Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 30.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Тема danigod (непознaт) 18.07.06 12:46 Моля дайте съвeтнови  
Автор Чo :)Модератор (търся дипл. зад)
Публикувано19.07.06 14:37



Оригиналанта тема е премахната, защото има бъг, който не позволяваше да се отваря клуба в "Пълен преглед".

danigod (непознат ) 18.07.06 12:46 Моля дайте съвет

Здравейте.
Искам да Ви помоля за съвeт.
Майка ми се строши стария GSM (Sony Ericsson) и спешно има нужда от нов. Това което Ви моля е да споделите марки и модели, които:
- Имат дсотатъчно голями бутони, за да може без очила да няма проблем (не казвам някакви огромни - но все пак малко по-големи от тези на масовите, които можеш да намериш)
- Нямат кой знае какви специални функции ( т.е. няма нужда камера, радио, интернет, голяма памет и т.н.)
- Цената на нов е приблизително до около 200 лева.
- Все още може да се намери по нормалните магазини в София.

Благодаря предварително нa всички които обърнат внимание.

П.П. Ако можете да дадете снимка, линк или магазин където го има - хиляди благодарности.


________________________________________________________________________________________________________________

VANDAL (Групенфюрер) 18.07.06 12:48 Re: Моля дайте съвет [re: danigod]

сансунг C120/200/210



________________________________________________________________________________________________________________

Apмeнckия пoп (инстанция) 18.07.06 13:34 Re: Моля дайте съвет [re: danigod]

Има го навсякъде.




________________________________________________________________________________________________________________


VANDAL (Групенфюрер) 18.07.06 14:10 Re: Моля дайте съвет [re: Apмeнckия пoп]

дисплея е нещо ужасно на тази нокиа.




________________________________________________________________________________________________________________

Cтepн™ (любопитко) 18.07.06 14:32 Re: Моля дайте съвет [re: Apмeнckия пoп]

А, това комай е осмото чудо на света - Попа да предлага (рекламира) Нокия
Слънцето ли те удари, приятелю?

[image]http://store3.data.bg/stern/demo/Pic2.jpg[/iamge]


________________________________________________________________________________________________________________

Apмeнckия пoп (инстанция) 18.07.06 14:35 Re: Моля дайте съвет [re: VANDAL]

За дисплея нищо не съм казал, а и човека не е споменал нищо като изисквания за дисплей. Точно такъв телефон ползва възрастен човек, когото познавам, не съм забелязал да има проблеми с него. Мисля, че отговаря точно на изискванията му за евтин и лесен за ползване телефон.




________________________________________________________________________________________________________________

Apмeнckия пoп (инстанция) 18.07.06 14:42 Re: Моля дайте съвет [re: Cтepн™]

Попа, драги ми приятелю, НЕ РЕКЛАМИРА Нокия, а и сам знаеш, че Нокия никога не бих си купил. Това обаче не ми пречи да предложа подходящ модел на Нокия на човек, който се нуждае от него. Професионализъм преди всичко, френд, а личното ми предпочитание го виждаш на сигнатурата ми, но това си е за моя консумация и за случаите, когато реша да се заяждам и да базикам т. нар. Connected People...




________________________________________________________________________________________________________________

VANDAL (Групенфюрер) 18.07.06 14:47 Re: Моля дайте съвет [re: Apмeнckия пoп]

Абе става приятелю, не че не става.Човека казва до 200 лева.за тези пари се взимат две такива нокии.Иначе си има моторола ц115/119 и тн




________________________________________________________________________________________________________________

Cпoмeниии (MetalMoto™) 18.07.06 15:57 Re: Моля дайте съвет [re: danigod]

С екстри дори )))

Нали около 200лв. е и малко над))))

[image]http://image.mymotorola.co.kr/motoshow/product/startac2004_pro.gif[/iamge]


________________________________________________________________________________________________________________

DTMF (фантом) 19.07.06 01:10 Re: Моля дайте съвет [re: danigod]

И аз купих на майка ми нокиа 1100 , заради простото меню и издържливата батерия, и за телефония не е никак лош . Иначе за мен Нокиа са по ниско интелигентни телефoни от СЕ)))



Тема Re: danigod (непознaт) 18.07.06 12:46 Моля дайте съвeт [re: Чo :)]  
Автор imei (новак)
Публикувано20.07.06 19:21



1110 има голям проблем, който се състои в това, че забравяш кога си го зареждал.



Уморих се от седене, че земем да легнем.

Тема Re: danigod (непознaт) 18.07.06 12:46 Моля дайте снови [re: imei]  
Автор Coтko ()
Публикувано27.07.06 14:21



аз търсех за баща ми и се спрях на тази Motorolla






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.