Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:58 14.06.24 
Музикални
   >> Гумени глави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Да ви го Дуумна  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано30.01.06 16:55



Мразя шибаните босове. Винаги адски съм се дразнел. Аз се кефя на процеса на една игра. А не накрая да ми сложат некъв безсмъртен педерас и да се мъча още толкова да го убия. Заради тая причина не домвърших иначе прекрасната Undying.



Тема Re: Да ви го Дуумнанови [re: ss_]  
Автор Shagrath (неква си там)
Публикувано30.01.06 17:31



стига нерви



Тема Re: Да ви го Дуумнанови [re: ss_]  
Автор Гнyceн Cвят (БугаБуга)
Публикувано30.01.06 18:07



абе имало там един детот рябва да му убиеш разни светещи неща около главата и след това вече може да мре

ДА НА КЛУБОВЕТЕНЕ НА ТЪРСАЧКАТА


Тема Re: Да ви го Дуумнанови [re: Гнyceн Cвят]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано30.01.06 20:53



Да бе досетих се, подобно имаше и на Undying. Оказа се обаче че това изобщо не е последния бос ами си има още бая нататък. Гадове извират от всички страни...



Тема Re: Да ви го Дуумнанови [re: Shagrath]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано30.01.06 20:59



Как стига нерви?
Взеха ми стола дето си го бях взел да седя и сега пак съм със стария. Точно преди пет минути пак се изтърсих на пода. Чудя се кога най- после ще успея да си счупя нещо. Или па некоя летва ще ми се набие у гъза.
Утре трябва дя ставам рано и да се влача до Исул на упражнение и да слушам скандалите на некъв вмирисан комплексар, защо днес не съм бил.
След това трябва да обикалям из цяла София да се опитам да продам една кола, която ми е през кура, ако зависеше от мене щях да я зазидам в гаража и да си ебе майката там.
Като капак на всичко си преебах скарт кабела между телевизора и ДВД-то и утре трябва да ходя за нов, а за да мога да го промуша и да махна стария трябва да местя шкафове и секции и да разбъркам едни кабели дето със сто зора ги редих.
ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА




Тема Re: Да ви го Дуумнанови [re: ss_]  
Автор Гнyceн Cвят (БугаБуга)
Публикувано30.01.06 21:30



stay cool man

ДА НА КЛУБОВЕТЕНЕ НА ТЪРСАЧКАТА


Тема Re: Да ви го Дуумнанови [re: ss_]  
Автор Shagrath (неква си там)
Публикувано31.01.06 13:21



пиши после да видим жив ли си



Тема Re: Да ви го Дуумнанови [re: Shagrath]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано31.01.06 19:50



Ами значи. Оказа се че асистента щял да прави упражненията от два, така че и днес се чупихме. Хубавото е че ще се наспивам поне, ама пък така ми се разбива и разкъсва целия ден.
Колата май че я продадохме. Стискаме палци четвъртък всичко да мине гладко, тогава се очертава поредния кошмарен ден.
Скарт кабел си купих, като покрай него си взех и кабелите и конекторите, които ми трябваха за тв аута. То там беше голяма драма, щото както бях казал, компа трябва да се върже с телевизора с S- Video кабел, какъвто жак моя телевизор няма. Купих си аз един преходник- скарт към S- Video и един кабел жак към чинч. Прибирам се в нас, навръзвам всичко и кво гледам, картината излиза на телевизора черно- бяла! Бре мама му дееба! Почвам да ръчкам по настройките- кур. Влизам на сайта на ATI, ровя се там маса време и накрая откривам, че картината при такъв преходник си излизала черно -бяла, трябвало некви специални да са. Викам си- дееба мама му дееба! За щастие на конекторчено имаше и трите стандартни жака- жълт, бял и червен. Разрових се аз в кутията на видео картата ми и открих че прекрасните хора от ATI, освен S- Video кабела са ми мушнали и един Composite видео кабел. Мушнах го него и о чудо! Цветовете се появиха. Образът даже е доста добър.
Това което не успях да свърша днес е да взема нова крушка. В кухнята има едни лампички и на едната и изгоря крушката. Отвинтих я да я покажа в магазина, щото е по- специална и едва ли ще я позная сам. Сутринта обаче я забравих на бюрото и в процеса на слагане и махане на разните му кабеляци я закачих с лакът и я разбих на пода. Сега утре ще трябва да отвинтя здравата, дано не я счупя и нея.
Та така.
Който го е прочел това докрая евала му правя.



Тема Re: Да ви го Дуумнанови [re: ss_]  
Автор cянkи (баничар)
Публикувано31.01.06 19:52



хахахаха
when it rains it poors:)

Биха се до последния човек, а останалите продължиха боя


Тема Re: Да ви го Дуумнанови [re: ss_]  
Автор Shagrath (неква си там)
Публикувано31.01.06 19:55



ми ъъъ 2 пъти го прочетох??първине 2 изречения ги разбрах от раз/!!/но нататък за кабелите е тъмна Индия на взех под внимание само очевадния извод че са се оправили нещата а по трета точка....ми кво да ти кажа-що да е лесно като може да е трудно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.