Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 04.06.24 
Музикални
   >> Гумени глави
*Кратък преглед

Тема MISHO SHAMARA I NAGRADITE NA MM  
Автор LuboPenev (минаващ)
Публикувано09.04.01 16:52



NEZAVISIMO OT TOVA , DALI VI HARESVA ILI NE - SHAMARA TRIABVA DA SE UVAJAVA. SHTOTO OT 6 GODINI SAMO TOI KREPI RAPA V BULGARIA I PRAVI ALBUMI NON - STOP. TAKA, CHE TIJA OT USPURT PISHLENCATA DA MULCHAT , CHE SHTE GI SMELIA OT PERDAH - znam kade jiveiat kopelencata, znam kade dvijat i znam kolko sum jak.



Тема Re:lubo lubooooнови [re: LuboPenev]  
Автор shtone (непознат )
Публикувано10.04.01 05:31



i az znam che samo si prikazvash



Тема Re: MISHO SHAMARA I NAGRADITE NA MMнови [re: LuboPenev]  
АвторSP Diplomata (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 03:46



..a ti kolko si zle ...



Тема Re: MISHO SHAMARA I NAGRADITE NA MMнови [re: SP Diplomata]  
Автор D_A_N_l_T_A (непознат )
Публикувано12.04.01 11:16



Mi kvo da ti kaja 4e Misho Shamara pravi rap taka e ama za tva kolko si silen nishto ne moga da kaja pyk i Ypsyrt ne sa tolkova loshi i te se pak imat pravo da pravqt neshto smisleno v toq jaluk jivot nali.......Na tqx xi4 nqma da im puka 4e nqkoi si ne gi xarssva..!!!!





Тема Re: MISHO SHAMARA I NAGRADITE NA MMнови [re: D_A_N_l_T_A]  
Авторkey (Нерегистриран)
Публикувано14.04.01 03:03



pich mislish sushto kato men 6 godini nikak ne sa malko za da sa zameneni ot niakakvi novoizleznali (dori v momenta slusham GG)





Тема Re: MISHO SHAMARA I NAGRADITE NA MMнови [re: LuboPenev]  
Авторgotinata (Нерегистриран)
Публикувано16.04.01 03:21



i az sum na tova mnenie misho(6amara) e mnogo tochen
i pe4en samo toi previ grupata imam vsichki tehni pesni
i mnogo me kefat

mnogo me izkefi i izkazvaneto na 6amara po MM



Тема Re: MISHO SHAMARA I NAGRADITE NA MMнови [re: gotinata]  
Авторshamar-ka (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 21:33



az sum na sushtoto mnenie ..............svaliam mu shapka za izkazvaneto,...........PEACE



Тема Re: MISHO SHAMARA I NAGRADITE NA MMнови [re: LuboPenev]  
Автор Beibi (член)
Публикувано14.05.01 12:40



Ne mojesh da uvajavash niakoi, koito sam ne se uvajava. Shamara moje da poluchi nagradata za nai-goliam prostak na republikata.
Ako go pravi narochno - tolkova po-zle za nego.



Тема Мишо е безмозъчен чукнови [re: LuboPenev]  
АвторNeFto (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 23:36



Честно казано, след първия албум на "Гумени глави" реших, че такава простотия повече няма да се появи на бял свят. Поради тази причина си купих касетката. Очаквах, че за "Гумени глави" никога повече няма да се чуе, а касетката с първия им албум ще бъде нещо като уникат с антикварна стойност. Оказа се обаче, че в тази държава е пълно с безмозъчни "шамари", благодарение на които за този чук Мишо все още се говори. Бих платил на някой да му счупи тъпата тиква. (Тъй като аз не мога да си позволя да се бия с хора от простолюдието)



Тема Re: nefo е безмозъчен чукнови [re: NeFto]  
Авторgotinata (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 01:41



le le nefo stegni se




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.