Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:39 07.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема za Helloween  
Автор_Ronia_ (Нерегистриран)
Публикувано27.03.01 19:36



kakvo mislite za poslednia im album???



Тема Re: za Helloweenнови [re: _Ronia_]  
Автор Caleb (Демон)
Публикувано27.03.01 23:25



Както бях казал някъде преди време за мен това е Keeper Of The Seven Keys III. Монументално произведение.
Честно казано след слабичкият Better than row и колебливият Metal Jubox направо ги бях отписал. Но как само ме разколебаха младежите. Еееех...
Can we ever stop this ride to hell?

===
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero [fight club]


Тема Re: za Helloweenнови [re: _Ronia_]  
Автор Гpaxчe (вариво)
Публикувано02.04.01 09:49



М-дам ....
аз също ги бях отписала ама са кат чух If I could fly и си викам дай да ударя едно ухо на таз тавица и слушам, слушам и си викам бреййййййй чи добре звучи. Есенция за моите уморени уши! Балсам! Направо такава чиста сплав от доста време не съм слушала. Та по тоя случай сега си я преслушвам ежедневно неколкократноооооооо...



The Green Bean ;-)

Тема Re: za Helloweenнови [re: _Ronia_]  
Автор Johny Cage (минаващ)
Публикувано02.04.01 09:59



mm sorry za tapiq vapros, no v "If I Could Fly" stariq vokal li pee? Zashtoto mi se struva 4e e drug glasat
Johny Cage


------------------------------------------------
DOOM Will Never Die, Just The Players


Тема Re: za Helloweenнови [re: Johny Cage]  
Автор Darkseed (непознат )
Публикувано11.04.01 18:43



А бе не е стария вокал. Между другото някой знае ли какво става с Михаел Киске? А новия албум си е много готин, но не сам съгласен с мнението за 'better than raw', но свят широк-хора всякакви!



Тема Re: za Helloweenнови [re: Darkseed]  
Авторgangaman (Нерегистриран)
Публикувано23.04.01 13:12



Abe drugari poneje ne sum mno go v techenie ne sum si kupil novia album ta shte
mi kajete li gore dolu na kakvo miaza.Mejdo drugo to nali ROland peeshe do skoro .PAK li etova momche vokala.Kato se zamisli chovek nai -velikia im fen(az)
ne si e kupil posledniat im album.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.