Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 20.04.24 
Музикални
   >> Гумени глави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Темата на ССа (4). Ще я кръстим: Нов телевизорнови  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано04.08.13 12:17



Та тия дни ми е влезнала мухата да си взема ново телевизорче. Не че толкова ми трябва, ама аз съм си тъп консуматор и като ми изпаднат пари, трябва да бъдат пропилени:) Та като цяло обмислям от сегашия 42 инчов Панасоник да мина на 47 или 50 инчов Филипс най- вероятно. Имам известен проблем с мястото, обаче днеска седейки и модерирайки ме осени вдъхновение и направих реорганизация. На тия рафтове, дето ги демонтирах така или иначе се ползва единствено рутера- уредбата не е пускана от 5 години поне, двд-та също не гледам отдавна. Та искам да ми кажете(ще замоля батката да викне Пожото и Нерата и те да си кажат мнението), как ви харесва повече. Че аз както не съм свикнал, сега доста празно ми идва. Има го и проблема, че поличката отгоре вече не седи в средата и е доста криво. Имайте предвид все пак че новото тв ще е по- голямо и ще запълни повече място, а и шкафа отляво може да се премести по- надясно. И не обръщайте внимание на хаоса по масата- това са боклуците от демонтираните полици.

Преди:



След:


The cake is a lie!

Тема Re: Темата на ССа (4). Ще я кръстим: Нов телевизорнови [re: Sandino]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано04.08.13 14:33



Казвам си веднага! Идеално си направил като си го разкарал това до телевизора. Аз съм фен на пространството и мразя наблъскани едно до друго неща. Така е екстра, като е по-свободно, никак не е празно даже. Ако много те дразни, че полицата отгоре не е по средата, можеш да преместиш този шкаф отляво вдясно от поставката за телевизора и телевизора да мине по-вляво, съответно поличката да му се пада по средата. Но трябва да се пробва, може и да не стои добре. При всички положения, дори да не си купиш нов телевизор, вторият вариант със сигурност е по-добрият.



Тема Re: Темата на ССа (4). Ще я кръстим: Нов телевизорнови [re: Sandino]  
Автор PandoravirusМодератор (Virus №1)
Публикувано04.08.13 22:46



Какъв е този червен кур ?

Романа: хубу, Члене, ти с сс-а държиш ли контакт?



Тема Re: Темата на ССа (4). Ще я кръстим: Нов телевизорнови [re: Sandino]  
Автор PandoravirusМодератор (Virus №1)
Публикувано04.08.13 22:46



ама да беше пуснал и телезиворите!

Романа: хубу, Члене, ти с сс-а държиш ли контакт?



Тема Re: Темата на ССа (4). Ще я кръстим: Нов телевизорнови [re: Pandoravirus]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано04.08.13 23:22



Сигурно ще е тоя:


Аз се бях навил на един55 инчов, ама Фильо вика че тоя бил по- качествен.

The cake is a lie!

Тема Re: Темата на ССа (4). Ще я кръстим: Нов телевизорнови [re: Pandoravirus]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано04.08.13 23:23



Дилдо.

The cake is a lie!


Тема Re: Темата на ССа (4). Ще я кръстим: Нов телевизорнови [re: Sandino]  
Автор PandoravirusМодератор (Virus №1)
Публикувано05.08.13 00:02





Романа: хубу, Члене, ти с сс-а държиш ли контакт?

Тема Re: Темата на ССа (4). Ще я кръстим: Нов телевизорнови [re: Sandino]  
Автор PandoravirusМодератор (Virus №1)
Публикувано05.08.13 00:03



еееее
ама този е само 47 инча ?
осем инча по малко!!!?

Романа: хубу, Члене, ти с сс-а държиш ли контакт?



Тема Re: Темата на ССа (4). Ще я кръстим: Нов телевизорнови [re: Pandoravirus]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано05.08.13 09:59



Колкото и да искам мегагигантски телевизор едва ли е случайно че 47 инчовия е с 300 кинта по- евтин от 55 инчовия Панасоник. А 55 инчовия Филипс е 3100 вече. Все пак и качеството е важно.

The cake is a lie!


Тема Re: Темата на ССа (4). Ще я кръстим: Нов телевизорнови [re: pollo]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано05.08.13 11:54



Среща на формулата на 16ти в петък в 18-19 часа в халби? Пиша го тук, защото Краси ще си го види във фейса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.