Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:45 27.04.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Вашето мнение за Nokia 6270нови  
Автор estrela (непознат )
Публикувано24.01.06 21:09



Работя в магазин за GSM-и, но не мога да реша какъв да си купя.Вече на пазара излезе едно ново бижу на Nokia - 6270 и се чудя дали си струва да дам 700 лв. за него, преди да съм получила някакви отзиви.Имате ли вече някакви впечатления от този мобилен телефон?Като възможности е добре, но дали например батерията ще е по-издръжлива?Ще се радвам, ако някой с опит ми даде конкретно мнение за това телефонче!Благодаря предварително!Между другото се колебая и за Samsung D600 като евентуален приемлив избор вместо нокията....



Тема Re: Вашето мнение за Nokia 6270нови [re: estrela]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано25.01.06 01:01



Принципно съм Nokia потребител, но половинката ме зарадва с Samsung D600 и да си призная приятно съм изненадана. Мисля, че е по-добрия избор.



Тема Re: Вашето мнение за Nokia 6270нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор estrela (непознат )
Публикувано25.01.06 12:11



Принципно и аз съм потребител и фен на Samsung, но честно казано D600 малко ме разочарова, защото батерията му се оказа не толкова издръжлива колкото ми се ще, което донякъде се дължи на големият му дисплей, пък и когато имаш пропуснато повикване никаде не пише в колко часа и на коя дата е било то, което ми се струва кофти пропуск за телефон от такъв клас......



Тема Re: Вашето мнение за Nokia 6270нови [re: estrela]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано25.01.06 12:17



За батерията какво да ти кажа, в сравнение с последната ми Nokia -6260, тази държи повечко. Определено говоря много. Иначе и мен ме изненада това с липсата на дата и час на обаждането, както и липсата на възможност телефона хем да звъни, хем да вибрира... Липсват и някои други джаджи, но компенсират с друго. Определено съм по-доволна, най-малкото по-лек е и по-елегантен.



Тема Re: Вашето мнение за Nokia 6270нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Чo :)Модератор (търси дипл.раб.)
Публикувано25.01.06 14:03



В Samsung, за да вибрива по време на мелодията в mid файлa трябва да има определен инструмент.
Опитай

?



Тема Re: Вашето мнение за Nokia 6270нови [re: Чo :)]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано26.01.06 01:50



не поддържа формата на файла :)
Това ми каза телефончето... така че манипулацията завърши с абсолютен неуспех! :))))



Тема Re: Вашето мнение за Nokia 6270нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Чo :)Модератор (търси дипл.раб.)
Публикувано26.01.06 12:29



Странно, би трябвало да поддържа MID файлове.

Свален директно от интерет от телефона (като напиша urlто)
или
свален на компютъра и пратен на телефона (през BT или кабел) ?




Тема Re: Вашето мнение за Nokia 6270нови [re: Чo :)]  
Автор estrela (любопитен)
Публикувано26.01.06 22:32



А ти какво ще кажеш по въпроса който зададох?Струва ли си Нокията или да взема да си взема Самсунгчета Д600 или пък най-добре Ериксончето W800?



Тема Re: Вашето мнение за Nokia 6270нови [re: estrela]  
Автор JarJar_ (ЧовекОтТълпата)
Публикувано27.01.06 02:48



Един глас за Нокията!



Тема Re: Вашето мнение за Nokia 6270нови [re: estrela]  
Автор Чo :)Модератор (търси дипл.раб.)
Публикувано27.01.06 10:26



Не съм ползвал нито един от трите, за да дам компетентно мение, кой от тях си заслужава най-много.
Спoред характеристиките бих ги подредил W800i, 6270, SGH-D600, въпреки, че до момента съм ползвал предимно Nokia, доволен съм и най-вероятно лично аз бих избрал нея. Всъщност, веднъж ползвал smartphone - трудно бих взел обикновен


Редактирано от Чo :) на 27.01.06 15:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.