Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:12 25.04.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Искам телефон на който му се усилва звукът при звънови  
Автор Black (Духовник)
Публикувано22.04.08 17:33



при звънене на будилника - започва да звъни съвсем тихо и надува докато се събудиш. Има ли такива? - предпочитам да е NOKIA или Sony-Ericsson.

http://gorichka.bg/
2



Тема Re: Искам телефон на който му се усилва звукът принови [re: Black]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано22.04.08 18:46



СЕ К770и...това е единствения начин да се събудя сутрин...първо лекичко и после стига до кресчендо; чак ти идва да го хлопнеш с чехъла


Ако натиснеш какво да е спира, но след 8 мин. започва пак...докато не си отвориш достатъчно очите,ч е да нацелиш точно изключващото копче.

ПП: За особено тежки случаи може да се настрои >1 аларма (до 5)...през няколко минути, с различни мелодии и познай какво става?

Редактирано от Cтepн™ на 22.04.08 18:48.



Тема Re: Искам телефон на който му се усилва звукът при звънови [re: Black]  
Автор vip4o (прям и откровен)
Публикувано24.04.08 17:04



SE V630i - звънка по същият начин както ти е казал колегата по-горе!
Има 5 бр. аларми, които сам можеш така да си настроиш (разбира се според силата на мелодийката) че да събудят и комшията ти

Ако нямаш такава, ето една доста силно звучаща мелодийка...... GSM BASS MIX се казва! Можеш да си я дръпнеш



Тема Re: Искам телефон на който му се усилва звукът принови [re: Cтepн™]  
Автор Black (Духовник)
Публикувано29.04.08 15:19



A Nokia как звънят? Този, който Стерн го предлага, е много пара - не ми се дава толкова. А другите сони/ериксони не звънят ли и те така?

Начи при мен критериите са: колкото може по-изчистени форми - ако може напълно квадратен, цвят черен или нещо тъмно, да може да пуска някоя емпитройка и да има будилник, който може да ме събуди. Ако има и радио още по-добре. Обаче над 250 лева вече е прекалено... А камера не ми трябва така че ми е все едно дали има.

Всъщност ако има будилник с радио ще е много добре - има ли такива?

http://gorichka.bg/
2

Редактирано от Black на 29.04.08 15:22.



Тема Re: Искам телефон на който му се усилва звукът принови [re: Black]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано29.04.08 15:41



Всъщност ако има будилник с радио ще е много добре - има ли такива?
Да, има - СЕ К770и...будилника (всичките 5 аларми) може да звъни с рингтон, с радио, с МР3 плеъра или с видеоплеъра


И вече не е скъп, падна под 500 лв. в по-читавите магазини.
Но ти си решаваш.
За Нокия не знам нищо, аз ползвам телефони, не играчки



Тема Re: Искам телефон на който му се усилва звукът принови [re: Black]  
Автор Maлkaтa3aмyндa (катерач)
Публикувано29.04.08 18:50



Странно - защо ти е усилващ се тон?
Смяташ, че ако ти изгърми силно в ухото ще те стресне?



Имам една реликва, която обожавам. Нокиа 3220 в отвратително състояние (след две години употреба), но дори 6300 не успя да я измести. Една от мелодиите и много прилича на звука от стрелба с пистоклет. Това ми е алармата, това ми е тон за звънене. А някой е гъкнал - а съм го гръмнАла.



Тема Re: Искам телефон на който му се усилва звукът принови [re: Maлkaтa3aмyндa]  
Автор nanego (непознат )
Публикувано01.05.08 14:27



NOKIA 6234 е твоя телефон.Повишаващ звук от радио,клип,филм,мр3 и кво се сетиш+перфектен клип(за разлика от всички прехвалени СЕ ) и добри снимки+метален корпус-добра визия 240х320 резолюция+много силен и качествен стерео звук от 2 говорителя.



Тема Re: Искам телефон на който му се усилва звукът принови [re: nanego]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано01.05.08 20:03



да страшни снимки ще са,без автофокус и светкавица,и само 2 мп



Тема Re: Искам телефон на който му се усилва звукът принови [re: nanego]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано01.05.08 20:37



Макар че в момента сън със СЕ, това не са любимите ми телефони, но в момента направи антиреклама на Нокия.
Всичко описано го има в съвременните СЕ-та, освен снимките...просто Нокия посмъртно не може да прави с 2 мпх си камера снимки като сайбършота.
На равнището на добър фотоапарат от преди 2-3 години са на СЕ-то, на Нокията - отпреди 5-6 год.



Тема Re: Искам телефон на който му се усилва звукът принови [re: DTMF]  
Автор nanego (непознат )
Публикувано03.05.08 11:58



Написал съм добри снимки(вземи си очила),освен това 6234 е със 100 гроша по-евтин от К770 и си заслужава всяка стотинка.

Редактирано от nanego на 03.05.08 12:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.