Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:14 27.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: СЕ К700нови [re: erix]  
Автор mjumjun (непознат )
Публикувано23.05.05 20:06







Тема Re: СЕ К700нови [re: erix]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано23.05.05 20:13



izwadih ги,луд съм за вързване 6 броя по 5 милиампера=30 милиампера икономия

Осветлението харчи най -много ,около 100Ма заедно с осветлението на дисплея,не случайно при слушане на МР3 може да издържи -8-9 часа,понеже плеъра се минимизира и осветлението изгася



Тема Re: СЕ К700нови [re: Mopфиyc]  
Автор Sev ()
Публикувано24.05.05 17:12



след 2L има още доста версии
R2AA003 R2AE033 R2AL029 R2AT003

не знам в М-Тел коя слагат
може би R2AL029



Тема Re: СЕ К700нови [re: Sev]  
Автор Sev ()
Публикувано25.05.05 11:07



вече има и R2AY004



Тема Re: СЕ К700нови [re: Sev]  
Автор erix (neizvesten:))
Публикувано25.05.05 20:52



Преди малко ми качиха R2AG001 от SEUS, но моя е от О2, може това да я тяхна версия, на един колега пък по същото време , но с чист телефон, си качи R2AE033. Кофтито е че ми се махна БГ менюто:)разпознало го е, че оригинално е с друга езикова група и затова. Иначе като го купих преди време също нямаше БГ, но след обновяване от SEUS си го качих сам с един трик-поставих на докинг станцията първо друг К700- не брандиран/



Тема Re: СЕ К700нови [re: mjumjun]  
Автор erix (neizvesten:))
Публикувано25.05.05 20:53



Благодарен!



Тема ааааа,нови [re: DTMF]  
Автор erix (neizvesten:))
Публикувано25.05.05 20:55



луд си, вярно машинката не е евтина, лесно ли го отвори и с какво - фонокарта ли ползва?



Тема Re: ааааа,нови [re: erix]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано25.05.05 21:38



добре де,моя що е R2L001 и няма буквата А след двойката?
Стара ли ми е версията,иначе е още гаранционен

За широките зъбчета ползвах широка отверка,избутват се навън и се откачат,после си слагам нокъта между цепката да не се затвори и откачам следващия зъб не е желателно да се ползва метал в цепката че може да останат следи по корпуса . Най трудно се откача горната част в ъглите над дисплея понеже няма с какво да се откачат щипките.
За долните 2 ъгъла може да се използва тънка отверка като се избута отзад а не в цепката отстрани.

Скоро ремонтирах един к700 на една година ползване,джойстика му не хващаше понеже човека изобщо не го ръчка и нещо е клеясал. Една капка машинно масло в джойстика и се оправя. Първо се изважда пластмасовия му капак за да остане само лоста



Тема Re: ааааа,нови [re: DTMF]  
Автор Sev ()
Публикувано26.05.05 08:38



това е различна версия, затова





Редактирано от Sev на 26.05.05 08:43.



Тема Re: СЕ К700нови [re: erix]  
Автор Sev ()
Публикувано26.05.05 08:41



R2AG001 е същата като R2AE033




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.