Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 18.05.24 
Музикални
   >> Гумени глави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ABE XORA,Q SE VIJTEнови  
АвторE3DA4KATA (Нерегистриран)
Публикувано21.09.01 14:23



.....KAKVO TOLKOZ SE KARATE......TEQ DET NE XARESVAT MI6O 6AMARA 6TO NE SI TRAQT....KVO SI XABQT INTERNETA DA SE DRA4AT S NAS FENOVETE MY......MI GOTIN SI E 4OVEKA,I PE4ELI QKO $$$,NE GO EBE 4E NQKVI TAKIVA KATO VAS TRUGNALI DA MY ZAVIJDAT....VII SI XABITE NERVITE DA GO PLIYETE,A TOI SI PRAI QKI PESNI I NII SI SE KEFIM MAKSIMALNO....I CQLATA MY BANDA E GOTINA.......MOJE DA PEE GLYPOSTI AMA SI E GUZARIIKA......AAA,I ZA UPSYRT DETO SE PRAQT 4E SA MNOO NAPRED S MATERIALA:DA VI EBA PYTKATA MAINA SELSKA NA MAIKA VI V PYTKATA 6VI EBA PYTKATA MAINAAA....KAKTO KAZVAT
NQKOI QKI XORA..........A ZA FENOVETE NA 6AMARA-CQL JIVOT DA MY SLY6ATE PESNITE,DA SE KEFITE I DA NE VI EBAVAT RAZNI TAKIVA DAT NE RAZBIRAT...;pppp



Тема q se vij tiнови [re: E3DA4KATA]  
Авторpraskovka (Нерегистриран)
Публикувано21.09.01 19:44



mila nikoi ne mu zavijda... tuk prosto osven da se zaiajda6 drugo nemoje da pravij, za6toto samo kato pro4ete6 edno cvetu6to mnenie (kato tvoeto naprimer) to samo na tova te izbiva.......
ot vas izbiva seleniata a ne ot nas i ako obi4a6 tova za seloto si go spesti osobeno kato stava duma za sf.....
tova mai e kompleks s koito se boriat pone 70% ot naselenieto na bulgaria......



Тема Re: q se vij tiнови [re: praskovka]  
АвторE3DA4KATA (Нерегистриран)
Публикувано21.09.01 23:14



AZ LI DA SE VIDJQ.......NA VAS MAJ 6OPITE VI E MNOGO GOLQMO SAMO4YVSTVIETO
........OT ZAPAD NE6TO MNOO ZAMIRISA NAPOSLEDUK........I NQKOI 6I NAPRAI DOBRA INVESTICIQ AKO OTVORI LOGOPEDI4EN KABINET.......MAI I ZATOVA VI E QD-4E KAT VI SE NAPEKAT GUZOVETE LQTOTO I KATO ZNAETE 4E VARNA E AMA NAI-NAI-NAI-GOTINIQ GRAD NQMATE SMELOST DA SE DOTUTRITE DO TYKA...6TOTO NA LYDI VA PRAIM,DORI DA NE GO ZNAETE......TE I UPSURD GO OSUZNAXA TYI NE6TO-I TO NAVREME-NE PRIPARIXA POVE4E TUK-XAXAXAXAXAXAXAAAAAAAA,TZTZTZTZ-LO6O NE6TO E STRAXA;{P~~~~~}



Тема Re: q se vij tiнови [re: E3DA4KATA]  
Авторpraskovka (Нерегистриран)
Публикувано22.09.01 12:10



tova za logopedi4nia kabinet si go spesti, kato pomisli6 malko 6te svetne6 kade e po dobra investicia s va6to mekane...
a i 4estno da ti kaja hi4 ne smiatam 4e varna e nai-nai-nai... vinagi sum predpo4itala ujnoto 4ernomorie, taka 4e ot edna strana i varna ne e tolkova predpo4itana....
a za upsurt i straha - mai se lyje6 mnogo, nikoi za ni6to ne go e strah....
tova 4e vie ste nadyhani da si za6titavate grupi4kite (v 4astnost 6amara) si e li4no vaj problem... ako iskate i ciala armia si napravete vyorajena s kolove i kamani, nikoi niama da se trogne, moje bi samo niakoi jurnalist bore6t se za slava da vi poblikouva na niakoia strani4ka v malka kolkonka...........



