da se nalojish kato LICHNOST...(ne naprazno napisah s caps njakoi ot bukvite). Az samata se chustvam po-silna, kogato vlizam v curkva, no ne za da rusha (ooo, i tova sum pravila, girl, ne mi se e razminal puberteta!), no sedeiki tam, osuznavam che silata koiato drugite useshtat i narichat kak_li_ne, vsushtnost e tvoiata sobstvena sila. Za sujalenie pri satanizma ima edin kup neshta, s koito ne sum suglasna. Zatova i njama da se nareka satanistka (nosila sum tozi etiket i vse oshte go nosia sred edna chast ot sredite v koito se dvija).
V nikakuv sluchai ne sum bila izcherpatelna, znam. No bih spodelila oshte mnogo, ako temata trugne natam.

the Disaster



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.