Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 27.07.24 
Мобилни комуникации
   >> GSM
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ако имате кодирана Nokiaнови  
Автор Eddie Koisy (aka John Smyth)
Публикувано08.01.05 22:40



и искате да я разкодирате - пратете ми IMEI, модел, от кои оператор и държава е кодирана за да ви пратя unlock code. Просто си тествам новия software и имам нужда от кодирани телефони.

Яденето е най - добрата храна!


Тема Re: Ако имате кодирана Nokiaнови [re: Eddie Koisy]  
Автор XedoS (hooked up)
Публикувано10.01.05 15:37



А модели на SE не можеш ли да unlock-ваш?



Тема Re: Ако имате кодирана Nokiaнови [re: XedoS]  
Автор dj22O ()
Публикувано10.01.05 18:52



Хех А Вител ТСМ30 ?



Тема Само ...нови [re: Eddie Koisy]  
Автор Чo :)Модератор (усмихнат)
Публикувано10.01.05 18:57



... "няколко думи"...

Хубаво е да тестваш, но моля те прави го с "твои" телефони.
Генераторите на кодове имат много варианти за типовете заключване, които пък са 7.
Телефона позволява 5 опита за откючване с unlock code, а не се знае и дали някой вече е е пробвал. Съмнявам се полсе ти да съгласиш да платиш разноските по смяна на софтуера. Така, че експериментирай с нещо, което може да поемаш отговорност, ако го "скапеш"!!!



Тема Re: Само ...нови [re: Чo :)]  
Автор dj22O ()
Публикувано11.01.05 00:04



еее ти па смяна на софт аз бих казал само разкодиране през некой бокс , Но си прав, че след 5ти опит само .... директ ... е то колко генератора има в интернет и ако вземеш два и им зададеш едни и същи параметри много лесно можеш да остановиш дали калкулират правилно или не ...



Тема Re: Само ...нови [re: Чo :)]  
Автор Eddie Koisy (aka John Smyth)
Публикувано11.01.05 05:27



Едва ли този "генератор" го има в интернет - не си спомниям да съм го пускал. Но това ми беше и идеята - да го направя с web интерфейс, при това безплатно... Като за начало, мисля да го пусна на домашния ми web server, с предупреждение че риска си е Ваш Тези дни ще пусна и линк. Сега ъплоадвам сорса в freshmeat, ако някой иска да се рови - приемам критики и всякакви предложения са welcome. До програмистите - бъдете снизходителни, това го правя в свободното си време за удоволствие, не с комерсиална цел, и като за такова е доста добро.
И разбира се, първо пробвах с мои телефони - проблема е, че тук моделите са малко по различни от европейските. Искаше ми се да го тесвам с колкото се може повече тел.
И защо hard lock след 5тия опит е края? Не за всеки модел - има доста писано за това в нета. Не ми се пуска нова тема сега но ако някой вече си е "скапал" телефона - да ми пише за инструкции, може би не е нужно да сменя никакъв софт.

Яденето е най - добрата храна!


Тема Re: Само ...нови [re: Eddie Koisy]  
Автор dj22O ()
Публикувано11.01.05 14:00



Ами да само за всички Нокии :))



Тема Re: Ако имате кодирана Nokia [re: Eddie Koisy]  
Автор lS3OO (ALTEZZA)
Публикувано13.01.05 09:27



vij si belejkite, pratih ti danni za Nokia 6600. ako se dokopaj do kod obache, ste triabva i da dadesh obiasnenia kak se vkarva v telefona. minalata godina dj220 mi dade kod za staria mi telefon Nokia 6800 i go otkluchih, az gi pazia instrukciite kak se vkarva koda, no ne znam na 6600 dali ste e po sastia nachin. btw, specialni blagodarnosti za dj220, sega telefona mi sam go dal na moi priatel det e s druga kompania i toi si go polzva bez problemi



Тема Re: Ако имате кодирана Nokiaнови [re: lS3OO]  
Автор aruba_man (Точно като мен!)
Публикувано13.01.05 19:13



Daite i na mene kod za 1100,che se zagubih v minata!



Тема Nokia 6200-ZA EDDY KOISIнови [re: aruba_man]  
Автор R (непознат )
Публикувано14.01.05 23:32



ne znam dali ste MI POLUCHISH BELEJKATA, ZATOVA OSTAVQM DANNITE I TUK,
mNOGO BLAGODArq ako mojesh da pomognesh.
Nokia 6200.
IMEI 351509004550021
Provider AT & T
Strana - USA.

R.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.