Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:11 22.05.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Някой с Vivaz?нови  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано21.07.10 22:54



Ако има някой с този телефон, нека се обозначи, че е толкова различен от предния ми К770*, а в описанието, по традиция, има описано какво ли не, само не и това, което би ме заинтересувало.
Та да обменяме опит.

* Толкова са различни, че Сюитата, която инсталирах от картата на тела прие всички контакти от К770, но после Виваза каза, че формата не му е познат. Иначе разширението на бекъп-файла си беше каквото Виваз иска. Та се наложи да донаждам Оутлук към Офиса, че през него да синхронизирам веднъж от К770 към него и после от Оутлук към Виваз.

Редактирано от Cтepн™ на 21.07.10 22:58.



Тема Re: Някой с Vivaz?нови [re: Cтepн™]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано22.07.10 00:18



В СЕ има опция за изпращане на всички контакти (накуп или поотделно)по блутут,мисля че че е най -лесно като вариант. От друга страна виваз е симбиан и не съм пробвал такъв вариант.

Като още един вариант е синхронизация на контактите през акаунт в google.mail, макар че и това не съм пробвал за прехвърляне на контакти от един на друг тел.

Стефан Пан май има същия модел.

Революционен Бг двигател,има нужда от спонсори.

Редактирано от DTMF на 22.07.10 00:19.



Тема Re: Някой с Vivaz?нови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано22.07.10 11:48



Проблемът е, че Виваз не приема директно контактите от по-стария модел.
Опитах през Сюитата, през Мобил Мастер Про, чрез вградения бекъп на контактите в К770. При всички опити Виваз казва, че му е непознат формат. Стана като добавих Оутлук в Офиса. Чрез Сюитата К770 синхронизира с компа през Оутлук (даже не го отворих да видя къде и как са записани), после включих Виваз и синхронизирах с компа и се получи



А къде изчезна Стефчо...да помага. Макар, че малко по малко ми се изяснява. Вчера 1 час рових из менютата за да му намеря МАС-а, докато се сетя да се вържа за рутера си и там да го видя



Тема Re: Някой с Vivaz?нови [re: Cтepн™]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано22.07.10 22:09



Вече не си спомням как го направих - май синхронизирах компа с К770, а след това Виваза с компа. И така.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Не става с блутут,нови [re: DTMF]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано22.07.10 22:11



пълен ташак - първо че ги изпраща един по един, второ, че във Виваза влизат като съобщение, което требе да четеш...

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: И все пакнови [re: Cтepн™]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано22.07.10 22:13



не мога да повярвам



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Не става с блутут,нови [re: StefanPan]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано22.07.10 23:44



Ми така са "умните" симбиан

Инсталирахте ли си Sygic, много добра програма за навигация)

Революционен Бг двигател,има нужда от спонсори.


Тема Re: И все пакнови [re: StefanPan]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано23.07.10 08:20



И аз останах учуден, че не си четат форматите, но уви.





Тема Re: Не става с блутут,нови [re: StefanPan]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано23.07.10 08:28



И още по-голям ташак - изпращаш си нещо през ВТ, то задължително идва като ново съобщение и се записва във Входящи съобщения, както всеки СМС, само че с икона на ВТ. Оттам задължително ги местиш в Съобщение-->Мои папки и чак тогава можеш да ги сложиш където им е мястото, т.е. чак тук те пита къде да се копира/премести. Хем играчка, хем ако ти пратят нещо голямо, то няма да се приеме, защото Съобщения с подпапките си е в телефонната памет, а тя не е голяма-60 МВ в нов телефон.

К770 още като получи файл през ВТ и пита къде да се запише. Ама, както казва ДТМФ -Симбианси шит.

Редактирано от Cтepн™ на 23.07.10 08:30.



Тема Re: Някой с Vivaz?нови [re: StefanPan]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано23.07.10 08:51



И аз така успях.
Искам да те питам за някои неща. Още не съм чел до край PDF-а и ако там е описано, само кажи, ще го видя като го прочета целия.

1. Засега още не мога да намеря, ако въобще има възможност, откъде да включа на снимките да излизат час и дата? И още нещо за фотото - наистина ли няма иконка/бутонче за включване/изключване на лампата по време на снимане? През менюто видях, ама е дървено.

2. Има ли из менютата възможност да се видят техническите спецификации на тела? Трябваше ми основно като търсих МАС-а, но ще е хубаво да мога да разгледам.

Редактирано от Cтepн™ на 23.07.10 08:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.