Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 29.05.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Тема въпрос за СЕ к750инови  
Автор little_android (непознат)
Публикувано13.12.05 17:13



тъй като прочетох в един форум че НОКИА 6630 се чува слабо - явно това е проблем при нокиа. Аз имам НОКИА 8310 и при мен е така. Та искам да попитам:
1. как се чува слушалката на СЕ к750и по време на разговор?
2. И има ли възможност да се регулира силата на звука на слушалката?
Ако някой може да направи сравнение с звука на SIEMENS ще съм благодарен



Тема Re: въпрос за СЕ к750инови [re: little_android]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано13.12.05 20:35



Първите версии на к750 също се чуват тихо при разговор,за сегашните не знам. Един стар т630 или к500 е много по-добър за телефония с вградения високоговорител.С хенсфрии или спикърфон вече е нещо друго.

До сега сименс не ми е харесал като звук.



Тема Re: въпрос за СЕ к750и [re: DTMF]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано14.12.05 14:06



айде сега... 750-ката си е екстра. Не съм усетил някакви разлики да има в сравнение с други тел.



Тема Re: въпрос за СЕ к750инови [re: Чepнorлaв]  
Автор yohi (K750i)
Публикувано14.12.05 16:28



и според мен е добре като сила.
ДА мойе да се регулира силата на звука по време на разговор - много лесно с + и - които са отстрани на телефона



Тема Re: въпрос за СЕ к750инови [re: little_android]  
Автор eternal_frostМодератор ()
Публикувано14.12.05 16:55



Не знам кой е форума, но като цяло за 6630 мога да кажа че няма такова нещо като слаба или лоша чуваемост!!! Както за финландски, така и за не такива...Сега не знам в последните дни някой да е попаднал на лоши партиди..., но ако си решил преди да купиш апарата пробвай го... Това се
прави задължително!!! Нокиа има проблеми като цяло не толкова със силата на чуваемостта, колкото със самото качество-"метално" кънтящ звук, хриптене по време на разговор. Но всеки модел си е отделна тема, така че мъдрене не бива да има. По въпросите: К750i предлага страшно приятен изчистен звук, като има естествено и възможност за регулиране на силата. Изключение правят първите партиди, където звукът е определено по-слаб. Но вече едва ли можеш да попаднеш на такава бройка. Siemens като цяло имат добра чуваемост, но определено К750i не е под... а дори малко над тази летва. Радвам се на темата, тъй като този фактор на качеството никак не е маловажен. Макар че хората почти не правят разлики и съпоставки...




Тема Re: въпрос за СЕ к750инови [re: Чepнorлaв]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано14.12.05 22:25



И аз много се радвам на темата и много държа на качеството на звука.Моя к750и го купих около месец два преди официално да се продава в Бг и понеже съм маниак го разглобих и му направих ето този ъпгрейд

Редактирано от DTMF на 14.12.05 22:58.



Тема Re: въпрос за СЕ к750инови [re: eternal_frost]  
Автор little_android (непознат)
Публикувано15.12.05 14:30



мерси за отговора - вчера си го купих телефона. В общи линии съм доволен - камерата е много добра - има доста екстри там. Единственото което не ми хареса е handsfree-то и това че е изработен в Китай. Но да се надяваме, че това няма да е голям косур(за изработката му в Китай)



Тема Какво е това нещо бря??нови [re: DTMF]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано23.12.05 10:51



някакъв по-качествен говорител ли си му праснал?? на такова ми мяза.. доста добре май е станало - кажи за какво става дума..



Тема Re: Какво е това нещо бря??нови [re: Чepнorлaв]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано23.12.05 23:09



това е слушалка от мега басови слушалки на уокмен сони,модел MDR- и нещо си, по принцип е много качествено говорителче но първата софт.версия на телефона си е тиха и с това говорителче звука става на нормално ниво.

Не ми остава време да го ъпдейтна до последната версия и си карам такачувам че с новите версии звукът е нормално силен




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.