Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:02 29.05.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Новият магазин на Германоснови  
Автор alertse (любопитна)
Публикувано19.04.06 22:35



Посетихте ли вече новооткритият магазин на Германос на Витошка и Гладстон? Ако да - какви са впечатленията Ви? Допада ли Ви новата визия, с която веригата се представя за първи път в България? Аз имам положително отношение към персонала, внимателен и компетентен е и хората се стараят да обърнат нужното внимание на всеки посетител и клиент. Визията е стахотна и наистина различна като стил и новаторство, впечатлява с цветовете и настроението, коета създават те. Ще бъде хубаво тук в тази тема да споделим всякакви мнения и отношения към магазина. Очаквам ги!



Тема Re: Новият магазин на Германоснови [re: alertse]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано20.04.06 09:11



Германос....и компетентен персонал????? Да...да...



Тема Re: Новият магазин на Германоснови [re: Cпoмeниии]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано20.04.06 10:31



Моля те.Всякакви има.Попадал съм и на дръвници дето не могат да извадят батерията от телефона, и такива дето няма да не знаят нещо дето ги питаш.



Тема Re: Новият магазин на Германоснови [re: alertse]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано20.04.06 11:31



Реклама ?!?

Welcome to the real world



Тема Re: Новият магазин на Германоснови [re: Mopфиyc]  
Автор evilzet (член)
Публикувано21.04.06 11:28



това е за клуб "Търговия", не за GSM



Тема Re: Новият магазин на Германоснови [re: alertse]  
Автор alertse (любопит)
Публикувано24.04.06 16:11



Ами аз питах просто за мнения, но явно още няма такива....



Тема Re: Новият магазин на Германоснови [re: alertse]  
Автор KamenG (непознат )
Публикувано27.04.06 15:34



Много се равам, че някой е повдигнал тази тема. Аз тъкмо се вращам от магазина.
И ето и мнението ми:

Това е магазина които е наследник на този от който си купих телефон Motorola L6. Това е най-голямата грешка която съм правил. "Консултанта" ми препоръча да си купя карта 2в1, която била много модерна, хубава и т.н. , като ми гарантира че работи с телефона. Да ама не. Работи до толкова до колкото да ми умаже телефонния указател. След като се уплаках в магазина, компетентния човек се опитваше да ме убеди че не е проблема в картата, и даже не искаше да ми приеме телефона за ремонт и ме прати в сервиза, който е бил малко по надолу. Отидох в сервиза и като има казах какав е проблема, те казаха че проблема е в картата, и да си го управя този които ми я е дал. Върнах се пак, тогава си признаха че грешката е тяхна и ще оправят всичко за тяхна сметка, но ще загубя парите b-connect-а и за това аз си ги изговорих и се върнах пак. Но вече там магазин нямаше, и отидох в въпросния магазин. Там трябваше да обяснявам всичко от начало на "компетентната" косултантка, чиято всяка втора дума беше "не разбирам". Както и да е, едвали ме разбра какъв ми е точно проблема, но взе телефона, и каза че в сервиза ще преценят какво да правят. Но не ми дадоха телефон, който да ползвам, докато тече ремонта. А написаха минимален срок 5-10 дни. Нека всеки открие колко лъжи значи са написали тук

Аз лично откривам 3.

После си няпрабих едно тестче да видя колко от консултантите ще ми кажат дали има L6 някакви проблеми с 2в1. И никой от тях не беше чувал да има някакви проблеми. А беше там и човека, който ми каза да се оправям сам като видя че става въпрос за L6 и 2в1.

И след тази случка която предстои да се развива, мнението ми не е много добро. И не препоръчвам на никой да си купува нещо от тях, защото главоболията са много после.

И ако това е верига номер 1 в България не искам и да знам какви са другите.



Тема Re: Новият магазин на Германоснови [re: KamenG]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано27.04.06 16:19



Прав си другите са по-зле. Българите имаме уникалната способност да оплюваме всичко изцяло ако само едно нещо не е наред.Примерно ти имаш проблем със сим карта 2в1 и само заради това отрече германос.Аз съм купувал много телефони от там и за сега съм имал проблеми само с 1, фабричен дефект отстраниха го за 4 дни и до ден днешен телефона работи.На друг примерно му изчезнали 5 стотинки от примата и хайде мтел са болклуци само защото той има някакъв проблем, или защото поне така си мисли отрича цялата фирма.



Тема Re: Новият магазин на Германоснови [re: VANDAL]  
Автор KamenG (непознат )
Публикувано27.04.06 16:45



Не става въпрос конкретно за проблема с 2в1-то. Хубаво объркали са се. Ама като отида, да ми оправят проблема. Аз вече съм ходил там 11 пъти още чакам нещо да се случи.

Така че говоря за обслужването като цяло, което определено не подхожда на "верига номер 1 в България".

Много хубаво, че не си имал проблеми с тях. Но според мен се рабира кои са истенски добри когато, изпаднат в затруднена ситуация, както е моя случай. Тогава трябва да могат да реагират адекватно а не да прехварлят вината от един на друг, все пак те са едно цяло и един служител като сбърка, трябва цялата верига да поема отговорноста.



Тема Re: Новият магазин на Германоснови [re: KamenG]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано27.04.06 17:32



Така е принципно си прав.Имал съм проблеми с германос но ги разрешиха за 4 дни в сервиза по-горе писах.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.