Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 17.05.24 
Музикални
   >> Гумени глави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ОЩЕ ПО-НОВА ИГРА!!! СУПЕР НАГРАДИнови  
Автор CrBarRuleМодератор (OldStyle)
Публикувано11.07.06 19:57



Интерактивна , безплатна и походова .
Ще бъде като една книга игра. Аз ще бъдя водещия , а накрая на всеки езипод , ще има разклонена структура с избор - как ще продължи своето приключение нашия герой.



Тема Re: ОЩЕ ПО-НОВА ИГРА!!! СУПЕР НАГРАДИнови [re: CrBarRule]  
Автор CrBarRuleМодератор (OldStyle)
Публикувано11.07.06 20:09



Глава 1

Последни 15 минути у дома. Бях сам. Погледнах големия плакат на Денди над леглото ми , щеше да ми липсва. Ръцете ми инстинктивно тръгнаха да разкопчават панталона. Не мой малки ръчички - нямаме време за едно ръкоблудстване с нашия велик приятел - Пениса.
След 40 минути живота ми в този мръсен и сески град най-накрая завърши. Бях тръгнал да открия света и света да открие мен . Безкрайно бедните ми и гнусни родители нямаха много спестявания , които да задигна , така чесе возих при тези селандяри и простолюди и човеколюди и лайнолюди и куролюди .. абе возих се във влака . Навсякъде около мен вонеше на гнилоч, човешка гнилоч и човекопадение. едвам издържах да не повърна , мразя на такова разстояние от мен да има феодални селяци. Тогава го видях, строен мургав юнак на видима възраст около моята , приближих се до него и му предложих 15 лева да му духам. Няма да навлизам в подробности , но дори и най-великите майндс в света имат свойте тъмни пороци. А говедото след като му го лапах с такава охота и майсторство , взе че ми наби два тупаника и ми прибра всичките пари. Така се озовах на централната Софийсак гара без пукнат лев , а след два часа ми беше полета до Ла Париж - ГРАДА !


Избор:
1. Лайнщайна да отиде при лепиларите и да се нашмърка от отчаяние
2. Да заработи пет лева и да хване некое такси
3. Да тръгне пеша



Тема Re: ОЩЕ ПО-НОВА ИГРА!!! СУПЕР НАГРАДИнови [re: CrBarRule]  
Автор Пoщeнckи_Koд:6666 (!Champions!)
Публикувано12.07.06 03:53



аз избирам 2


иначе може да хване такси за кючук париж у пловдив тука



Тема Re: ОЩЕ ПО-НОВА ИГРА!!! СУПЕР НАГРАДИнови [re: CrBarRule]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано12.07.06 07:50



2
след това 1
след това пак 2, шото лепилото не е без пари

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: ОЩЕ ПО-НОВА ИГРА!!! СУПЕР НАГРАДИнови [re: Пoщeнckи_Koд:6666]  
АвторOkaян яcтpeб (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 12:00



Бая свирки ще трябва да направи, за да стигне до Кючук Париж с такси.





Тема Re: ОЩЕ ПО-НОВА ИГРА!!! СУПЕР НАГРАДИнови [re: CrBarRule]  
Автор CrBarRuleМодератор (OldStyle)
Публикувано12.07.06 23:00



Видях една дърта бабинетка да влиза в кенефа. Последвах я , тя в първия момент реши че съм гнусен лепилар и искам да я обера и ме по сби леко чантата си . Ама аз съм жилав елемент и след като се изправихи и изступах и заявих, че срещу 10 лева ще я направя наистина щастлива. Тя каза 2 , аз 8 .. и така се споразумяхме за 2.20 стинки и дъвка орбит. Праснах я .. сле дизвестно време :
-аре бе бабе , плащай си.
- на!
- ама защо само 50 стинки ?
- Ти двете минутки за як секс ли ог имаш бе бабиното ?
- ааа моля ти се , какви две минути , поне четири ... е добре де , поизложих се малко.
Така с 50 стотинки в джоба и най-накрая ебал жена се насочих към такситата. Понякога живота може да бъде толкоз добър! таксиджията беше як селяк, потника само леко прикриваше мазното му шкембе , по джапанки и със силно умирисани крака , здраво беше надул Ивана. Почуствах се като у дома. За момент мислих, че ще ме накара да му духам. Но явно този беше обикновен селтак и незнаеше , колко е хубаво да си общуваш с мъжкото на мъжа. Ех, а беше толкова добър ден .. За миг от секундата мернах Зила , прекалено бързо се движеше , нямаше начин да спре .. секунда-две по-късно следва удър и тъмнина ..

