Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:20 22.05.24 
Кучета
   >> Хъски
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема По моите наблюдениянови  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано05.05.05 09:59



хъски е най-мълчаливото куче по порода. Някой с повече наблюдения какво ще каже?



Тема Re: По моите наблюдениянови [re: Kaлинckи]  
Автор Kacтop (златист)
Публикувано05.05.05 11:34



Самоедите също са доста мълчаливи



Тема Re: По моите наблюдениянови [re: Kacтop]  
Автор North Face ()
Публикувано05.05.05 12:33



Около 10 г. и аз си мислих същото докато миналата година не пристигна при нас хъскито Ванеса и не разби на пух и прах тези ми разбирания но извън майтапа поне мойте кучета толкова рядко се обаждат ,че наистина мога да ги определя за мълчаливи е изключение прави само една "кресла" дето не спира да облайва всичко що мърда ......а да понякога вият но това може би важи за тези,които са повече на едно място.....едно като запали " мотора" и всички почват



Тема Самоедитенови [re: Kacтop]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано05.05.05 16:09



ми се сториха много гальовни ама нямам чак пък наблюдения



Тема Re: По моите наблюдениянови [re: North Face]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано05.05.05 16:15




Около 10 г.! Направо ти завиждам за времето
Ванеса я знам вече и аз Тя е организаторка Организира 1 път Ейнджи и Уини към мен както си седях на пейчицата в двора, набутаха се в краката ми заедно и обърнаха пейката с мен! Добре че има ограда, за която се хванах
И виенето вече го чух. И адски ми хареса



Тема Re: По моите наблюдениянови [re: Kaлинckи]  
Автор North Face ()
Публикувано05.05.05 19:50



Ох то тая пейка какво е преживяла
Веднъж Митко седеше на нея с гръб към кучетата и Тауни и Блейзи скочиха в/у него и се изтресоха със се пейката.....немогли да си спрат енерцията от гоненицата и хоп.....рушат всичко по пътя си
А за самоедите мисля ,че по мои наблюдения лаят повече от хъскито



Тема Re: По моите наблюдениянови [re: Kaлинckи]  
Автор m_dyakova (Marta)
Публикувано09.05.05 10:47



Ааааааа, аз пък си мислех, че булмастифа е най-мълчаливия... То, това е една от причините да не си взема коли, овчарка, йорки, чихуа и още куп други, дето иначе са ми много сладки...
Истината е, че булмастифа дори когато нападат не лаят, а направо хапят... е, преди това "предупреждават" и дълбок и сериозен глас Въпреки, че имат "висок праг на търпимост", а децата направо се качват на главата им... Ама, малейййй да не си им насреща, като се нервират на някой "нагъл досадник" дето се опитва да доминира и не дай си боже да ги качва....
Ама, въпроса ти е сигурно само за северните породи?



www.bullmastiff.hit.bg

Тема Re: По моите наблюдениянови [re: North Face]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано10.05.05 17:27



А Рони видяла ли си го какъв захват е научил? Миналия път, на Гергьовден, преди нападението на Перси-те решех Рони самоеда и ми приложи егати номера - изправи се на задните си крака, захвана се с предните лапи високо горе за единия ми крак и го прави с такъв силен захват, че ако си преместя крака да вървя и той се мести с местенето на крака ми и изобщо не се пуска, пуска като му хванах предните лапи и си ги отклещих от крака ми Много обичлив изглежда



Тема Re: По моите наблюдениянови [re: m_dyakova]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано10.05.05 17:32



Хъскито като напада изобщо и не предупреждава, изпитах го
Не съм била близо до булмастиф.
Не, не питам само за северни породи, а изобщо каквито породи някой е виждал, така че...



Тема Re: По моите наблюдениянови [re: Kaлинckи]  
Автор Kacтop (златист)
Публикувано10.05.05 18:54



Мда - прави го Рони този номер чат-пат ;) Опитва се да те доминира явно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.