Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 28.09.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Тема Ехо при изходящи обаждания към СониЕриксон w630iнови  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано24.02.08 18:23



Здравейте,
напоследък има проблем с телефона на човек, на който звъня доста често(абонат на Глобул). Постоянно се чува ехо, докато говоря с него. Това е поне от две седмици и при всеки разговор, през цялата продължителност. Други хора, които звънят на същия човек, срещат същия проблем.
Как може да бъде отстранено това ехо?

Предварително благодарско





Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема Re: Ехо при изходящи обаждания към СониЕриксон w63нови [re: Cherniq]  
Автор Apмeнckия пoп (инстанция)
Публикувано24.02.08 18:33



Здрасти!
Личното ми мнение е, че това няма нищо общо с телефона. И аз съм към Глобул, и при мен на някои места в София чувам ехо (на други не) когато разговарям с някои хора от списъка си (и те мен така ме чуват), а телефона ми е Motorola L9 (т.е. нищо общо със СЕ). Според мен не е от телефона, нещо по конкретни клетки на оператора има, което не е читаво, но какво е точно, за съжаление не мога да кажа.
Поздрав!


Редактирано от Apмeнckия пoп на 24.02.08 20:42.



Тема Re: Ехо при изходящи обаждания към СониЕриксон w63нови [re: Cherniq]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано24.02.08 19:47



Като си махне калъфчето на телефона ))



Тема Re: Ехо при изходящи обаждания към СониЕриксон w63 [re: Apмeнckия пoп]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано25.02.08 17:59



Привет отново!
Проблема тук беше, че ехото се чуваше само от отсрещната страна при всички разговори през последните 2 седмици (без значение от моментното местоположение на постоянно движещия се абонат).
Един рестарт вчера и ехото изчезна

Не знам дали може да се търси следствена връзка... Ще видим дали пак ще се появи.


Мерси за отговорите:)
Успех, момчета!



Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.