Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 26.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема GSM s dobra Bateriq?!?!  
Автор GLOBUL™ (познат)
Публикувано17.01.05 13:16



Здравейте,имам едно въпросче.Баща ми си търси в момента GSM като основното му изискване е телефона да издържа много време на Stand by и времето за разговори да е прилично.
Веднага се сетих за Sony Ericsson T68 защото знам че навремето беше доста хвален и мисля че е добър,пък си има и някой екстрички.Та въпроса ми е на каква цена може да се намери в момента като нов и въобще има ли го някаде????
Иначе вие какво бихте ми препоръчали още.Въпроса е че и не трябва да е много скъп и както баща ми сам каза не му трябват ексти а просто да бъде търсен и тои да набира.Телефона ще се използва често за това съм сигурен.
Мерси за вниманието и се надявам да помогнете.Живи и здрави



Тема T68-цатанови [re: GLOBUL™]  
Автор Satriani (Човек)
Публикувано17.01.05 14:48



.. има всичко друго но не и батерия!

На баща ти му препоръчвам 6310i, няма нито цвят, нито камера, но го разцъкай
и сам ще прецениш.

п.п. не за бравяй да провериш и батерията на 63-ката

___
Свобода, равенство, братство


Тема Re: T68-цатанови [re: Satriani]  
Автор Cenzor (Чете се Цензор!)
Публикувано17.01.05 15:44



T68 .. има всичко друго но не и батерия!

Aйде глупости. при мен апарата държеше 3-4 денонощия с МНОГО, ама МНОГО разговори. Сега при сестра ми кара по над една седмица с Прима карта.



Тема Re: T68-цатанови [re: Satriani]  
Автор eternal_frostМодератор ()
Публикувано17.01.05 15:45



6310i е по-голяма от домашния ми DECT и струва колкото две Т68-ци.
Варианта Т68 мисля, че е по-разумен... стенд бая е съвсем приличен, сравнително малък и удобен + екстри! но каквото и да реши да внимава
за рециклажи... че тези моделчета са "котка в торба"....




Тема Re: T68-цатанови [re: Cenzor]  
Автор Satriani (Човек)
Публикувано17.01.05 15:47



пробвай я тая твоя т68-ца във един тест на батериите срещу 63-ката (защото
сега говорим и за нея) и ако ериксона бие нокията, лично аз публично ще изям
една нокия 6310i пред НДК

___
Свобода, равенство, братство


Тема Re: T68-цатанови [re: eternal_frost]  
Автор Satriani (Човек)
Публикувано17.01.05 15:50



за рециклираните винаги трябва да се има едно на ум
но имайки впредвид, че телефона е за по-възрастен човек, не вярвам да го върне
защото е по-голям от твоя DECT, напротив даже би му бил по-удобен, според
мене де

Абе каквото и да вземе да не забрави после да черпи

___
Свобода, равенство, братство


Тема Re: GSM s dobra Bateriq?!?!нови [re: GLOBUL™]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано17.01.05 16:13



Разумното решение е 1 - Nokia 1100.



Тема Re: T68-цатанови [re: Satriani]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано17.01.05 16:32



С малката или с голямата батерия на 6310???


Welcome to the real world

Тема Re: T68-цатанови [re: Mopфиyc]  
Автор Satriani (Човек)
Публикувано17.01.05 16:49



Li-Poll 1100 mAh

___
Свобода, равенство, братство


Тема Re: GSM s dobra Bateriq?!?!нови [re: Cпoмeниии]  
Автор GLOBUL™ (познат)
Публикувано17.01.05 17:19



Благодаря ви много за мненията.Наистина нокията 6310 си е доста добра имам и лични наблюдения върху нея.И все пак ми каза да не е много голям апарата щото вече има един Сони Г70 и като ще носи 2 поне да не му пада колана на дънките.Иначе нокиа 1100 не ми хареся накак си прекалено обикновенна е.Чак толкова закъсал маи не е.Нищо против нея де,сигурно е яка.Иначе и някакви други предложения ако имате съм готов да ви чуя..все пак събирам полезна информация засега.





Тема Re: GSM s dobra Bateriq?!?!нови [re: GLOBUL™]  
Автор Дapт Beйдъp (Smartphone user)
Публикувано17.01.05 18:14



Ако баща ти не държи на цветния дисплей предлагам да сложим и T39 в сметката. Държи повече от T68i, а бизнес функциите му са същите. Да погледнем обективно на нещата все пак... Нокията има доста висока цена в сравнение с това, което предлага.



Тема Re: GSM s dobra Bateriq?!?!нови [re: GLOBUL™]  
Автор Гипca (KpokoguB)
Публикувано17.01.05 19:06



от телефоните през които сам минал, най ама най най най държаща батерия имаше ериксон Т20е, тумбест малко като лимонка и с капаче, но често забравях къде съм си сложил зарядното... а иначе да, 6310 е един от най сполучливите модели на иначе олабения качествен контрол на нокиа



Тема Re: GSM s dobra Bateriq?!?!нови [re: Гипca]  
Автор Дapт Beйдъp (Smartphone user)
Публикувано17.01.05 21:53



Не знам дали е "олабен" качественият контрол на Нокия, но със сигурност към тази категория спада и задният панел на мойта пръчка...



