Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 02.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Телефон + осветлениенови  
Автор Alys ()
Публикувано06.10.08 11:59



По какво в описането (характеристиката) на телефона да разбера, че има опция осветление (да може да свети като фенерче)? Половинката има телефон Sony Ericsson k750i и има такава опция. Преди половин година синът си купи Sony Ericsson k800i, но той няма осветление. Аз искам да си сменя телефона, но по никакъв начин не мога да се ориентирам и затова търся помощ тук.



Тема Re: Телефон + осветлениенови [re: Alys]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано06.10.08 18:19



Ако искаш напълно подробно описание на възможности, както и преки наблюдения от работата на даден телефон + отбелязване на положителни черти и слабости -

.
Избери си модел (или 2,3...N) и ги пусни в сайта. Възможно най-добрите и пълни описания. На руски е.

Конкретен модел с лампичка е СЕ К770(i) - даже и при заключена клавиатура дърпаш защитния капак на обектива, натискаш 7 и отзад светва лампата, свети в добра и силна бяла светлина



Тема Re: Телефон + осветлениенови [re: Alys]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано06.10.08 22:11



Телефоните с истински светкавици Ксенон,нямат фенерчета)



Тема Re: Телефон + осветлениенови [re: DTMF]  
Автор stereo (познат)
Публикувано08.10.08 08:30



K850 има ксенонова светкавица и отделно LED осветление, което свети като фенерче, когато е необходимо.



Тема Re: Телефон + осветлениенови [re: stereo]  
Автор Alys ()
Публикувано08.10.08 10:47



Благодаря на всички за отговорите. Вчера изобщо не успях да вляза тук регистрирана, а после съвсем зацикли (имало много посетители...).
Не съм наясно какво е ксенонова светкавица и има ли връзка с осветлението.



Тема Re: Телефон + осветлениенови [re: Alys]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано08.10.08 12:19



Просто казано светкавицата светва за милисекунди,за да се направи снимка.При по старите модели апарати вместо светкавица се включват мощни светодиоди.Те се ползват и за фенерче.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Телефон + осветлениенови [re: stereo]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано08.10.08 22:07



E.то и в к800 червения светодиод за фокуса може да се направи на фенерче, с джава програма



Тема Re: Телефон + осветлениенови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано09.10.08 19:37



Я подскажи коя е джавата, че щерката все ми завижда за LED-а в моя К770



бтв, ти ли беше писал за смяна на панели на К770? Че моя седи все в джоба на дънките и цифрите почнаха да се поизтриват...не пречи, ама загрозява.
И изобщо кога в СЕ ще почнат да правят читави панели? Да краднат малко от Моторола - перфектно пасващи, нескърцащи и неизтриваеми панели...и недраскаеми минерални стъкла.

Редактирано от Cтepн™ на 09.10.08 19:39.



Тема Re: Телефон + осветлениенови [re: Cтepн™]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано09.10.08 23:00



перфектно пасващи, нескърцащи и неизтриваеми панели...и недраскаеми минерални стъкла. ...Сякаш говориш за к810))

И мисля първия с недраскаемо стъкло ми беше к750 навремето



Изхода е с задържане на бутон назад

Редактирано от DTMF на 09.10.08 23:01.



Тема Re: Телефон + осветление [re: DTMF]  
Автор Alys ()
Публикувано09.10.08 23:55



Синът ми вече пробва и варианта с програма да излъже телефона да свети като фенерче, но светлината е оранжева и слаба (не може да се сравни със силната бяла светлина на к750i).




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.