Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:13 26.10.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Разлика/и между K750i и W800i  
Автор JarJar_ (ЧовекОтТълпата)
Публикувано06.12.05 19:08



Та някой ще ми каже ли какво друго се различава освен външния вид и цената разбира се?????



Тема Re: Разлика/и между K750i и W800iнови [re: JarJar_]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано06.12.05 22:46



паметта в компекта



Тема Re: Разлика/и между K750i и W800iнови [re: DTMF]  
Автор The Transporter ()
Публикувано07.12.05 10:28



Средния бутон под дисплея,при К750 е acitvity menu,а при W800 e за walkman-a,което е леко тъпо щото се дублира с бутона от лявата страна на телефона.
Слушалките в комплекта също са различни.
Това е друго няма



Тема Re: Разлика/и между K750i и W800iнови [re: DTMF]  
Автор little_android (непознат)
Публикувано07.12.05 15:25



Искам да попитам най-вече DTMF понеже знам че го ползва този телефон - SE k750i - от доста време дали има значение с каква резолюция се снима за дигиталното увеличение? Идеята ми е дали примерно ако снимам с 1680х1234 (т.е. мах резолюция) ще мога да се възползвам от 4х дигитално увеличение? защото прочетох че големината на мах ползвано увеличение зависи от резолюцията с която снимаш - т.е. мах увеличение от 4х важи само за най-малката разделителна способност. А при използване на най-голямата разделителна способност няма увеличение. това вярно ли е или не?
и друго което ме интересува какво ти е мнението за снимките правени с дигиталния зуум. Понеже бях попаднал на една твоя снимка на хотели в Слънчев бряг и ми хареса като качество - направо е върха. Но май е правена без зуум или?



Тема zoomнови [re: little_android]  
Автор yohi (K750i)
Публикувано07.12.05 16:12



размера на снимката няма значение при ZOOM
аз също си снимам на наи високата резолюция и няма проблем с 4х
Снимките са много добри без ZOOM
Ако приближаваш (както при всеки фотоапарат без оптичен зуум) става кофти качеството.



Тема Re: Разлика/и между K750i и W800iнови [re: little_android]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано07.12.05 21:09



отговорили са ти,зуум работи при всички резолюции за разлика от к700 и по старите модели.При зуумнати снимки качеството не е най-доброто,все пак това е софтуерно вместо оптическо увеличение.

Снимките на хотелите не са нищо особенно,макро снимките са най-интересни,качил съм някакви на www.snimka.bg,снимки от GSM,тест на сониериксон к750и



Тема Re: Разлика/и между K750i и W800iнови [re: The Transporter]  
Автор piratko (играч)
Публикувано08.12.05 20:26



"Средния бутон под дисплея,при К750 е acitvity menu,а при W800 e за walkman-a,което е леко тъпо щото се дублира с бутона от лявата страна на телефона"

На дублиращият се бутон от лявата страна на w800 може да му се промени функцията!



Всички кучета отиват в рая

Тема Re: Разлика/и между K750i и W800iнови [re: JarJar_]  
Автор vga (непознат )
Публикувано09.12.05 09:11



Не бе брато, не че ме е хванала липсата-просто седя и ви гледам отстрани. Още не мога да повярвам че изпод твойте пръсти е излезло Sony Ericsson без да е комбинирано със тъп, гаден, грозен или други НЕсполучливи коментари. :)))) имам чуството че света се е продънил и затова не пиша :))) Иначе Фуджи-то е велико!!! А ако и ти снимаш-качи там някоя снимка да видиме.



Тема Re: Разлика/и между K750i и W800iнови [re: vga]  
Автор JarJar_ (ЧовекОтТълпата)
Публикувано09.12.05 14:19



Xexexe:))) Казал съм ти, и време е да го разбереш: Нокиа ис дъ намбър уан!:)))
Сега относно снимането: за снимане, снимам, ама както се казва за семйния албум, та не е за качване. Но се надявам скоро да ми дойде музата и да се отщракам, пък и да седна малко да се позанимавам с шопа, че съвсем съм го занемарил, а си трябва. Та такива неволи




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.