Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:13 22.05.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема До притежателите на Morotola V3 RAZR Blackнови  
Автор Aurin (непознат )
Публикувано29.06.06 08:28



Искам да ви помоля да доближите ухото си до клавиатурата, докато е осветена - чувате ли бръмчене? Аз го чувам, но незная този шум дефект ли е или просто характеристика на модела.



Тема Re: До притежателите на Morotola V3 RAZR Blackнови [re: Aurin]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано29.06.06 09:39



Привет!
напълно нормално е...и се нарича брум)))
Когато осветлението работи...прави малко смущения...като загасне..няма брум))
Среща се при много модели..не само при твоя...
Иначе казано - споко, няма място за притеснения!



Тема Re: ...брумнови [re: Cпoмeниии]  
Автор Scott ()
Публикувано29.06.06 13:09



Не мога да се съглася с теб. И не ми се вярва да се среща при много модели, защото си има стандарт, определящ нивата на нежелан акустичен шум, на който трябва да отговаря всяко устройство, използвано за телекомуникация (т.нар. telecom psophometric noise requirements).
Освен това пробвах мобайла(Morotola V3 RAZR Black) на един колега и няма шум. Довечера ще пробвам и този на жена ми и ще докладвам.





Тема Re: До притежателите на Morotola V3 RAZR Blackнови [re: Aurin]  
Автор Thompson (непознат )
Публикувано29.06.06 18:32



Имам V3i и V3 dark blue. И на двата жужат клавиатурите, на В3и-то звука е по-висок, на тройката е по-нисък. Чуват се и шумове в слушалките. Чува се само като се доближи до ухото. По-ме дразни трептенето на дисплея на V3i-смених софта в Омнител с най-нова версия, обясниха, че трептенето било от стария софт. Отново си трепти-като се повиши консумацията на ток, напр. при набиране, почва да трепти. Преди години имах един Бош dual909, от ония първите със син екран и бутони. Там пък слушалката пукаше в стендбай непрекъснато. Абе ползвайте си телефоните и да не ви пука.



Тема Re: ...брумнови [re: Scott]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано29.06.06 19:56



Ми..не се)))
Но поне ми дай правото...за 10 години ползване на Мотороли...да имам практически наблюдения и впечатления от най-рачлини странни...или нормални неща)))
Прочети пак за какво се говори във въпроса..и аз какво отговарям... Ти пишеш за нещо друго))))

Редактирано от Cпoмeниии на 29.06.06 20:23.



Тема Едно уточнение...нови [re: Aurin]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано29.06.06 20:26



...жуженето се чува през слушалката....спял съм още...пропуснал съм)))
Ако се чува от другаде....НЕ Е НОРМАЛНО!



Тема Re: До притежателите на Morotola V3 RAZR Blackнови [re: Aurin]  
Автор Thompson (непознат )
Публикувано29.06.06 22:20



Значи и двете ми В3-ки жужат точно от клавиатурата, както е казал автора на постинга. Аз съм с ник"Maybach" от форума на mobilebulgaria. Иначе си работят нормално телефоните и хич не им мисля-гаранционни са, ако се трошат, ще ги оправят.



Тема Re: ...брумнови [re: Cпoмeниии]  
Автор Scott ()
Публикувано29.06.06 23:01



Докладвам

:
Определено на Razr-а на жена ми се чува брум (или по-скоро хъм). Чува се откъм клавиатурата, но най-вероятно е резонанс на спикърчето дето е в долната част. Наистина е учудващо, но факт.
Освен Razr-а тествах още 4 телефона - още 2 Мотороли и 2 Нокии, но никой от тях не 'бръмчи'. Явно е конструктивен недостатък, подчертан от резонанса в алуминиевия корпус.



Тема Докладвам и аз))нови [re: Scott]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано30.06.06 00:55



...същото и с V3 Black на половинката ми...докато е осветена...клавиатурата де))
Ся остава да разнищя проблема...чува се при долепяне на кавиатурката до ушето...иначе ТЦ...
До тоя момент....не бях обръщал внимание..т.е. не ми е правило впечатление...а не е като да не съм говорил с тоя телефон...



Тема Re: До притежателите на Morotola V3 RAZR Blackнови [re: Thompson]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано30.06.06 00:57



Привет))) в сериозния форум))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.