Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:33 18.04.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема мобилни или обвързани с навикнови  
Автор astra7 (сиера)
Публикувано13.12.08 09:31



забелязали сте нали, как всеки си човърка gsm-а като вреден навик равносилен на тютюнопушенето

рекламите на моб.компании влияят особено добре зарибявайки наред



Тема Re: мобилни или обвързани с навикнови [re: astra7]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано13.12.08 10:00



Мобилните компании и в частност Вивател нямат "принос" към забелязаното от теб. Доста хора, които не знаят какво да правят с ръцете си подмятат цитарени кутии, мачкат късчета хляб и т.н.

"Явлението" е по-старо от мобилните комуникации, следователно те не могат да са причина за него.

Ако искаш да анализираш причината - забележи кои хора го правят и намери общото в тях.

Всъщност - какво целиш с тази тема?






Тема Re: мобилни или обвързани с навикнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано13.12.08 11:03



Недей, че ще почне да мисли пак ...





Тема Re: мобилни или обвързани с навикнови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано13.12.08 11:23



Здравей!

Винаги ми е било интересно как мислят останалите. Особено ако хода на техните мисли е коренно различен от моите. Рядко имам възможност да изслушам мнение за мобилните комуникации и влиянието им върху хората от параненормална гледна точка.

Та: нека мисленето започне сега!






Тема Re: мобилни или обвързани с навикнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор astra7 (сиера)
Публикувано13.12.08 12:35



неприятно ми е да глегам един абсурд....как постоянно си бъзикат gsm-a





Тема Re: мобилни или обвързани с навикнови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор astra7 (сиера)
Публикувано13.12.08 12:36



имаш страхотно чувство за хумор





Тема Re: мобилни или обвързани с навикнови [re: astra7]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано13.12.08 12:50



Защо да е абсурд?
Какво му е неестественото, недопустимото или невъзможното на това извършвано несъзнателно или подсъзнателно действие?

Дадох ти два други примера за подобни действия. Мога да дам и още по-разбираем: малките деца по подобни причини си бъркат в носа. И за това ли са виновни мобилните оператори?



А колко други неприятни абсурди гледаме ежедневно... За всички ли да отваряме теми?

Моя телефон си стои кротко или в джоба ми, или в калъвче някъде си закачен, или (много рядко) го захвърлям встрани от мен на масата. Аз нямам описваните от теб проблеми. Ако и твоя телефон не е обект на постоянно бъзикане значи и ти нямаш проблеми.

Виж ако ти нямаш мобилен телефон и пускаш подобна тема... как да ти кажа... май имаш проблем...

Ма това е друга бира.




Тема Re: мобилни или обвързани с навикнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор astra7 (сиера)
Публикувано13.12.08 12:58



нямам мобилен, но ми се стува глупаво да гледам как се водят бесмислени разговори от типа на ''какво е времето при теб'' и постоянно да се изкарват на показ като че ли е кой знае какво





Тема Re: мобилни или обвързани с навикнови [re: astra7]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано13.12.08 13:19



Мобилния телефон отдавна не е нещо кой знае какво. Поне за мен. Вярно има престижни марки и телефони-бижута, но за мен телефона е обикновено средство за комуникация. Неговата роля е да ме обслужва две (дай Боже три) години. След което е ред на следващото устройство. Сиреч телефона служи на мен, а не аз робувам на него.

Чрез прост въпрос ''какво е времето при теб'' може да получиш много информация. Информацията може да бъде извлечена дори и от интонацията, с която е изречен отговора.

Въпроса за влиянието на цените на мобилните услуги върху честотата на използване на въпроси от сорта ''какво е времето при теб'' ще пропусна. (И аз съм подставено лице.

)

Остава да си вземеш мобилен телефон, да избереш правилния оператор и свободно да общуваш с други хора.

Общуването не означава зависимост.

Май това ще се окажа извода от тази темичка.




Тема Re: мобилни или обвързани с навикнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор astra7 (сиера)
Публикувано13.12.08 13:27



аз не си влагам парите в излишни неща, нямам нужда от моб.тел. поне докато цените не се нормализират на фона на една бедна България.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.