Трите възможности пред лирическия герой:
1. От Зила излиза Кени и го разстрелва с калашник
2. Умира на път за Пирогов
3. събужда се от този кошмар , в подлеза на Централна Гара , малко по-беден, малко по-разпечатан, малко повече лепилар и само с 35 минути до излитането на самолета.



Тема Re: ОЩЕ ПО-НОВА ИГРА!!! СУПЕР НАГРАДИнови [re: CrBarRule]  
Автор Пoщeнckи_Koд:6666 (!Champions!)
Публикувано12.07.06 23:52



3



Тема Re: ОЩЕ ПО-НОВА ИГРА!!! СУПЕР НАГРАДИнови [re: CrBarRule]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано13.07.06 07:48



3



не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...

Тема Re: ОЩЕ ПО-НОВА ИГРА!!! СУПЕР НАГРАДИнови [re: CrBarRule]  
Автор CrBarRuleМодератор (OldStyle)
Публикувано13.07.06 21:54



Ох току що ме блъсна Зил , и адси ме цепи главата и ме боли задника.. оживял съм ? ааааааа, бях се нашмъркал с лепило и явно съм припаднал. ох, а защо чме болеше гъза ? и има сперма ? явно некой ме беше оправил, поне да беше оставил енкви стотинки мръсника ... тия софиянци много скръндзи , и тая бабата малко пусна и сега некой ме е ебал безплатно. Пооправих се колкото можах , нямаше време да се подмия , така че чуждата сперма си джвакае в анусчето ми. Попитах един минаващ чичко селяк , колок е часа. Имах 45 минути за да хвана самолета. А нямах пари за такси , какво да правя ? тогава решението само мина покрай мен.. една дърта селска софиянска дъртофелница с бастун си мъкнеше торбата със селските простолюдейски домати , затичах се и тамън да и дръпна торбата и се спънах в едно паве и се пльоснах по нос точно пред бабката . Тя селянката почна да ме налага с бастуна си , а аз пищях за помощ, нима няма кой да помогне на един беззащитен младеж благородник ? Нима всички българи са такива тъпаци и селяндури феодални ? Накрая дойде полицията , слава богу. Разрещях им се , как бабичката се е опитала да ме изнасили , а аз просто съм и помагал да пресече булеварда. ама тия прости ченгета не ми повярваха , вкараха ме в патрулката , попитах ги дали можем да уредим тази работа някак си ? Проплаках и ги помолих да ми влязат в положението , в крлайна сметка се навиха , заведоха ме в някаква белзюдна уличка и там ми го начукаха в ушите. ама буквално , усещането е доста хубаво всъщност. а и имаха големи патки , хареса ми . Трябва да го повторим определено. Тамън взе да ми харесва и единия почна да ме млати лицето , докато другия ми завря пистолета си в сфинктера ми . Е няма да е за първи път , да ми навират огнестрелно оръжие там, но тези изглеждаха готови да го използват. Накараха ме да повярвам, че ако проговоря по темата , ми е спукана работата. После ме изхвърлиха на нещо наречено Площад Македония.


отново 3 избора:
1. Да отиде при хамалите да изкара някой лев
2. Да отиде при симпатичните "момичета " малко по-надолу и да ги помоли за помощ
3. да потърси Черноглавия , който работи някъде в района



Тема Re: ОЩЕ ПО-НОВА ИГРА!!! СУПЕР НАГРАДИнови [re: CrBarRule]  
Автор Пoщeнckи_Koд:6666 (!Champions!)
Публикувано14.07.06 03:03



ахахаха площад македония:)

2




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.