Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 22.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Nai-velikite: Metallica,Judas Priest,AC/DCнови  
АвторBai lvan (Нерегистриран)
Публикувано05.04.01 05:35



Nesto po vuprosa????????????



Тема Re: Nai-velikite: Metallica,Judas Priest,AC/DC [re: Bai lvan]  
Автор Johny Cage (минаващ)
Публикувано05.04.01 08:05



ami imashe si tema po vaprosa edva li imashe nuzda da otvarqsh nova tema
ama stanaloto stanalo.
Johny Cage


------------------------------------------------
DOOM Will Never Die, Just The Players


Тема Re: Nai-velikite: Metallica,Judas Priest,AC/DCнови [re: Bai lvan]  
АвторKopele (Нерегистриран)
Публикувано05.04.01 08:15



Niama spor.I az si padam po tiah.No mai vse po malko hora gi slushat.
:))))))



Тема Re: Nai-velikite: Metallica,Judas Priest,AC/DCнови [re: Bai lvan]  
АвторLeidi (Нерегистриран)
Публикувано05.04.01 08:46



Moze da sum jena no i az slusham " nai-velikite".A tova ,che vse po-malko hora
gi slusha t mai e verno





Тема Re: Nai-velikite: Metallica,Judas Priest,AC/DCнови [re: Leidi]  
Автор Che Guevara (Black Sabbath)
Публикувано19.04.01 10:41



Даааа, велики са, но без AC/DC. Metallica са велики до 1988.

Който не работи не трябва да ебе


Тема Edni ot velikite: Metallica,Judas Priest,AC/DCнови [re: Che Guevara]  
Автор Eric Adams (6 октавен!)
Публикувано19.04.01 23:20



Taka mislq che bi podhojdalo poweche na temata... zashtoto grupi ima mnogo, i to syshto weliki...
Inache az syshto qko se kefq na Judas i na DC [interesno che i na dwete grupi hareswam poweche starite wokali, koj znae zashto?:], a za pyrwata grupa nqma da goworq-> IT'S TOO DANGEROUS! :)

Hail To Bulgaria's Manowar site



Тема Ще ме прощаваш бай Иваненови [re: Bai lvan]  
АвторCruiser (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 23:48



Но мястото, на което поставяш Metallica решително принадлежи на Black Sabbath.

Не че не си превъртам и ранните албуми на Металика, но Сабат от периода им с Ози, са Групата в тежката музика която винаги е била ИЗВЪН времето си. Нещо повече, появи ли се изобщо през последните три десетилетия група, която поне да достигне внушението и влиянието на Сабат ? Много ми е интересно да чуя коя е тази група.

AC/DC си тежат на мястото, защото наистина имат голям принос за рока - дори и само с това, че не го напуснаха в нито един момент през цялата си кариера. А и доколкото знам концертите им се водят като най-здравото шоу в рока изобщо.

А за Judas всичко е ясно - те са си в челната тройка на всички класации изобщо.



Тема Re: Ще ме прощаваш бай Иваненови [re: Cruiser]  
Автор мeтaл Джyмa (непознат )
Публикувано22.04.01 02:07



Хайде да не спорим кои са по- и кои са най-добри. От Black Sabbath аз лично предпочитам периода им с Dio. Като говорим за най-великите мисля, че нямаме право да пропускаме Accept. Група, която е създала хеви метал химни като "Princess of the dawn", "Fast as shark", "Balls to the wall" .................................... не може да бъде пропускана!



Тема Re: Ще ме прощаваш бай Иваненови [re: мeтaл Джyмa]  
Автор Гpaxчe (вариво)
Публикувано23.04.01 13:57



аз лично не харесвам Аксепт ич, с изключение на една тяхна песен, която обаче ме кефи неимоверно много. Няма друга такава песен!
Сан оф ъ бич! Кис май ес! Ююююююю езхоол!



The Green Bean ;-)

Тема Re: Ще ме прощаваш бай Иваненови [re: мeтaл Джyмa]  
АвторCruiser (Нерегистриран)
Публикувано23.04.01 16:06



Ми що пък да не поспорим ?
Стига да вкараме в спора и малко факти, а не само лични пристрастия. Ако ще говорим за групи, създали хеви метъл химни, то те са цяло сюрия през всичките тези години. Това не е показател.

Като ще говорим обаче за най-великите нека все пак се допитаме и до историята. Преди 2 години ХАОС препечатиха една анкета обхващаща фронтмените на много актуални днешни метъл банди. Въпросът беше от чия музика са се учили най-много. Трите най-посочвани групи категорично бяха Сабат, Джудас и Мейдън.

Кажи ми има ли нещо в класическия метъл през последните две десетилетия, което да не се съдържа като идея в първите шест албума на Сабат ? Давай, слушам те. Ти ме съобщаваш идеята - аз ти я връщам под формата на съответното парче при Сабат, ОК ?
Двата албума на Сабат с Дио са много силни, не споря, но не ми казват нищо ново.

Виж, за мястото на AC/DC могат да претендират още поне няколко групи с не по-малък принос.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.