Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 27.09.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Гаден проблем със Самсунгнови  
Автор Mpъcнaтa Xapиeт (студена жена)
Публикувано17.01.05 17:43



Поредния изревал в клуба ...
Не мога да си вържа телефона (Самсунг Е300) с компютъра за обмен на файлове. Слагам инфраред порта на компютъра, активирам инфраред на телефона, компютъра го разпознава (Samsung E300 in range). Отварям Easy Studio и давам Reload, за да зареди данните от телефона и тук вече излиза един прозорец и почва едно обратно броене от 3417000 ... явно нещо прави ... ама ако го прави с такива темпове има да го прави до Второ пришествие. Нещо сбъркано ли има или наистина толкова бавно зарежда?
Само първия път ли ще е така?



Тема Daнови [re: Mpъcнaтa Xapиeт]  
Автор JarJar_ (ЧовекОтТълпата)
Публикувано18.01.05 00:22



Ima sbarkano i tova e markata TELEFON:))) Tuk ima edin spec po Samsung, ta se nadqvam 4e toi 6te kaje ne6to po vaprosa!



Тема Re: Гаден проблем със Самсунгнови [re: Mpъcнaтa Xapиeт]  
Автор Recycler (Онзи)
Публикувано18.01.05 00:49



Споко ... и аз се мъчих със S500 на жената - не ще и не ше. В нета не успях да намеря някой да е успял

Универсалното средство : чук, канап, тел и "... майката ..."


Тема Re: Гаден проблем със Самсунгнови [re: Mpъcнaтa Xapиeт]  
Автор its me (Silmaril)
Публикувано18.01.05 09:55



Веднага те светвам: дано не се опитваш да прехвърляш снимки. До момента няма модел на Самсунг, който да прехвърля през Ir-порта друго, освен данни от адресната книга/тел.указател!!! Изглежда имаш много данни там.

Не ме питай защо!

Колкото- толкова.

Редактирано от its me на 18.01.05 09:56.



Тема Re: Гаден проблем със Самсунгнови [re: Mpъcнaтa Xapиeт]  
Автор eternal_frostМодератор ()
Публикувано18.01.05 10:41



Ами има нещо сбъркано... Щом ИР ти разпознава телефона, значи проблем
в него няма (щото не всички ИР бачкат със Самсунзите). Пробвай да преинсталираш софта, ако искаш наново дръпни от сайта за точно този
модел. Ако не пробвай със софт на подобен модел. Поне този за Е600 съм
го пробвал и бачка и мисля, че ще стане... Та така ...успех!




Тема Re: Гаден проблем със Самсунгнови [re: Mpъcнaтa Xapиeт]  
Автор denethor ()
Публикувано18.01.05 10:45



С Easy Studio просто няма как да стане трансфера. Софтуера точно за този модел е Easy GPRS (нямам логично обяснение защо самсунг ползват два софтуера за тая цел - но някои модели ползвват Easy GPRS, а други Easy Studio). Сваляш го от



С прехвърлянето на снимки няма да имаш никакви проблеми.



Тема Човече,нови [re: denethor]  
Автор Mpъcнaтa Xapиeт (студена жена)
Публикувано18.01.05 11:56



свещи ще ти паля! Подкарах го.
И снимките от камерата свалих, качвам нормално мелодии и картинки, телефона направо пее с този Easy GPRS
Много ти благодаря!
Другите, които не са успяли - да опитват по-усилено или да си вземат телефон от официалния вносител. 40 лв отгоре дадох ама поне знам за какво си давам парите.



Тема Re: Човече,нови [re: Mpъcнaтa Xapиeт]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано18.01.05 13:14



Питане...кво общо има споменатото като проблем...с това, кой е внесъл телефончето? И бай дъ уей...ти от официалния вносител телефон НЕ можеш да си закупиш. НЕ работят с крайни клиенти.



Тема Re: Човече,нови [re: Cпoмeниии]  
Автор Morrowind (разрушителят)
Публикувано23.01.05 19:56



Важното е, че всичко се е оправило:)
Жалко, че не бях чел форума от седмици:) Доста смешни са изказванията, че не работел:) С всеки инфраред може да се прехвърлят снимките(които са със супер качество)...аз съм пробвал и няма грешка:) Но с кабел ми хареса повече и сега си търся:) Намеррих и оригинален на Самсунг.....
Сега остъва като го взема да пробвам дали PC Link работи с този модел.....програмата е японска, но има и превод:) Ако някой зне - нека пише:)

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема kaji ne6to pove4e plsнови [re: denethor]  
Автор o13mon (непознат )
Публикувано03.03.05 03:13



kajete ne6to pove4e za taja programka
kato otida na toja link i klickna v/u programkata i mi izkarva ot win xp da ne sum otvarjal faila i da ne sum go zapazval za6toto 6tjal da mi povredi sistemata,pusnah da go teglja s flashget i purvo ne znam kakvo se tegli pi6e6e kum 40mb a se drupna za otricatelno vreme ama posle produlji ne6to da se tegli s druga skorost kakto i da e sled njakolko sekundi norton antivirusa mi izkara 4e e nameril virus v pcto i go e removenal a sum siguren 4e pri4inata za vsi4ko e tova 4e startirah download
koe moje da e problema?tolkova li e goljama taja programa i za6to takiva anomalii stavat
i nai-vajnoto -samo snimki li mogat da se svaljat prez infrared port? ili i videotata?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.