Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:27 20.04.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ХАОС го няма, АРЕ УМНИЦИ НАПРАВЕТЕ СЕГА НЕЩО НОВО  
АвторЯдocaн Гpax (Нерегистриран)
Публикувано28.04.01 15:22



Мноо мразя някой да се прави на велик и да сипе хули по тоя начин. Не може така. Кат не ти харесва - твой си проблем. Ето, сега Хаос го няма - направете нещо по-добро! Аз ще почакам, па белким измайсторите а? Знаш когаш ... в следващият си живот!

Аз не мога да се справя с това, затова казвам кога нещо не ми хареса, но тъй като Хаос беше единственото издание, което се занимаваше именно с този вид музика който харесвам а не като Ритъм, който е твърде бозаджийски за мен. Сега ме е яд. Яд ме е, че дори едно списание не моем да имаме кат хората. Щото всички сме прекалено "умни". Толкова све умни, че никой не е достоен да ни пише списания.

Казах, и пак ще повторя. Като имате нещо да кажете и сте такива умнци - направете го вие. Ние - скромните тъпанарчета, ще го прочетем па ще видим...



Тема Re: ХАОС го няма, АРЕ УМНИЦИ НАПРАВЕТЕ СЕГА НЕЩО НОВОнови [re: Ядocaн Гpax]  
Автор holden.caulfield (непознат )
Публикувано30.04.01 16:32



Са, Грахо, друже, аз не знам що така си са ядосал, но недей - скъсяваш си живота и ще имаш по-малко време за слушане на Мейдън. Инак, колкото до ХАОС, новия брой трябва да излезне всеки момент, така че споко. ;)



Тема Re: ХАОС го няма, АРЕ УМНИЦИ НАПРАВЕТЕ СЕГА НЕЩО НОВОнови [re: holden.caulfield]  
Автор Caleb (Демон)
Публикувано01.05.01 23:38



Абе не знам holden-e, приятелю, от де си толкова сигурен, че ХАОС ще излезе всеки момент. Повярвай ми, информацията ми е адски вътрешна - списанието, такова каквото го познавахме, умря. Ниска продаваемост. Това е.

===
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero [fight club]


Тема Re: ХАОС го няма, АРЕ УМНИЦИ НАПРАВЕТЕ СЕГА НЕЩО НОВОнови [re: Caleb]  
Автор ViruS (Master)
Публикувано01.05.01 23:43



Ами ако им обещаем всички да се абонираме за 5 години?

ViruS


Тема Re: ХАОС го няма, АРЕ УМНИЦИ НАПРАВЕТЕ СЕГА НЕЩО НОВОнови [re: ViruS]  
АвторBobi (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 01:11



tva vsi4ki e okolo 10 choveka - njama da e dostatu4no...



Тема Не подценявай...нови [re: Bobi]  
Автор Elodia (пак тя)
Публикувано02.05.01 12:56



"tva vsi4ki" са вече 11.....

Мразя да мразя!


Тема Re: Не подценявай...нови [re: Elodia]  
Авторgangaman (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 16:41



Пшши ме и мене .
12



Тема Re: ХАОС го няма, АРЕ УМНИЦИ НАПРАВЕТЕ СЕГА НЕЩО НОВОнови [re: Ядocaн Гpax]  
АвторEv_e (Нерегистриран)
Публикувано02.05.01 20:12



понякога само 12 души са нужни :) с хора като вас наоколо ХАОС винаги ще го има. Пък макар и в крайно променен вид. Примерно на друг език. Прави сте - ниска продаваемост, или по-точно - недостатъчно висока, за да съществува само тука. cheerz to everybody



Тема Re: № 13нови [re: gangaman]  
АвторDEATH (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 01:56



Хаос беше едно от любимите ми списания !
и аз се включвам в списъка като № 13 )))



Тема Re: ХАОС го няма, АРЕ УМНИЦИ НАПРАВЕТЕ СЕГА НЕЩО НОВОнови [re: Ev_e]  
Авторdeckoff (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 02:43



Mай съм след дъжд качулка , ама ме пишете #14 .
Между другото , ако има фенове на Maiden , които иска да си разменяме неща за фгрупата , да драснат един маил на deckoff@operamail.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.