Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:07 27.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема какво мислите за siemens M65?нови  
Автор Jamaika (PC Maniac!!!)
Публикувано19.01.05 14:23



Доколкото знам, това е наследника на сегашния ми телефон МЕ45, от който съм супер доволен. Та, реших, че е време да го сменям и съм се спрял на М65, но ми казаха, че тази серия била бъгава! Някой да е чувал за подобно нещо? Ако да, предложете някой готин телефон в този ценови диапазон ( по възможност сименс).



Тема Re: какво мислите за siemens M65?нови [re: Jamaika]  
Автор Jamaika (PC Maniac!!!)
Публикувано20.01.05 09:29



Няма ли кой да ми отговори? Никой ли няма наблюдения върху този телефон?Баси и разбирачите дет' сте!



Тема Re: какво мислите за siemens M65?нови [re: Jamaika]  
Автор Дapт Beйдъp (Smartphone user)
Публикувано20.01.05 09:57



По мое мнение ME45 е един от най-добрите телефони на Siemens. Не че M65 не е добър апарат, но не се нарежда в топ списъка.

Редактирано от Дapт Beйдъp на 20.01.05 10:13.



Тема Re: какво мислите за siemens M65? [re: Дapт Beйдъp]  
Автор Jamaika (PC Maniac!!!)
Публикувано20.01.05 10:03



А какво би ми препоръчал да си купя на горе-долу такава цена?

Ето аз какво намерих за софтуера!

The shortcomings of the software

During several weeks of using the phones, a range of the blunders was detected in the software. They might as well be corrected in the nearest future and this is why they are written about in the special section. The first blunder is the lack of the reserve battery that would save the data about the date and the time. When you change the battery, all the data (only if you do not do it in an instance) vanishes (only the last value is saved) and you would have to enter it anew. Once you turn on the phone, you can opt to enter the date and the time. Disregarding what you choose, you will have to enter the date and the time.

The call lists had also brought up a disappointing result: after having made somewhat ten calls, we did not spot them in the list of out coming calls. The further experiments detected that the list froze up at the mark of 56 and did not react to any actions. The on/off phone switching did not help anyhow either, so we had to clear up all the call lists to get rid of the problem. This problem did not emerge any more and the lists we being filled up correctly.

You can choose the tape recorder out of the menu during the talk although in my practice it led to the reloading of the phone and I had to switch it off and then on again. Of course, no footage of the talk was made.

I have already mentioned the calamities with the phone book and its “treating” of the separate numbers (when the icons are not displayed and the number is shown only once if there is a picture). Among the minuses of the phone, I should mention the lack of the themes’ preview and the long time they take for downloading. It also takes a lot of time to download the Java-applications.

If you cannot access the GPRS-connection, the phone may call the number indicated by default and unfortunately, there is no way to get rid of this.

Finishing the story about the shortcomings of the software, I will take in that there are several other minor blunders and the poorly working functions. They are well talked about in the Siemens Company, so I will not mention them since they are said to be repaired in the nearest version of the software. Now, the phone’s software is mediocre and we are just left with the hope that the blunders will be corrected during the summer.



Тема Re: какво мислите за siemens M65?нови [re: Jamaika]  
Автор Дapт Beйдъp (Smartphone user)
Публикувано20.01.05 10:20



Sony Ericsson K500i. Все пак те съветвам да отидеш в някой магазин и да поразцъкаш малко двата телефона.

Редактирано от Дapт Beйдъp на 20.01.05 10:25.



Тема Re: какво мислите за siemens M65?нови [re: Jamaika]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано20.01.05 11:14



С тона от 2 пост се чудя как въобще се навих да ти отговарям...
Не съм разбирач, но по мнения на запознати считам, че М65 е достоен наследник на М серията. Щом си фен на Сименс, вземай го - няма да съжаляваш (освен ако не случиш на някоя бъгава версия на фирмуера - последната май е 25 търси с нея)


Welcome to the real world

Тема Re: какво мислите за siemens M65?нови [re: Mopфиyc]  
Автор Jamaika (PC Maniac!!!)
Публикувано20.01.05 18:20



Мерси все-пак за отговора!



Тема Re: какво мислите за siemens M65?нови [re: Jamaika]  
Автор Singapore (wSm@rt)
Публикувано23.01.05 09:19



Не ми се рови за цитати и коментари.

Накратко:

М65/сх65, сф62 са дело на "Пантек".


препоръките бяха за ""Самсунг" или СЕ K700, а при липса на пари SE K500.

Щом имаш МЕ45 значи най-вероятно ще си фен на SE K500/K700 ?

И аз си бях си харесал М65 и "Нокия" 5140, но като попрочетох няколко чуждестранни ревю-та се изплаших особено много.

В момента съм със "Самсунг" х120, но пак повтарям:

"Щом имаш МЕ45 значи най-вероятно ще си фен на SE K500/K700.
Или "Моторола" Е398
?"

Сега, ако си фен на "Сименс", ясно е, че ще си купиш такава марка.
Но ако си фен на мултимедията - ясно е, че тази марка вече не е за теб.

Виж там няколко ревюта с подробно разглобяване и описание, виж и в магазините пипай телефоните.

Продавачите и да разбират - няма да ти дадат експертно мнение, за да не те разколебаят и загубят като клиент.

МЕ45 беше рядко добър телефон, но за сегашните сименс-и отзивите са много лоши.

В момента Сименс са в ролята на догонващи спрямо другите играчи и освен стара слава като МЕ45, друго солидно май нямат?

В случая визирам конкретно подразделението им за GSM телефони.

Редактирано от Singapore на 23.01.05 09:41.



Тема Re: какво мислите за siemens M65?нови [re: Singapore]  
Автор Дapт Beйдъp (Sith Master)
Публикувано23.01.05 14:22



Да не говорим, че съществуването на подразделението им за мобилни телефони е под въпрос... От новите модели на Siemens само S65 грабва окото, но и той е доста далеч от old school моделите на Siemens.



Тема Re: какво мислите за siemens M65?нови [re: Jamaika]  
Автор Slight (непознат )
Публикувано24.01.05 11:39



Imam M65 ot 3 meseca i sym go razglejdal podrobno. Az li4no sym dovolen i ako se vyrna nazad otnovo bih si go vzel pred izbora koito ima (imashe) v tozi cenovi sektor.
Estestveno e sled oshte 1-3 meseca da izliazat novi ili da padnat cenite na segshni gsm-i i veche M65 da ne e nai-dobroto :)
no niama da syjaliavash - osobeno ako si imal siemens i si dovolen ot nego.
Osnovnite nedostatyci koito ima M65 sa nasledstveni (kato naprimer - sled izvestiavane za iztoshtena bateria - pochti nikakvo vreme za rabota, predi da ugasne) - tyi che ako ne sa ti precheli dosega - niama da ti prechat i s m65 :)



P.S. a sravnenie - koeto be napraweno s Motorola 398 e smeshno.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.