Тема Re: GSM s dobra Bateriq?!?!нови [re: GLOBUL™]  
Автор tbobo (непознат)
Публикувано17.01.05 22:00



Az si vzeh SonyEricsson T68i nov edinstveno ot www.bgmobileshop.com. Tuk v Plovdiv nyama novi nikade



Тема Nokia 1100нови [re: GLOBUL™]  
Автор JarJar_ (ЧовекОтТълпата)
Публикувано17.01.05 22:07



O6te edin glas za nego! Naistina adski spolu4liv aparat izlezna a pak za bateriqta da ne govorim!!!



Тема Re: T68-цатанови [re: Satriani]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано17.01.05 22:54



6310 е дъртичък,от времето на ериксон R 520. R520 спокойно може да изкара и седмица.

други с издържлива батерия (по седмица) са т65 и т20е на ериксон,но и те са дъртички-от ерата на чернобелите екрани.

т68и при мен издържаше минимум 3 денонощия с разговори.за другите марки нямам много наблюдения



Тема Re: GSM s dobra Bateriq?!?!нови [re: GLOBUL™]  
Автор Бpъм-Бpъм (не познат)
Публикувано18.01.05 22:31



Айде да се изкажа и аз по темата май всички случайно или нарочно пропуснахте SE T610 ,мисля че от към батерия особено ако се купи като нов има доста добро представяне .Ще се обоснова с малко лични данни моя е купен на 20.10.2003 до в момента брояч на зарежданията показва 60 пъти е зареждан, средно на месец имам м/у 15 и 30 часа разговори (общо звънене и търсене) и Bluetooth може би е бил в режим ON около 40% от времето e ок снимки да съм направил най-много 100 т.е ползван е основно като телефон. Мисля че си му е доста добра батерийката.

btw Сименс S55 май и за него бях чувал хубави неща по отношение на батерията


p.s. за оня дето се канеше да яде 6310i пред НДК пич не приказвай много щото един приятел след 6310i (с номарна батерия оригиналната в комплекта),купи Т610 и не помня да имаше оплакване за батерията само му беше кофти че менюто му беше ново ,а тоя приятел говори поне по 3 часа на вечер с него


п.с. горе описаните апарати не са купувани в БГ по точно купувани са от магазини където 120% си сигурен че си първия собственик на апарата

" Don't hate the player , hate the game ! "


Тема Re: GSM s dobra Bateriq?!?!нови [re: Бpъм-Бpъм]  
Автор big_iori (непознат )
Публикувано18.01.05 23:18



Извинявай, ама къде е този брояч на зарежданията. И моя СЕ- Т610 е купен октомври 2003г. но от България. До ден днешен батерията държи 7 дни без да се изключва нощно време. Средно на месец имам около 5-6 часа разговори заедно с WAP с нормално снимане и прехвърляне на данни. Ще съм благодарен да кажеш за този брояч.



Тема Re: GSM s dobra Bateriq?!?!нови [re: big_iori]  
Автор yohi (SE T610)
Публикувано19.01.05 11:28



broiacha e vav Float Mobile Agent
Ne sam siguren che moje da se izkara tazi informaciq na displaya na telefona.
No sas sigurnost se chete na monitora na PCto kogato telefona ti e varzan po niakav nachin kam nego.

A inache moq e ot septemvri 2003 i sas okolo 7-8 chasa mesechno izkarvam sredno 5-6 denonoshtiq - bez izkliuchvane

sega vseh edna nova Nokia 1100 i skoro she vi kaja kolko izdarja pi men



Тема Re: GSM s dobra Bateriq?!?!нови [re: big_iori]  
Автор Бpъм-Бpъм (не познат)
Публикувано19.01.05 16:22



Точно float's Mobile Agent ти я вади информацията ,а си мисля ,че т39 и т68и можеха и от сервизното меню да я показват

" Don't hate the player , hate the game ! "


Тема Re: GSM s dobra Bateriq?!?!нови [re: Бpъм-Бpъм]  
Автор Lyup4o ()
Публикувано19.01.05 22:28



6310i гарантирам ти 7 денонощия при разговори в рамките на 50-60 минути и нормална мрежа.
може да е голям, но формата и теглото компенсират.
/отговорът беше за Globul/

Редактирано от Lyup4o на 19.01.05 22:29.



Тема Re: GSM s dobra Bateriq?!?!нови [re: Бpъм-Бpъм]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано19.01.05 22:55



т39 има брояч на отварянията на капака.а т68и има брояч за щракането на джойстика, броячи за заряда в софта на телефоните няма



Тема Re: GSM s dobra Bateriq?!?!нови [re: Lyup4o]  
Автор Cenzor (Чете се Цензор!)
Публикувано20.01.05 10:55



"6310i гарантирам ти 7 денонощия при разговори в рамките на 50-60 минути и нормална мрежа. "
50-60 минути дневно или общо за седемте дни ???
Защото моите твърдения за 3-4 денонощия с Т68 бяха при минимум 30-45 минути дневно. WAP и прочие не ги броя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.