Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:36 28.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Моля за съвет за бизнес телефон !нови  
Автор hristina_hr (непознат )
Публикувано09.08.06 16:54



Здравейте,
Нужен ми е телефон GSM, на който мога да получавам e-mail-a си да отварям прикачени файлове и да ги редактирам. Файловете са във WORD и Exel формат, след това да ги прикачам и да ги изпращам през e-mail.
Тези телефони с тези възмосности се водят бизнес телефони и са млако по-скъпи. Бихте ли ми дали идея, кой телефон може да извършва най-добре тези операции и същевременно да е балансиран ценово.
Предварително благодаря за споделения опит !



Тема Re: Моля за съвет за бизнес телефон !нови [re: hristina_hr]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано09.08.06 23:15



Привет!
Да започнем от...ценова категория....ориентир?



Тема Re: Моля за съвет за бизнес телефон ! [re: hristina_hr]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано09.08.06 23:34



всеки смартфон може да свърши работа за Уорд и Ексел.. Не е задължително да е по скъп от телефон без операционна система





Тема Re: Моля за съвет за бизнес телефон !нови [re: hristina_hr]  
Автор eternal_frostМодератор ()
Публикувано10.08.06 01:08



И 1 важно пояснение... Какво имаш предвид под редакция на такъв тип файлове? Т.е. да промениш съвсем леки неща (стойности на цифри, кратки думи) или касае вповече писане + реален изглед на документа?



Тема Re: Моля за съвет за бизнес телефон !нови [re: eternal_frost]  
Автор hristina_hr (непознат )
Публикувано10.08.06 09:09



С телефона трябва да могат да се свалят прикрепени файлове от e-mail да се редактират - редактиране на текст във Word и Exel, след което тези файлове да се записват на телефона и да могат да се изпращат , като прикачени по e-mail. Цената на телефона трябва да е до 1000-1200 лева.



Тема Re: Моля за съвет за бизнес телефон !нови [re: hristina_hr]  
Автор eternal_frostМодератор ()
Публикувано10.08.06 09:46



Не ме разбра явно какво те питах... Но така или иначе ти препоръчвам по-скъпия вариант. Смартфон + qwerty, т.е. Nokia 9500, 9300(i), 9210i, E70, E61;
Sony Ericsson P910 и варианта на М-тел





Тема Re: Моля за съвет за бизнес телефон !нови [re: hristina_hr]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано10.08.06 11:47



За сериозна работа + възможности за безпроблемна връзка с ПЦ - Windows Mobile!
В тази ценова категория има прекрасни решение ня Qtek! Прекрасни възможности + компактни размери!
Удачни решения са -

, и .
S200 - липсва клавиатура, но пък е с по-ниска цена!
Не мисля, че Симбиан решения са подходящи в твоя случай.
Видях, че си писала и на друго място ... по този въпрос...имай предвид, че предложенията там са напълно неприемливи..по ред прични...не ми се изброява сега)))
Още нещо - като решиш кой варинат ти допада- драсни една бележка...мисля, че мога да съдействам за някои неща)))

Редактирано от Cпoмeниии на 10.08.06 14:14.



Тема Re: Моля за съвет за бизнес телефон !нови [re: Cпoмeниии]  
Автор lNOX (непознат )
Публикувано17.08.06 11:32



Za hristina.
Новите Нокиа Е70 и Е61 са напълно подходящи, поне според мен, защото имам колеги с Qtek 9100 и 9600, но постоянно телефоните им забиват, а и понякога направо трудно отговарят на повикванията, просто не "зацепва" машинката...аз лично бях поставил подобна тема тук, във форума.Истината е, че най-доброто решение е Qtek9000, но той, гадината, струва над 1600 лв.Но пък е сериозна машина.И не забива.
Докато за посочената от тебе сума, а и имайки в предвид, че си дама/вероятно, поне според ник-а/, то мисля че Нокия Е70 е най-добръ за тебе вариант.Но като машинка Нокия Е61 е по-добра, и браузъра и работи в нето по-добре, а апарата е моноблоков, няма отваряне на клавиатура с приплъзване, завъртане или иотваряне като пеперуда, както е в посочените по-горе модели. и можеш да работиш на пълнофункционалната клавиатура и с една ръка или с две-както ти е удобно. Но пък като размери е тухла,а и няма камера, дори и само "за свят". Затова като че ли Нокия Е70 е по-добре-има си всичко, просто е малко по-маломощна от Е61.



Тема Re: Моля за съвет за бизнес телефон !нови [re: hristina_hr]  
Автор Coтko ()
Публикувано18.08.06 16:27



Предлагам да погледнеш този

линк. В другите постове бяха посочени устройства, които не могат да редактират двата вида файлове( excell, word), и затова ти предлагам да се насочиш към този вариант.



Тема Re: Моля за съвет за бизнес телефон ! [re: Coтko]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано18.08.06 22:21



Като виждам какво си написал...очевидно не си чел кой какво е споделил ))
Но това е по-малкият проблем... Идея нямам дали се имал възможност да поработиш с този ( а и който и да е ) модел на HP с вграден GSM-модул...Имат отвратително слаба приемо-предавателна част....т.е. отвратително поведение в мрежата.
Посочил съм много по-удачни варианти от този))

Редактирано от Cпoмeниии на 18.08.06 22:34.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.