Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:13 22.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема mqsto za spor ili otri4aneto na 4uzdite vkusoveнови  
Автор Johny Cage (член)
Публикувано08.05.01 12:37



mislq 4e ste e po - dobre vmesto da se "karame" vav vsqka tema koi e nai - velik i koi kogo haresva, da si kazem vsi4koto tuka, da si se popsuvame i da si "pomerim malko psihkite" stoto bukvalno mi pisna vav vsqka 1 tema da 4eta "vie nishto ne razbirate slusahite tova i tova" ... ta da zapo4vam
Moite lubimci sa Manowar i pove4eto Heavy, Power grupi (pove4eto zashtoto ne sam 4ul vsi4ki)... grupite koito me draznqt ... novite grupi4ki - Limp Bizkit, Tool, Korn etc neo"Metal" grupi. Metallica sled 88 .. mnogo me draznqt...smeniha si stila, podstrigaha se, darzat se kato rapari na nqkoi ot klipovete si ... abe s 2 dumi degradaciq ... ade vklu4ete se i vie da stane spora 4e monologa neshto hi4 ne me privli4a

------------------------------------------------
DOOM Will Never Die, Just The Players

Редактирано от Johny Cage на 08.05.01 12:38.



Тема Re: mqsto za spor ili otri4aneto na 4uzdite vkusoveнови [re: Johny Cage]  
Автор Elodia (пак тя)
Публикувано08.05.01 17:56



А кой си няма пиш** какво да прави, а?

Мразя да мразя!


Тема Re: mqsto za spor ili otri4aneto na 4uzdite vkusoveнови [re: Elodia]  
Автор Eric Adams (6 октавен!)
Публикувано08.05.01 20:15



hahaha

Hail To Bulgaria's Manowar site



Тема Re: mqsto za spor ili otri4aneto na 4uzdite vkusoveнови [re: Elodia]  
Автор Johny Cage (член)
Публикувано09.05.01 08:20



tova e obrazno kazano de .... ama si i ti .... nikoi li ne go vazpriema tova na seriozno???
Johny Cage



------------------------------------------------
DOOM Will Never Die, Just The Players

Тема Re: mqsto za spor ili otri4aneto na 4uzdite vkusoveнови [re: Johny Cage]  
Автор tron (Soul Eraser)
Публикувано09.05.01 10:29



Честно казано,мисля си,че проблема е в това,че всеки е по-склонен да каже "това е скапано!",отколкото "според мен това е скапано".Разликата е съвсем малка,но дотолкова ни е набита в главите,че май няма отърване! Точно заради тази малка разлика едва ли не ще се избием кой по-велик от друг!Ясно е ,че не можем да се насилим по отношение на музикалните си вкусове,а и няма обективно обяснение...всичко е просто въпрос на вкус-или ти харесва/повече или по-малко/ или не.Така е и с други неща-футболен отбор,да кажем /поздрави за Eric Adams извън футболните форуми/, същото е и по отношение на дамите,които си харесваме /за тези,дето нямат пиш**-господата

/...просто всичко е въпрос на субективни възприятия,личен избор и вкус.
И аз за себе си имам класация,която отговаря на личните ми предпочитания,а което не ме кефи-просто не го слушам,но все пак няма да тръгна да псувам някого само защото той харесва точно това.
Уф,айде да преставам,че много се разфилософствувах...

Take no prisoners...

Редактирано от tron на 09.05.01 10:36.



Тема Re: mqsto za spor ili otri4aneto na 4uzdite vkusoveнови [re: Johny Cage]  
Автор holden.caulfield (освидетелстван)
Публикувано09.05.01 11:14



J.C. ако щеш вярвай, ама и аз харесвам предимно power/heavy metal. ;) Melodic metal - такива неща.
Само Manowar... харесвам ги, ама имиджа им - "яко бодибилдинг и да **** сичко що мърда" ... :)))
Инак си ги слушам редовно.

За оная ми работа - неща да си я меря с никой. Считам размерите й за перфектни и слабо ме вълнува на другите дали... абе аре стига глупости... :)))))))))

Хахахахаха.

________________________



Тема Re: mqsto za spor ili otri4aneto na 4uzdite vkusoveнови [re: tron]  
Автор Eric Adams (6 октавен!)
Публикувано09.05.01 11:55



това за футболните форуми не го разбрах...

Hail To Bulgaria's Manowar site



Тема Re: mqsto za spor ili otri4aneto na 4uzdite vkusove [re: Eric Adams]  
Автор tron (Soul Eraser)
Публикувано09.05.01 12:24



Просто използвах избора на футболен отбор и избора на "дама на сърцето" като примери,за да се аргументирам защо не съществуват обективни критерии относно личните предпочитания и видях,че и ти си се включил в разговора.
Извинявай,ако си помислил,че се заяждам-не съм имал такова намерение,а ако реша да го направя

ще го направя на по-подходящо място......все пак тук си говорим за heavy metal!

Извинявам се на всички,ако по невнимание съм предизвикал малко офф-топик-че!

Take no prisoners...

Тема Re: mqsto za spor ili otri4aneto na 4uzdite vkusoveнови [re: holden.caulfield]  
Автор Johny Cage (член)
Публикувано09.05.01 14:00



ne bre ... hi4 i ne me interesuva koi kakvo slusha ... negova si rabota ... ideqta beshe da posporim otnosno predimstvata na tozi i tozi stil, grupa, vokal etc...
stoto navsqkade ni v klin ni v rakav se po4va nqkakav spor ... abe v tqh e kef - a, no s otdale4avame ot ideqta pak i 4estno kazano malko sam umoren ot rabotata i iskam malko da si poraznoobrazq ezednevieto...
Johny Cage



PS. Tova za pishkata ... i e obrazno kazano
PPS. Za razmerite e po - dobre nqkoi ot drugiq pol da ti go kaze ;)

------------------------------------------------
DOOM Will Never Die, Just The Players

Тема Не точно...нови [re: Johny Cage]  
Автор Elodia (пак тя)
Публикувано09.05.01 19:31



Просто не ми се ще да хабя нерви и време да се плюя с някой, щото, видиш ли, той/тя слушал/а нещо, което на мен не ми харесва. Както и не ща някой да черни и ругае моите любимци...
Пък и както обичам да казвам - "Всеки има право да няма вкус" и аз това му/й право го уважавам...
А с един такъфф спор най-много да се стигне до бой...

Мразя да мразя!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.