Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 06.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Чувам си гласа в SonyEricsson J210iнови  
Автор keyboard (непознат )
Публикувано28.01.06 16:36



Здравейте, имам SonyEricsson J210i и като говоря с някого си чувам гласа в слушалката - това дефект ли е и може ли да се коригира с някоя сервизна настройка?



Тема Re: Чувам си гласа в SonyEricsson J210iнови [re: keyboard]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано28.01.06 21:43



не е нормално за всеки случай



Тема Re: Чувам си гласа в SonyEricsson J210i [re: DTMF]  
Автор pathfinder (аматьор)
Публикувано29.01.06 13:03



Случва се като се слага телефона в калъф или човека отсреща има калъф на телефона.



Тема Re: Чувам си гласа в SonyEricsson J210iнови [re: keyboard]  
Автор Tишo (?!?)
Публикувано30.01.06 18:09



Ефекта на калъф-а.

Нормално... Разкарай калъфа или намали малко звука и би трябвало да се оправи.



Тема Re: Чувам си гласа в SonyEricsson J210iнови [re: keyboard]  
Автор BaHkO (непознат )
Публикувано30.03.06 14:36



Tova che si chuvash glasa ne e zaradi kalyfcheto. Dylji se na tova che tozi aparat e ot eftin klas.
Az imam dva podobni aparata Siemens A57 i S.E. T290 i pri dvata go ima tozi efect, kato pri Siemensa e po chesto iavlenie. Napravilo mi e vpechatlenie che ehoto e po silno kogato e slab signala. Mislia si che e svyrzano i s serviznite nastroiki na telefona. Tova biaha edni nastroiki na HF FR EFR i podobni nesta. Edno vreme se polzvaha edni kodove za puskaneto i spiraneto im, no ne se sestam tocho kakvi biaha

Редактирано от BaHkO на 30.03.06 14:37.



Тема Re: Чувам си гласа в SonyEricsson J210iнови [re: BaHkO]  
Автор Чo :)Модератор (търся дипл. зад)
Публикувано30.03.06 14:43



Не е от HF FR EFR.



Тема Re: Чувам си гласа в SonyEricsson J210iнови [re: BaHkO]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано30.03.06 16:50



Ти вярваш ли си?Доста телефони от така наречения евтин клас са ми минали през ръцете и не съм си чувал гласа в ните един от тях.Може звука в слушалката да не е бил първо качество, да е звучал малко пластмасово ама чак толкова не.Бил съм с т230/т290/т310- никъде няма такова нещо.Сименс а52/55/60.Нокиа 1100/2100 моторола ц115, алкател 320.Всички са евтини модели и такова нещо няма.



Тема Re: Чувам си гласа в SonyEricsson J210iнови [re: VANDAL]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано30.03.06 21:02



моя първия ериксон га 628 беше така-чувах си гласа , със другите 10-ина модела не ми се е случвало



Тема Re: Чувам си гласа в SonyEricsson J210iнови [re: VANDAL]  
Автор BaHkO_3 (непознат )
Публикувано31.03.06 11:15



вярвам си защото ми се налага да ползвам такива дръвчета
Т290 се държи значително по добре от Сименсите (ефтин клас)
Чуването на гласа при него е по-рядко явление. Не е лош телефон като се има в предвид, че промоционалната му цена е 59 лв.
Мисля си че тези телефони не заслужават да задълбаваме толкова темата, "за тези пари толкова", като не ти харесва умножаваш сумата x 10 и вземаш К750
Между другото аз си реших проблема продадох Т290 и извадих от архива Т65 ,ебаси железния телефон, на 5 години е, чува отлично, батерията му е оригиналната и все още даржи 4 дена. От любопитсво погледнах на колко часа разговори е, но се оказа че таймера се е ошашкал и показва странни символи



Тема Re: Чувам си гласа в SonyEricsson J210iнови [re: BaHkO_3]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано31.03.06 12:13



като мине 100 часа и таймера започва да показва глупости.просто не си случил на бройка т290.не твърдя че е хубав и здрав телефон, но не може всички да имат този проблем.просто при теб така се е случило




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.