Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 28.04.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Тема Въпрос за нокия 9500 (firmware)нови  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано05.03.06 14:33



Здравейте,
Имам нокия 9500 и от време на време като правя разни неща на нея се получава едно забавяне, примерно понякога като натисна копчето "Web" и браузера не се отваря а почва да мисли и нищо не става или пък друг случай, ако натискам копчетата бързо, примерно ровя в менюто и после натисна червената слушалка или нещо друго, на телефона му трябва време да реагира и се бави (получава се един ефект като все едно не смогва да обнови всичко на екрана) и това всичкото ме дразни в тоя телефон, най много ме дразни това че не са направили функцията "Loudspeaker" да може да работи при затворен телефон (когато го ползвам като телефон без да отварям вътрешния дисплей), трябва да се разтвори телефона докато се говори и тогава автоматично се включва loudspeaker-a и после да го затворя обратно и да си прекъсна разговоря с червената слушалка и тогава се получава на предния екран едно размазване на всичко, виждат се някакви цветни черти които изпълват целия екран и трябва около половин минута за да се махнат или да почна да ръчам менюто за да се появят нормалните неща на дисплея. Въпроса ми е дали всичките тези проблеми биха могли да се оправят като се качи по нова версия на firmware на телефона ? Сегашната ми е 04.44 от 27-10-2004 а до колкото знам има и по нова която е 5.22, нея от къде мога да я взема или да отида някъде да ми я сменят ?

Редактирано от 5OOsel на 05.03.06 14:33.



Тема Re: Въпрос за нокия 9500 (firmware) [re: 5OOsel]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано06.03.06 21:22



ачи там откъде си купил телефона.
при положение, че не може там - отиваш в някой читав сервиз и си оставяш телефона и 50 кинта сигурно.
ако не знаеш сервиз - питай, ще ти кажем :)



Тема Re: Въпрос за нокия 9500 (firmware)нови [re: Чepнorлaв]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано07.03.06 13:23



Телефона съм го купил от един с прякор "халифа", има магазин за телефони на Христо Ботев, защото той винаги внася моделите преди да ги има по другите магазини, но честно казано не бих си дал там телефона да ми го бъзикат затова ще съм благодарен ако ми препоръчаш някой адекватен сервиз където да ми обновят firmware и после всичко да работи добре.

Редактирано от 5OOsel на 07.03.06 13:23.



Тема Re: Въпрос за нокия 9500 (firmware)нови [re: 5OOsel]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано18.03.06 19:03



Сори че се замотах, ама...
значи, отиваш в Младост 1, бул. Йерусалим - по средата отдясно има един сив блок със супермаркет Фамилия в него (преди там бяха Мобиком). Веднага след супера има сервиз на Самсунг и т.н. пише Омнияком на вратата. Влизаш вътре и си казваш болката. Аз бях там вчера и съм говорил з атвоя телефон и за едни 9300. Оставяш си телефона за 2-3 дена и срещу 36лв. ти сменяват софта. Ок? ако нещо имаш притеснения - звънни ми да оправим нещата 0888-72-29-14
Ти ли ме насочи навремето към бате Ваньо в Ст. град за климатиците и т.н.? Някакви такива спомени имам




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.