Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 25.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Самсунг А800 е супер тъп телефон!нови  
Автор CHERRY ()
Публикувано23.02.05 10:42



Преди имах Алкател- 100 пъти по-функционален и по-лесен за употреба.

Сега, за да напиша един смс всеки път ми се пречка тъпото Т9 и трябва да го изключвам при всеки нов смс, ами на всичкото отгоре, не успее ли да се изпрати смс-а(поради липса на покритие, например), автоматично го изтрива.

И за да го изпратя по-късно, трябва да го пиша наново.

Отделно, че няма индикация дали смс-ът е получен. Всичко маркира като изпратено и толкова.

Алкателът автоматично помнеше неуспелите да се изпратят смс-и в специална папка To Send. Сега няма такова нещо.

А, и нещо друго се сещам, пак тъпо измислено. В папката с изпратените смс-и първо се сортират най-старите изпратени смс-и. За какво ми е да ми се зарежда някой смс от миналата седмица?


Колкото повече го гледам тъпия телефон, повече се ядосвам.
Само външният му вид е хубав. И батерията му също бива, но останалото е супер недоизмислено!




Тема Re: Самсунг А800 е супер тъп телефон!нови [re: CHERRY]  
Автор big_iori (непознат )
Публикувано23.02.05 17:06



Моето мнение е, че нещо друго е тъпо, а не телефона. 1."Тъпото Т9" се изключвя 2.телефона връща сигнал дали е доставен и прочетен смс.
Вземи го разучи по подробно и съм сигурен че ще останеш впечатлен / а / от него. Много е по - добър от Алкатела.



Тема Re: Самсунг А800 е супер тъп телефон!нови [re: big_iori]  
Автор CHERRY ()
Публикувано23.02.05 17:31



Ще се радвам, ако се окаже, че аз съм недоразбрала.
Т9 го изключвам преди всяко писане на нов смс. Ако има някаква друга опция въобще да се махне, ще съм много щастлива да ми я кажеш.

Трябва да стоя и да се ослушвам за доставен и прочетен смс? По-удобно беше, когато преди ми ги маркираше като изпращащи се, и после ставана на изпратени. Никакво ослушване и щуротии.



Тема Re: Самсунг А800 е супер тъп телефон!нови [re: CHERRY]  
Автор CHERRY ()
Публикувано23.02.05 17:38



Хм, ако кажеш, че и неизпратените смс-и може и да не ги трие така нахално, ще е супер новина.



Тема Re: Самсунг А800 е супер тъп телефон!нови [re: CHERRY]  
Автор dj22O ()
Публикувано23.02.05 23:26



Принципно Самсунг са Много ЗЛЕ !!! От както един Е700 умря просто след връщането на ЕЕПРОМ къстъм ресет ... Бе гадни са...



Тема Re: Самсунг А800 е супер тъп телефон!нови [re: dj22O]  
Автор denethor ()
Публикувано24.02.05 12:03



айде пак почнаха глобалните обобщения и заключения.



Тема Re: Самсунг А800 е супер тъп телефон!нови [re: denethor]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано24.02.05 15:56



мда, особено като се почне с нещо от сорта "купих си порше, разглобих го, смених двигателя, скоростната кутия и компютъра, заедно със софтуера, и не ще да върви... ебаси скапаната кола"... не знам само аз ли съм късметлията, дето досега 3-ти телефон не ми е забивал (с изключение на 1 игра на предишния ми), не ми се е скапвал (софтуерно) и прочее или кво... много просто, спрете да си бъзикате телефоните за щяло и нещяло, и ще работят перфектно

Just a genius



Тема Re: Самсунг А800 е супер тъп телефон!нови [re: Blake]  
Автор CHERRY ()
Публикувано24.02.05 16:23



Ама чакай сега!
Аз нищо не съм му правила на телефона. Не се оплаквам от нещо неработещо.

Оплаквам се от недомислени/глупаво измислени функции на самия телефон.

Ако знаете как да се оправя с нещата, които по-горе изброих, че ме тормозят, напишете решение.

Без да го бъзикам никак, никак и не ми харесва "функционалността" му.



Тема Re: Самсунг А800 е супер тъп телефон!нови [re: CHERRY]  
Автор denethor ()
Публикувано25.02.05 10:14



RTFM.



Тема Re: Самсунг А800 е супер тъп телефон!нови [re: denethor]  
Автор CHERRY ()
Публикувано25.02.05 14:25



Какво е RTFM?

До сега нищо полезно и градивно не прочетох в тази тема. Защо пишете общи приказки, не знам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.