Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 30.05.24 
Музикални
   >> Гумени глави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Темата на ССа (4). Ще я кръстим: Нов телевизорнови [re: pollo]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано05.08.13 11:56



Не съм съвсем сигурен ще бъда ли в София, че ще правя Благоевград, но по- скоро ще съм си тук, така че съм навит.

The cake is a lie!


Тема Re: Темата на ССа (4). Ще я кръстим: Нов телевизорнови [re: Sandino]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано05.08.13 12:03



Йеее!



Тема Re: Темата на ССа (4). Ще я кръстим: Нов телевизорнови [re: Sandino]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано06.08.13 12:12



И на мен ми харесва повече във втория вариант, малко шефче. В първия е прекалено сбутано и телевизорът изглежда все едно е на ъгъла и всеки момент ще падне :))

Тази етажерка, дето е била досега върху телевизионния шкаф, можеш да я закачиш, ако има място на стената зад вратата или горе високо до малката етажерчица.



Тема Re: Темата на ССа (4). Ще я кръстим: Нов телевизорнови [re: nerra]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано06.08.13 14:09



Радвам се да те видя

И аз колкото певече си го гледам, толкова повече ми харесва. След дълго мислене и премисляне и тормозене се спрях на 47 инчовия Филипс, пък ще се опитам да преживея че не е 50 или 55 инча:) Живи здрави утре да го донесат и ще пусна снимка:)

The cake is a lie!

Тема Re: Темата на ССа (4). Ще я кръстим: Нов телевизорнови [re: Sandino]  
Автор PandoravirusМодератор (Virus №1)
Публикувано06.08.13 14:22



уау
нещо съм пропуснал

говорил си с човека на фил ли ?

Романа: хубу, Члене, ти с сс-а държиш ли контакт?



Тема Re: Темата на ССа (4). Ще я кръстим: Нов телевизорнови [re: Sandino]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано06.08.13 14:23



И аз се радвам :))
Ами, шефче, то като гледам какво е разстоянието между телевизора и мястото, където ще гледаш, е по-добре, че не е некви 55 инча, дето ще ти избодат очите :).

Иначе аз съм привърженик на минималистичния подход - по-малко мебели и по-изчистено, за да има въздух, че иначе имаш чувството, че те захлупва. Пък ако ти стане твърде празно, можеш на тази малката стеничка, дето си подпрял гегата, да турнеш една картина :)



Тема Re: Темата на ССа (4). Ще я кръстим: Нов телевизорнови [re: Pandoravirus]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано06.08.13 14:56



Да, даже сега ми звънна човека че и за днеска ще се опита. 400 кинта надолу от технополиса ми го дава.

The cake is a lie!


Тема Re: Темата на ССа (4). Ще я кръстим: Нов телевизорнови [re: nerra]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано06.08.13 14:57



Аз гегата и оноая косматата стойка за вино мисля да им тегля шута нанякъде принципно:)

The cake is a lie!


Тема Re: Темата на ССа (4). Ще я кръстим: Нов телевизорнови [re: Sandino]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано06.08.13 14:59



Подкрепям с две ръце! Всякакви прахосъбирачки са за фърляне





Тема Re: Темата на ССа (4). Ще я кръстим: Нов телевизорнови [re: Sandino]  
Автор PandoravirusМодератор (Virus №1)
Публикувано06.08.13 15:04



уау
супер!

Романа: хубу, Члене, ти с сс-а държиш ли контакт?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.