Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:17 18.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Тема Проблем с непроведен разговорнови  
Автор ivz (любопитен)
Публикувано28.08.13 14:31



Няма да споменавам доставчика, защото не е редно, но казусът е следният (дано не повтарям вече зададен въпрос):
Получавам фактура, в която ми е начислен разговор в продължение на 1:00:24 (1 час и 24 секунди). Цената - над 10 лв. Проблемът е, че аз нямам това повикване в моите "Набрани номера", а отсрещната страна няма запис в списъка на "Неприети повиквания". Отсрещната страна няма гласова поща, а телефонът ми прави пренабиране, ако не успее да се свърже с търсения абонат.
Възможно ли (някак) да съм започнал да търся другия, той да не е взел телефона си (поради което не ми е отговорил и не е прекъснал/отказал повикването ми), а аз да съм останал да го пренабирам (без да забележа), докато доставчикът не е решил в един момент да прекъсне (може би автоматично) опитите?
И ако е възможно (при това без следа нито в моя, нито в отсрещния телефон), редно ли е за това да ми се вземат пари?

He has Van Gogh's ear for music.

Billy Wilder

Редактирано от ivz на 28.08.13 14:36.



Тема Re: Проблем с непроведен разговор [re: ivz]  
Автор Чo :)Модератор (търси Дипл. раб)
Публикувано07.09.13 18:04



Всеки разговор се прекъсва от операторите като мине един час (именно заради подобни "обаждания").
На отрещния телефон, разговора трябва да е в "Приети повиквания", а не в "Неприети повиквания".
"Гласова поща" няма как да е, защото тя е ограничена до 30-60 секудни.
Дори и автоматично да пренабира телефона ти, все по някое време отрещния трябва да е вдигнал и да не е затворил (докато оператора е прекъснал разговора след час).





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.