Тема Abe da go duhat vsichkiteнови [re: praskovka]  
Автор ONYX-a (Mad muthafucka)
Публикувано23.09.01 02:06



I Shamara i Upsurt - i dvete sa vse edna i sushta boza, koiato se pravi samo s edna cel - kinti. Tezi ot vas, koito sa slushali istinski hip-hop (ISTINSKI - ne Will Smith i Puff Daddy) znaiat kakvo predstavliava. Tova che tuk v BG ni e izkriveno misleneto e drug vupros. Malko sa horata deto shte se naviat da praviat neshto zaradi samata muzika i zashtoto iskat neshto da kajat. Zashto mislite Shamara pee samo za ebane - ami zashtoto taka shte go slushat poveche hora i shte mu se kefiat kvi li ne idioti - ot chalgari do metali. Taka che niama kvo da si govorim za BG hip-hop-a, vsichko e mnogo sduhano na momenta. Kogato izleze neshto stoinostno vie edva li izobshto shte razberete za nego, zashtoto real rap se slusha samo ot hard fenove, toi ne e za vsiako uho i vsiaka diskoteka. Are peace out my niggaz

*********************

--<<usgetto.cjb.net>>--


Тема Re: q se vij tiнови [re: praskovka]  
АвторE3DA4KATA (Нерегистриран)
Публикувано25.09.01 14:55



pi6e se pYblikyvam....



Тема Re: q se vij tiнови [re: praskovka]  
Авторpяпь (Нерегистриран)
Публикувано25.09.01 20:04



абе кфо им обрьщаш фнимание ни ли ги виждаш 4е са неграмотни?!?!



Тема Re: q se vij tiнови [re: pяпь]  
Автор BUMER (новак)
Публикувано25.09.01 20:27



HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
KAK E NA SELO?
NIE LI ZAVIJDAME?SHAMARA LI IMA QKO $$$$$$$$?
HHAHAHHAHAHAHHAAHAHAHAHHAHAHAHAA
HAHAHAHAHAAHAHAHHAAHHAAHAHAHAHAHAHA
NQMA ZA6TO DA ZAVIJDAM SLED KATO SUM MNOGO POVE4E OT NEGO,DORI BEZ DA
PSUVAM,A PO VUPROSA ZA $$$$$$$$ MOGA DA VI KAJA 4E NEGOVOTO BMW
MOJE DA SE POBERE V BAGAJNIKA NA MOQ LINKALN
=====================
RESPECT FO MA NIGGAZ



Тема Re: do praskofka i do bumerнови [re: BUMER]  
АвторE3DA4KATA (Нерегистриран)
Публикувано26.09.01 20:33



MISTIFICIRAIKI PANTOMIMATA NA PARADOKSALNATA METROPOLOGIQ,BAZIRAIKI SE NA SOLIDNI FYNDAMENTI,6TE SE POSTARAQ DA BUDA KRATKA,ZA DA MOJE NASTOQ6TATA AYDITORIQ DA SXVANE TENDENCIQTA NA MOITE MISLI.NQMAIKI VPREDVID MOETO POTENCIALNO SUSTOQNIE I SOCIALNO POLOJENIE JELAQ DA VI ZAPITAM:6TO NE SI GLEDATE RABOTATA TUPI SOFETA TAKIVA?TUI KATO VUPROSUT MI E KYLTYRNO INTERPRETIRAN I SE BAZIRA NA QVNI TVURDENIQ,MOQTA TENDENCIQ DA SE ABSTRAXIRAM KUM VA6ETO NIVO NA KOMPLIMENTACIQ E ABSOLIYTNO NEVUZMOJNA.I TUI KATO I 2-MATA IMATE SILNO ZATAPENO 4YVSTVO ZA INTELIGENTNOST I NI6TO NE RAZBIRATE OT PARADOKSALEN MANTALITET,TO VIE NQMATE ABSOLIYTNO NIKAKVO PRAVO DA KRITIKYVATE KOGOTO I DA BILO(OSVEN MAIKA SI I BA6TA SI).

P.S. ZA PRASKOFFKA:VUOB6TE NE ME EBE KUDE OBI4A6 DA SI PE4E6 MIRIZLIVIQ ZADNIK...
P.S. ZA BUMER:IZBUR6I SI LAINATA OT GUZA S TAPICERIQTA NA TVOIQ GROOOZEN LINKALN....

VARNA E NAI-GOTINIQ GRAD,NALI BE RQPA



Тема Re: do praskofka i do bumerнови [re: E3DA4KATA]  
Автор BUMER (новак)
Публикувано26.09.01 23:43



SUVSEM SPOKOINO MOJE6 DA ME HVANE6 ZA POLOVIQ MUSCUL
I DA MI IZPIE6 URINATA
ZA6TOTO NE ZNAM KUDE IMA POVE4E SELQNI V DRUG GRAD OSVEN V VARNA
P.S. S MOITE LAINA DUVKI NE SI PRAVI
======================
RESPECT FO MA O.G. NIGGAZ




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.