Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 14.05.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Тема Какво играете на телефона? (когато играете)  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано18.02.11 16:44



Какво играете на телефона? (когато играете)
И кажете на каква платформа го играете - Java / Symbian / WinMobile / Android / ...

Аз на стария тел си бях качил камара джава игрици особено спортни но не съм го закачал скоро. Сега съм с Андроиден телефон, в началото хич не играех, от любопитство свалих ядосаните птици (мнооого голяма грешка!!) и не ги пуснах последния месец. Жена ми и нея заразих. Но ми писнаха. Сега цъкам tower-defense-клонинги и повече разглеждам какви са новите игри.



Тема Аз личнонови [re: Ognen_Demon]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано22.02.11 21:43



си играя да сменям РОМове, а след това да съживявам телефона. За сега - успешно. И смяната на РОМ, и съживяването когато се налага.
Последното - е да си изкомпилирам РОМ, ама все още не съм го плякнал да видя какво ще стане.
След това ще опитам да поправя дайлъра на Андроида - щото нещо не му харесва синтаксис от сорта на *101#xxxxxx# - не било по правилата, не можело то така 2 #

Bеer? Mоre?




Тема Re: Аз личнонови [re: bira_more]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано23.02.11 03:23



еее много гийки. поне един тетрис не удряш ли?



Тема Re: Аз личнонови [re: Ognen_Demon]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано23.02.11 15:55



Тц. Бях си сложил някаква кола (така де писта за състезания или както там се водят) - дето като киндилкаш телефона и тя ускорява, завива, спира - ама я махнах.
Между другото - Cyanogen е страхотен С него успях да си настроя телефона баш както искам да бъде.
В док бара (там дето на сенсе имаш слушалка, баузер и разни други предварително забити неща) - наврях апликейшъни по мой избор. Например skyfire вместо default браузера. А работещата версия на Андроид е 2.3.2 (RC ама стабилно).
Power widget'a също позволява да сложиш баш каквото искаш да контролираш а не само 5 предварително зададени неща. Голяма сгода е. Вярно - повечето неща са достъпни от последния ADW launcher.
Единствено малко по сложно е да се активира допълнителния SD дял - ама и то работи.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Какво играете на телефона? (когато играете)нови [re: Ognen_Demon]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано24.02.11 22:26



Най-добрата игра която сък срещал "Galaxy on Fire" я играх преди 3-4 модела телефони които съм имал.Мисля на СЕ к750 или к810.Вече я има за симбиан телефони с години по-късно.

Към момента не играя игри, последно ползвах емулатор за симбиан на операционна система Palm OS,с който пък подкарах специализиран софтуер за Палм от преди много петилетки.




А да,последно докато си чакам осцилоскопа от хонк конг, си направих един осцилоскоп на телефона.



Оръжието на 21 век-бедствия
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от DTMF на 24.02.11 22:33.</EM></FONT></P>

Редактирано от DTMF на 24.02.11 22:35.



Тема bira_more - с какво хтц синови [re: bira_more]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано27.02.11 17:28



bira_more а ти с какво ХТЦ си?

аз съм с Леджънд и оригиналния Андроид. знам че може да и се качи по-нов Андроид, видях филмче в ютюб че може, но понеже не съм ъпгрейдвал досега телефон и се притеснявам. гледам обаче че от ХТЦ не са се засилили да пускат ъпгрейд за Леджънд

доколкото знам ако си сложа по-нов Андроид ще върви но няма да имам Сенс. макар че честно казано не съм наясно какво е Сенс, май е само допълнителен look-and-feel полу-интерфейс, бях мяркал изказвания от ХТЦ на тая тема

а междудругото тоя браузър дето го спомена читав ли е? аз си качих операта, карах я 2-3 дни и нещо ич не ми хареса и я махнах. на Симбиан ми харесваше повече



Тема Re: Какво играете на телефона? (когато играете)нови [re: DTMF]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано27.02.11 17:46



е не си изгубил. те игрите станаха като филмите - по мощни платформи, 10000000 пъти повече възможности за разработка на какви ли не фючъри, толкова повече игри на пазара и рядко някоя става.

за мен лично най-добрите игри са разработени на платформи с ограничени възможности, точно щото като няма как да извадиш читава графика и хубав звук, разчиташ на идеята и гейм-плея.

пример:
apple II
ibm xt (i pravetz 16 :)
nintendo gameboy (ot parvia, do color modela)
...
etc

за сегашния ми телефон има разни неща с толкова хубава графика, дето съм искал на стария СЕ-К750и но на него имам доста по-интересни игри. единственото сериозно читаво както писах е Angry Birds, което пък е модифициран клонинг на Scorched Earth/Worms, или да си кажем направо Super Artillery за apple II понеже както в оригинала нещата не се движат. или казано с други думи - нищо ново под слънцето, просто нова графика



Тема Re: Какво играете на телефона? (когато играете)нови [re: Ognen_Demon]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано27.02.11 18:17



Вчера ми оставиха една нокиа N8 да и кача малко GPS програми. Между другото и качих за проба Galaxy on Fire(ставал и на SE Vivaz понеже също имал видеоускорител),та манията е голяма понеже има акселерометър,и космическия кораб може да се командва само с накланяне на телефона.Чак ме достраша да не се зарибя пак



Клипче,версия 2 на уникалната игра))
http://www.galaxyonfire.com/
Имах и Game boy black,color,и advanced някога,класика ))

Оръжието на 21 век-бедствия

Редактирано от DTMF на 27.02.11 18:24.



Тема Re: bira_more - с какво хтц синови [re: Ognen_Demon]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.02.11 23:25



Начи - сенса е look & feel. Има няколко рома със сенс, ама не знам за кои устройства. Аз съм с Desire, и за моя имаше и със сенс. Сега - само и единствено Cyanogen - велики са.
Много доволен съм от Skyfire. Пробвах опера и dolfin - и накрая останах на Skyfire.
Само да те предупредя - като смениш рома, има промени и в Маркет - в смисъл по абсолютно неизвестна за мен система, някои приложения вече не са достъпни, може да има и такива дето стават достъпни - не знам.
За твоя има и 2.3 - е RC е не е stable. Ама то май 2.3 stable няма.

Ъпгрейда си е тръпка. Няколко пъти съм се чудел дали ще ходя да си купувам нов.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Какво играете на телефона? (когато играете)нови [re: Ognen_Demon]  
Автор amigo.forum@abv.bg (непознат )
Публикувано17.09.14 15:41




Тази е най-популярна игра сега за Android и я предлагам на хората да прочетат за нея и да я пробват






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.